„Rolnik szuka żony”. Norbi zastąpi Martę Manowską w roli prowadzącej? Wszystko miałoby się wyjaśnić za kilka tygodni

Niedawno w mediach pojawiły się spekulacje związane z tym, jakoby Marta Manowska miała już nie poprowadzić kolejnych edycji „Rolnik szuka żony”. Choć nie zostały one w żaden sposób potwierdzone, to widzowie już rozmyślają nad tym, kto mógłby ją ewentualnie zastąpić. Według ostatnich doniesień, jednym z kandydatów do roli nowego prowadzącego „Rolnika” miałby być Norbi!

Multimedia

Marta Manowska odchodzi z „Rolnik szuka żony”?

Marta Manowska jest żywą legendą programu „Rolnik szuka żony”. Do tej pory powszechnie uznawana za ulubienicę telewidzów prezenterka miała okazję poprowadzić wszystkie edycje tego show. Tuż przed finałem ostatniej, 9. odsłony programu w sieci zaczęły pojawiać się spekulacje związane z tym, że Marta Manowska miałaby zniknąć z obsady programu. Wszystko przed ogłoszenie podczas finału historycznej dla tego formatu informacji. Jak się później okazało, nie chodziło tutaj o odejście Manowskiej z programu, a fakt, że pierwszy raz w światowej historii programu, 4 na 5 uczestników znalazło miłość.

Justyna oceniła finał 9. edycji „Rolnika”! Wbiła przy tym szpilę produkcji TVN?Zobacz więcej

Norbi nowym prowadzącym „Rolnik szuka żony”?

Choć wszystko wskazywało na to, że plotki o odejściu Marty Manowskiej z „Rolnika” zaczną wygasać, to nieoczekiwanie po odcinku finałowym pojawiły się kolejne sensacyjne doniesienia związane z dalszymi losami programu. Na jednej z facebookowych grup fanów programu, jeden z internautów poinformował, że TVP miałoby jednak rozważać zmianę prowadzącego show. Jednym z kandydatów do zastąpienia w tej roli Marty Manowskiej miałby być Norbert Dudziuk, lepiej znany jako Norbi! Co więcej, powołując się na znajomości w TVP, internauta zdradził, że decyzja o zmianie prowadzącego miałaby zostać ogłoszona w połowie stycznia 2023 roku.

Mam znajomego, który pracuje w TVP i podpowiedział mi kto jest rozważany jako prowadzący w następnym sezonie. Pewnie mi nie uwierzycie ale pogadamy w połowie stycznia - wyznał internauta, opatrując swój wpis zdjęciem Norbiego.

Warto jednak zaznaczyć, że tego typu doniesienia warto traktować z przymrużeniem oka, gdyż nie sposób zweryfikować ich wiarygodności. W tym wypadku pozostaje nam jedynie czekać do nowego roku, aby sprawdzić, czy faktycznie coś w nich jest.

Myślicie, że Norbi nadawałby się na prowadzącego „Rolnik szuka żony”?

Zobacz galerię

Tego związku nikt się nie spodziewał. Miłość połączyła kandydatkę Mateusza z adoratorem Klaudii!Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • @tom (gość)

  Jak ten debil zostanie prowadzącym to przestaniemy to wszyscy oglądać. Nie potrzeba tego blazna w tak fajnym programie. On się nadaje do prowadzenia furmanki z gnojem pod warunkiem że koń jest głuchy.

  06.01.2023 20:05
 • Ada (gość)

  Nie akceptuję Norbiego! Żenada, uwielbiam Manowska

  01.12.2022 14:00
 • Ada (gość)

  Nie akceptuję Norbiego! Żenada, uwielbiam Manowska

  01.12.2022 14:00
 • Ula (gość)

  Jeśli Pani Manowska odejdzie, to program nie będzie tym samym programem. Ja już go oglądać nie będę.

  30.11.2022 18:01
 • Nivb (gość)

  Norbi się nienadaje nawet tego co chasla odgadujesz to czeba umieć i wogule

  29.11.2022 21:23
 • Wiktor Orzeł (gość)

  Jestem szczęśliwym synkiem mamy i wujka

  29.11.2022 19:26
 • kaktusfan (gość)

  Jaka telewizja, takie "osobistośći"... doprawdy zastanawiające, kto "pcha i promuje" tego odrażającego, wsiurskiego raperzynę i taniego wodzireja bez krzty charyzmy, wzbudzającego jedynie "bekę" i politowanie! xD, :S

  29.11.2022 16:53

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×