"Rysa". Maciej Zakościelny w zaskakującym wyznaniu staje w obronie Antka Królikowskiego. "To jest fajny gość"

Maciej Zakościelny i Antek Królikowski od wielu lat są dobrymi przyjaciółmi. Pomimo licznych skandali z udziałem wciąż obecnego męża Joanna Opozdy, okazuje się, że może on liczyć na wsparcie swojego kolegi po fachu. Maciej Zakościelny w najnowszym wywiadzie podkreślił, że Antek Królikowski mimo wszystko jest dobrym i uczciwym człowiekiem.

Multimedia

Skandale Antka Królikowskiego

Antek Królikowski w ciągu ostatnich miesięcy stał się jednym z największych antybohaterów polskiego show-biznesu. Wszystko za sprawą rozlicznych skandali, w których brał udział. Wszystko zaczęło się od tego, że aktor zostawił swoją ciężarną żonę dla innej kobiety. W międzyczasie zainicjował również absurdalny pomysł walki sobowtórów Władimira Putina i Wołodymyra Zełenskiego. Po lawinie krytyki jego zachowania, jaka na niego spadła, aktor postanowił na pewien czas całkowicie wycofać się z życia publicznego i od tego czasu nie udziela żadnych wywiadów.

Opozda i Królikowski spotkają się w sądzie? Mają czekać na wyznaczenie terminu pierwszej rozprawyZobacz więcej

Maciej Zakościelny w zaskakującym wyznaniu staje w obronie Antka Królikowskiego. "To jest fajny gość"

Od czasu rozstania z Joanną Opozdą, Antek Królikowski może liczyć na słowa wsparcia jedynie ze strony rodziny i nielicznych znajomych. Okazuje się, że jednym z nich jest Maciej Zakościelny, który w jednym z najnowszych wywiadów postanowił stanąć w obronie swojego kolegi po fachu. Jego zdaniem Antek Królikowski jest wspaniałym kolegą i człowiekiem, a także przynajmniej jeśli chodzi o kwestie rodzinne, nie powinno się mieć mu nic do zarzucenia.

Coś do mnie dochodziło, ale ja szczerze mówiąc nie wnikam w to. Nie wiem jakie były jego intencje, myślę, że tylko dobre i pozytywne, bo to jest wspaniały kolega i człowiek. Jeżeli jest na niego nagonka, to myślę, że temu człowiekowi trzeba wybaczyć różne rzeczy, bo to jest fajny gość. Taki człowiek, na którego można liczyć. Dobrze wychowany – wciąż młody człowiek, fajny kolega. Myślę, że rodzinnie też nie ma mu nikt nic do zarzucenia, to jest fajny brat, syn i wujek, i tata - stwierdził Maciej Zakościelny w rozmowie z "Jastrząb Post".

Zobacz galerię

Jaruś zareagował na spekulacje o końcu jego małżeństwa! Postanowił rozwiać wszelkie wątpliwościZobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • jawisła (gość)

    Do Marii: Zakościelny jak Zakościelny, ale szacun dla królika. Nie boi się łamać wszelkich zasad moralnych i etycznych oraz praw i obowiązków względem założonej przez siebie rodziny oraz kultury społecznej w odniesieniu do tragedii rozgrywającej się za granicami naszego państwa (patrz: sobowtóry). Taki wzór do naśladowania należałoby zapakować w rakietę i wysłać na ksieżyc.

    22.05.2022 17:23
  • Maria (gość)

    Pan Zakościelny to dopiero fajny gośc,nie boi się stanąć obok Królika ,nie poucza ,nie ocenia Jest z dobrym słowem .SZACUN🍀

    22.05.2022 08:11

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×