Ruszyły zdjęcia do "Azja Express 3". Pierwsi uczestnicy są już znani. Kto wystąpi w najnowszej edycji?

"Azja Express" to jeden z najpopularniejszych programów TVN. Podróżniczy show, w którym gwiazdy podróżują po świecie za 1 dolara dziennie, powróci na antenę stacji już wiosną 2023 r. Kto wystąpi w nowych odcinkach?

Multimedia

Będzie nowa edycja programu "Azja Express"

Stacja TVN, po ponad dwuletniej przerwie, wraca do realizacji "Azji Express". -Potwierdzam realizację kolejnej edycji "Azji Express". Na chwilę obecną nie podajemy nazwisk uczestników, jesteśmy na etapie castingu. Prowadzimy rozmowy z potencjalnymi kandydatami - poinformowała w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl Joanna Górska, szefowa działu PR w TVN Warner Bros. Discovery.

Wiadomo, że zdjęcia do programu wystartowały pod koniec września br. "Wysypała" się jedna z tureckich restauracji, w której pojawili się uczestnicy programu TVN. W czwartek (29.09) w sieci pojawiły się pierwsze nagrania z planu zdjęciowego w Stambule.

Tak wyglądała droga Małgorzaty Rozenek na sam szczyt! Kiedy tak naprawdę zyskała sławę?Zobacz więcej

Kto wystąpi w 3. edycji "Azji Express"?

Portal Wirtualnemedia.pl przekazał, że gronie uczestników znaleźli się: Reni Jusis, Paulina Krupińska i Adam Zdrójkowski. Z relacji tureckiej kafejki wynika, że w programie wezmą także udział Andziaks i Luka, czyli para popularnych influencerów, o których ślubie i weselu było głośno w sierpniu br.

Zdjęcia do 3. edycji "Azji Express" będą kręcone nie tylko w Turcji, ale również w Gruzji i Uzbekistanie. Czekacie na nowe odcinki?

Zobacz galerię

Oni powinni wystąpić w "Tańcu z gwiazdami"! Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×