„Sanatorium miłości 2”. Tak mieszkają Gerard Makosz i Iwona Mazurkiewicz! Przepiękny ogród, pokaźny taras i nie tylko. Posiadłość seniorów w Radomsku robi wrażenie!

Iwona Mazurkiewicz i Gerard Makosz zakochali się w sobie w 2. edycji „Sanatorium miłości”. Seniorów dzieli prawie 20 lat, ale nie przeszkadza im to w uprawianiu płomiennej miłości! Zobaczcie dom, w którym Iwona i Gerard ofiarowują sobie czułości!

Multimedia

Tak mieszkają Gerard Makosz i Iwona Mazurkiewicz. To właśnie tam pielęgnują swoją miłość i ofiarowują sobie czułości!

Gerard Makosz i Iwona Mazurkiewicz, czyli ulubieńcy widzów z 2. edycji programu „Sanatorium miłości”, cieszą się sobą. I to w pełni! Nie szczędzą sobie czułości w swoim wspólnym gniazdku.

Co ciekawe, wcześniej seniorzy mieszkali... raz u Gerarda w Zabrzu, a raz u Iwony w Radomsku! Ekipa „Dziennika Łódzkiego” odwiedziła zakochanych seniorów w domu Iwony w Radomsku i zobaczyła, jak mieszkają uczestnicy programu "Sanatorium miłości 2".

Iwona Mazurkiewicz i Gerard Makosz pokazali zdjęcia z wakacji. Seniorów rozgrzewa płomienna miłość!Zobacz więcej

Zarówno w domu, jak i ogrodzie pani Iwony widać artystyczny zmysł i dążenie do perfekcji. Kuracjuszka uwielbia dekorować, a efekty jej działań podziwiają wszyscy znajomi.

Mój ogród jest młody, chociaż niektóre drzewa posadzone były 6-7 lat temu. Cały czas coś dosadzam i sukcesywnie tworzę miejsca, którym nadaję finalny kształt. Tworząc ogród staram się robić plan, tak by całość łączyła się w krajobraz. Muszę wiedzieć, kiedy które rośliny kwitną, jak duże rosną na jakiej glebie.

Jak zapewniają dziennikarze „Dziennika Łódzkiego”, ogród Iwony to prawdziwe zacisze, gdzie można wypocząć na łonie natury w pobliżu lasu. Do odpoczynku zachęcają leżaki, łóżka do opalania, kanapy, hamak i ogrodowy stolik kawowy. Jest też duży zadaszony taras, przeznaczony szczególne na spotkania towarzyskie w większym gronie. W miniony weekend odbyło się tu klasowe spotkanie Iwony.

Iwona Mazurkiewicz skarży się na emerytury. Pieniędzy nie starczy nawet na lekiZobacz więcej

Jestem estetką i dla mnie każdy szczegół ma znaczenie. Wszystko musi być na swoim miejscu. Sprawia mi to ogromną radość, gdy po dniu ciężkiej pracy mogę sobie spokojnie usiąść i cieszyć oczy tym, co mnie otacza.

Zobaczcie, jak w Radomsku mieszkają razem Iwona i Gerard z programu „Sanatorium miłości”!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Bogna (gość)

    Fajnie ,tylko pisza jak mieszkaja,gdzie jezdza na wakacje ,ale nikt nie napisze co czytaja ,jakie podejscie do zycia,tylko miec ,miec zamiast byc

    25.11.2022 12:37
  • Janka i wojtek (gość)

    Co tu komentować biedni mali ludzie wszystko na sprzedaż i wszystko na pokaz. Żadnej prywatności dla siebie chwalić się starymi klejnotami i starą broszka to ich specjalność starocie oddać na szrort takue jest nasze danie nikomu nie chce się słychać o tych waszych wywiadach na temat seksu pani Iwona nikt głupi nie jest kasa misiu kasa a staruch głupi jak cep. Żadnej klasy i szacunku dla własnego ciala nasz seks to takie nasze i tylko nasze w tym upatruje szacunek dla nas obojga a nie w badaniu i uchwaleniu wszędzie gdzie się pojawicie .kogo obchodzą stare kalesony i za ciasne majtki .Tylko was .więcej szacunku dla siebie .

    11.07.2022 12:13
  • Nono (gość)

    Nic ciekawego mieszkanie bez stylu a ich zachowanie zostawia niesmak.

    11.05.2022 06:17
  • M.S. (gość)

    Żal mi tych co piszą tak beznadziejne komentarze ale to z zazdrości bo widzą że jeśli dożyją nie będą w stanie niczym dorównać takiej kobiecie. Brawo Gerardzie i Iwonki jesteście wyjątkowi. WSzystkiego dobrego.

    09.05.2022 12:33
  • Maria (gość)

    Jesteście bardzo sympatyczną parą. Domek - marzenie. Nie zwracajcie uwagi na krytykujących bo to ludzie z kompleksami. Życzę duuuużo zdrowia. Pozdrawiam cieplutko...🌹🌹🌹🌹

    09.05.2022 10:35
  • Jola (gość)

    Po prostu wyć się chce a co to za celebryci Iwona i jej wybranek dajcie spokój co nas obchodzi ich życie wkolko jedno i to samo dajcie żyć to już staje się nudne nie ma innych tematów ludzie tylko Iwona i jej Gerard masakra i żenada a ogólnie otwierasz komputer i widzisz Iwona i Gerard chyba komuś płacą dobrze za te bzdury

    08.05.2022 19:53
  • Jola (gość)

    Po prostu wyć się chce a co to za celebryci Iwona i jej wybranek dajcie spokój co nas obchodzi ich życie wkolko jedno i to samo dajcie żyć to już staje się nudne nie ma innych tematów ludzie tylko Iwona i jej Gerard masakra i żenada

    08.05.2022 19:51
  • Gość.ttt (gość)

    Ten pan jest za stary dla p.iwony to przecież widać za duża roznica wieku czy ona tego nie widzi powinna znaleźć sobie faceta dużo młodszego bo to glupawo wyglada pieniądze to nie wszystko i nie najważniejsze w życiu proszę Pani.

    08.05.2022 17:43
  • stasia (gość)

    przestańcie pokazywać tych pierników to poprrostu żenujące!!!!!!

    08.05.2022 14:35
  • Wiola (gość)

    Ogrod dom ale w Radomsku a co będzie jak Pani zmieni zdanie

    09.01.2022 20:18
  • Wiola (gość)

    Ogrod dom ale w Radomsku a co będzie jak Pani zmieni zdanie

    09.01.2022 20:18
  • Ellam (gość)

    Powiedziałabym że to transakcja a nie miłość. On ma opiekunkę a ona sponsora. A po ślubie wysoką rentę rodzinną.

    20.01.2021 09:51
  • Ewa (gość)

    Cieszę się że tak się stało , bo Iwona będzie miała co wspominać , Gerard jej daje czystą i nieegoistyczna miłość, Iwona będzie w tej miłości rozkwitać jak kwiat .

    29.08.2020 13:38
  • Bardzo ładna para trzymam kciuki myśl😊ę że będą dxczesliwi Jula (gość)

    Super ludzie szczęścia życzę milosci

    22.08.2020 00:52
  • Bb (gość)

    Bardzo ladna para co komu do tego ile lat maja jak im dobrze ze soba to po co glupie komentarze zycze powodzenia

    21.08.2020 15:14
  • Coto (gość)

    Przecież ten dziadek to żywy trup, no tylko zamiast tego co powinien mieć chłop ma grubą emeryturę .Fe Iwonko

    21.08.2020 00:59
  • Hala (gość)

    Gratuluję.Jestem pod wrażeniem pięknego ogrodu Pani Iwono. Jest przepiękny, dużo zieleni, słowem super. Nic dodać ,nic ująć . Można wypoczywać w nim swobodnie. Na pewno pracy w nim dużo,ale efekt wspaniały. Życzę Pani i Panu Gerardowi szczęścia,oby udało się Państwu zrealizować swoje plany.

    16.08.2020 13:11
  • Nutka (gość)

    Fajna para ta trzymać. Dużo milosci

    15.08.2020 13:18
  • Grazyna (gość)

    Pan Gerard jest ciekawym człowiekiem,bardzo elegancki jak rzadko dzisiaj mężczyźni i przystojny.Wie czego chce i ma poczucie piękna.Nic dziwnego,że zachwyca się Panią Iwoną.Nie w wieku sprawa,tylko w tym,czy między luddźmi jest zrozumienie i mają o czym rozmawiać.Widać,że tych dwoje nie nudzą się i lubią być razem.

    15.08.2020 09:47
  • Gość (gość)

    Kochani nie mówcie że ten wiek to wyrocznia, a może to Pani Iwonka pietwsza zostanie powołana do Drugiego życia, nie wiemy tego, dlatego nie osądzajmy, chcą być ze sobą to są, życzę Im wszystkiego dobrego.

    14.08.2020 20:51
NowszeStarsze