Rolnik szuka żony

„Rolnik szuka żony 2”. Anna i Grzegorz Bardowscy już czują klimat świąt Bożego Narodzenia! Ich pociechy to kopia słynnego taty!

Anna i Grzegorz Bardowscy to jedna z najsłynniejszych par z programu „Rolnik szuka żony”. Widzowie poznali ich - a oni siebie - w 2. sezonie randkowego hitu TVP. Dziś są rodzicami dwójki pociech, wykańczają dom a swoją codziennością chętnie dzielą się z licznym gronem fanów. Zobaczcie, jak do świąt Bożego Narodzenia szykują się Bardowscy. Anna pokazała, jak bardzo wyrosły ich pociechy!

07.12.2022Rolnik szuka żony

„Rolnik szuka żony 9”. Prywatne zdjęcia Justyny to dopiero coś! Ukochana Tomasza R. zachwyca nie tylko urodą

Justyna była jedną z uczestniczek 9. edycji „Rolnik szuka żony”. 32-latka z Chorzowa zgłosiła się do programu w nadziei, że uda jej się zdobyć serce Tomasza R. Ostatecznie ta sztuka jej się udała i zakochani teraz snują poważne plany na przyszłość. Co mogło przekonać Tomasza do związania się z Justyną? Jednym z powodów bez wątpienia była jej uroda, którą ślązaczka wręcz emanuje na prywatnych fotografiach!

06.12.2022Rolnik szuka żony

„Rolnik szuka żony 9”. Klaudia i Valentyn wciąż są razem? Ostatnie zdjęcie rolniczki wywołało lawinę komentarzy!

Klaudia była uczestniczką ostatniej, 9. edycji programu „Rolnik szuka żony”. Niemal z miejsca jej serce mocniej zabiło do Valentyna, z którym zakończyła program jako para. Jak dziś wygląda ich relacja? Czy wciąż są razem? Ostatnie zdjęcie rolniczki w mediach społecznościowych wywołało lawinę komentarzy i ostatecznie wyjaśniło tę kwestię!

06.12.2022Rolnik szuka żony

„Rolnik szuka żony 9”. Tomasz R. zaskoczył swoich fanów nowym wizerunkiem. Najnowsze zdjęcia rolnika i jego wybranki zrobiły furorę w sieci!

Tomasz R. jest jednym ze szczęśliwców 9. edycji „Rolnik szuka żony”, któremu udało się znaleźć miłość. Rolnik spod Mogilna związał się z Justyną, z którą obecnie świetnie mu się układa. Świadczą o tym najnowsze zdjęcia pary, którymi zakochani pochwalili się w mediach społecznościowych. Co ciekawe, fani zauważyli na nich również pewną zmianę w wyglądzie rolnika. Też to widzicie?

05.12.2022Rolnik szuka żony

„Rolnik szuka żony 8”. Kamila Boś wie, jak zrobić wrażenie! Elżbieta Czabator była nią zachwycona! „Zjawiskowo jak zawsze”

Kamila Boś to ciesząca się największą popularnością uczestniczka programu „Rolnik szuka żony”. Zasłynęła jako adresatka największej ilości listów od absztyfikantów zachwyconych jej urodą! Aktywna w mediach społecznościowych „królowa pieczarek”, jak bywa określana przez fanów, opublikowała zdjęcie swojej metamorfozy. Nie tylko fani byli pod wrażeniem - komplementów nie szczędziła jej także Elżbieta Czabator!

03.12.2022Rolnik szuka żony

„Rolnik szuka żony 9”. Konrad i Zuzia piątą parą ostatniej edycji! Miłość połączyła kandydatkę Mateusza z adoratorem Klaudii!

Gdy Marta Manowska zapowiadała, że finał 9. edycji programu „Rolnik szuka żony” będzie historyczny, wielu potraktowało to pewnie z przymrużeniem oka. Tymczasem ta edycja przechodzi do historii jako najbardziej miłosna - strzała Amora celnie trafiła i połączyła aż pięć par! Poza rolnikami, pod okiem kamer uczucie narodziło się także między... Zuzią, kandydatką Mateusza a Konradem, który smalił cholewki początkowo do Klaudii!

02.12.2022Rolnik szuka żony

„Rolnik szuka żony 9”. To koniec związku Tomasza R. i Justyny? Chodzi o byłą żonę rolnika. „Justyna ledwo to znosi”

Za nami finał 9. edycji „Rolnik szuka żony”, w którym pierwszy raz w historii aż 4 na 5 uczestników znalazło swoje drugie połówki. Jednym z nich był Tomasz R., który postanowił związać się z Justyną. Czyżby jednak ich relacja miała być wystawiona na poważną próbę? Wskazują na to doniesienia związane z byłą żoną rolnika, która ma mieć negatywny wpływ na związek Tomka i Justyny.

01.12.2022Rolnik szuka żony

„Rolnik szuka żony 8”. Kamila Boś i Stanisław Pytlarz sprawili Elżbiecie Czabator nie lada prezent! Pochwaliła się nim w mediach społecznościowych

W 8. edycji „Rolnik szuka żony” pojawiła się trójka uczestników, którzy co prawda miłości nie znaleźli, ale zyskali za sprawą programu Marty Manowskiej wspaniałą przyjaźń. Znajomość kwitnie w najlepsze, czego dowodzą najnowsze zdjęcia Elżbiety na Instagramie. Rolniczka pochwaliła się też wyjątkowym prezentem, jaki otrzymała od przyjaciół z programu. Była nim zachwycona!

30.11.2022Rolnik szuka żony

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×