„Sanatorium miłości 3”. Jadwiga Schwebs-Kostkiewicz mieszka w imponującej rezydencji! Dom seniorki robi wrażenie! [TYLKO U NAS]

Jadwiga Schwebs-Kostkiewicz, zwana czule przez przyjaciół „Operetką”, dała się poznać w 3. edycji programu „Sanatorium miłości”. Była jedną z najbardziej charyzmatycznych uczestniczek show, która w pełni pokazała, że jej życiem jest taniec! Seniorka zgodziła się pokazać Czytelnikom serwisu Telemagazyn.pl, jak mieszka. Dom robi wrażenie!

Multimedia

Jadwiga Schwebs-Kostkiewicz mieszka w imponującej rezydencji! Dom seniorki robi wrażenie!

Jadwiga Schwebs-Kostkiewicz to postać, której fanom programu „Sanatorium miłości” przedstawiać raczej nie trzeba. Sympatyczna seniorka wzięła udział w 3. edycji popularnego programu, gdzie o jej względy starał się Zdzisław Wasiak. Niestety, finalnie seniorzy nie nawiązali romantycznej relacji, ale przyjaźnią się do dzisiaj!

Wiemy, skąd pochodzą nowi seniorzy i seniorki. Poznaj miejscowości, w których mieszkająZobacz więcej

W programie „Sanatorium miłości 3” Jadwiga Schwebs-Kostkiewicz została Królową Turnusu! Jadwiga Schwebs-Kostkiewicz mieszka w Głuszycy i jest zawodową tancerką, która tańczy od trzeciego roku życia. Taniec jest jej największą miłością oraz pasją. Pracowała w Operetce Wrocławskiej, jednak sprawy rodzinne spowodowały, że wróciła do Głuszycy. Mimo iż musiała przerwać karierę, nigdy nie zrezygnowała z tańca.

Zajmowała się choreografią i prowadzeniem szkół tańca, zarówno w Polsce, jak i w Niemczech. Mimo ciężkich problemów zdrowotnych nie traciła wiary i dostała drugie życie. W Niemczech przeszła operację i tam poznała swojego drugiego męża. Z pierwszego małżeństwa ma jednego ukochanego syna. Jej nowymi pasjami, odkrytymi już na emeryturze, są jazda konna oraz narty.

Jadwiga Schwebs-Kostkiewicz zdradziła swoje marzenie. Tego pragnie najbardziej!Zobacz więcej

Jadwiga Schwebs-Kostkiewicz pokazała redakcji Telemagazyn.pl swoje mieszkanie. Przyznajemy, robi olbrzymie wrażenie! Pani Jadwiga postawiła na przestronne wnętrza, a na ścianach rządzi biel, która optycznie jeszcze bardziej powiększa pomieszczenia. Bardzo ciekawa wydaje się być mała sala baletowa, dzięki której Jadwiga Schwebs-Kostkiewicz może trenować balet nie wychodząc z domu!

Widać, że Jadwiga Schwebs-Kostkiewicz jest miłośniczką sztuki, bowiem ściany w jej domu zdobią liczne obrazy. Na ścianie znajdziemy m.in. podobiznę słynnej Marilyn Monroe! Pani Jadwidze pozazdrościć można też dużej kuchni, w której znalazło się miejsce nawet na ogromne lustro!

Wszyscy czekają na nowy sezon. Poznajcie seniorów i seniorki, którzy będą szukać miłości w Busku-Zdroju!Zobacz więcej

Pokój gościnny już na pierwszy rzut oka sprawia wrażenie bardzo otwartego miejsca, w którym aż chce przyjąć się gości z otwartymi rękoma! Za to sypialnia wydaje się być prawdziwą oazą spokoju pani Jadwigi; to właśnie tam może odpocząć i się zrelaksować.

Zobacz w galerii, jak mieszka Schwebs-Kostkiewicz z „Sanatorium miłości 3”

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Jack (gość)

  Dolnośląskie zawsze ma najdziwniejsze przedstawicielki w sanatorium miłości i takich kobiet nie do życia.

  31.12.2022 12:36
 • róża (gość)

  Jeżeli to jest rezydencja to ja jestem Kleopatra....Osoba nie posiadająca żadnych cech z tak zwanej klasy..jak w zachowaniu tak i w ubiorze..

  12.12.2022 15:45
 • Alicja (gość)

  Mało empatyczna osoba.Brak klasy .Przerost formy nad treścią .zabłysnąć może na potupajkach dla seniorów ,nie ubliżając seniorom (ale seniorôw dopadają problemy z narządami ruchu.Ani ładna,ani mądra

  11.12.2022 15:49
 • GENEK (gość)

  A GDZIE ZDZISIU

  11.12.2022 13:51
 • Leszek (gość)

  Chamstwo aż śmierdzi od niej.

  10.12.2022 20:28
 • Wojtek (gość)

  Tak teraz to Hollywood taka gwiazda się tu marnuje a tam wszystkich powali na kolana wyczyścić i przeleci portfele wróci w koronie i będziemy ja oglądać w Królowych Życia " zapisywać się w kolejce po autografy i nisko kłaniac .śmieszna i straszna baba do tego najładniejsza z tych brzydkich .Powodzenia na parkiecie ona deskach w Hollywood.

  27.09.2022 16:53
 • Andriej (gość)

  Kłamczucha,najgorsza osoba z całej ekipy.

  19.09.2022 08:02
 • Mirek (gość)

  Ta Jadzka to taka klamczycha ze az z daleka smiechu sporo,wymyslila sobie sporo rzeczy a jak jest to ona wie ,wstyd ale co się nie gada by pewne sprawy były takie piękne 😂😂,prosto powieďziec że ubąw mają z niej .A te jej fotki już są żenujące i nawet jej taka przyjaciółka Pani Halinka która tak lubiła tylu nie ma,ale ona zawzieta teraz ma następne ,oby im życzyć Hollywodoo.👍👍ale są lepsze koleżanki z tej ostatniej edycji więc staraj się operetka.😂😂😂

  18.09.2022 21:40
 • Jacenty (gość)

  Obrzydliwa.

  17.09.2022 18:42
 • Wojtek (gość)

  Okropna , bez żadnej kultury i ogłady z każdego drwi , pomiata i gardzi z daleka od tego typu kobiet jednym słowem wielkie nic w siebie zapatrzone .Jak ktoś lubi taki typ pyskatych i chce ja utrzymywać na jej warunkach polecam przeleci dobrze portfel i zrujnuje psychikę nie każdy mężczyzna się po takim czym s pozbiera widzieliśmy obraźliwe zachowanie w stosunku do Pana Władysława w programie Sanatorium. Dla mnie to kobieta żmija wydziela jad w słowach które mówi.

  16.09.2022 12:58
 • Jarek (gość)

  Z Dolnego Śląska kobiety w dużym stopniu są zbyt swobodne i nie do życia.Od nich my mężczyzni musimy się trzymać jak najdalej.

  16.09.2022 07:04
 • On (gość)

  Najgorsze latawisko z lll edycji bez kultury babsko.

  15.09.2022 21:35
 • Kazek (gość)

  Nie jest lubiana i po co się tak lansować. Im bardziej puste pudło tym bardziej dudni

  12.07.2022 09:57
 • Pola (gość)

  Wkoło i na wesoło ile razy można to samo czytać do znudzenia pokazujecie te staruchy chcecie nam ich obrzydzic mam w pewnym sensie dość wszystko zostało już pokazane i przeczytane stare to jest dobro wapno wino i skrzypce a nie baba którą bez przerwy się naprzyksza swoją osobą co w niej jest nic żadnej troski i empatii do 2 człowieka widzieliśmy jej zachowanie i jeszcze do niej wracacie dajcie spokój szanujcie nas te pani we to panie o niskim poczuciu wartości na sprzedaż kogo interesują prosze bardzo .

  11.07.2022 17:28
 • Wladka (gość)

  Dobrze że była ta ostatnia edycja bo tam fajne kobiety na poziomie były,do tego z humorem i grupa bez osób które były wredotami .poprostu są ludzie którzy nadają się a są tacy którzy niestety mały polot i tu te problem.Ale widać nie każdy zdaje sobie sprawę że swojej malostkowosci i traci na tym.

  24.06.2022 22:08
 • Mariolka (gość)

  Ja się dziwię tej kobiecie bo po jaką choinkę się tak lansowac z bylejakoscia gdy wszystkie komentarze są przeciwko jej ,nikt dobrego słowa nie napisał na jej temat już nawet jak to sanatorium było.To ona wstydu jakiegoś nie ma,o takcie nie wspomnę.Smutne i żenujące.

  22.06.2022 21:50
 • Roger (gość)

  No i co tu z gustem?dajcie spokój Dębna,pusta baba udajaca artystke ,wstydu nie ma bo mysli,ze ludzie jej nie znaja jaka jest.czas prawdy może raczy nartach a nie zawijania głupot.

  22.06.2022 04:34
 • Wojtek (gość)

  Masz rację Aleksy stare to jest dobre wino i skrzypce a nie baba po menopauzie do tego poprzerabiana wypelniaczami , botoksem wzory pod oczami jak u Jadwigi usta szpryca czy one się nie widzą komu to się podoba robi a to do programu chciałbym je widzieć jak to wszystko wyparuje dopiero wyglądają staro i strasznie drogie Panie stzrzejcie się z godnością kobieta 60 plus naturalnie się starzejaca i dająca o siebie to klasa sama w sobie te w tym sanatorium to brak słów nie chce więcej i mocniej im dopiec godności i szacunku szukamy w was nie lansu i botoksu .

  19.06.2022 14:11
 • Alex (gość)

  Rzygać się chce tymi informacjami ,stare babsska podrobiane.

  19.06.2022 09:38
 • Angelika (gość)

  Beznadziejna baba.

  18.06.2022 22:15
NowszeStarsze

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×