"Sanatorium miłości 4". Ania i Piotr komentują oszczerstwa w sieci. Jak sobie radzą z hejtem? O co mają żal? [TYLKO U NAS]

Ania i Piotr z "Sanatorium miłości" byli kuracjuszami, którzy budzili spore emocje od niemalże początku. Widzowie chętnie przypisywali im najgorsze możliwie cechy charakteru. Hejtu w sieci nie brakowało! Jak seniorzy radzą sobie z licznymi inwektywami, które są kierowane w ich stronę? Czy mają żal do produkcji o sposób, w jaki zostali przedstawieni? W rozmowie z Telemagazyn.pl Ania i Piotr zdradzili, co naprawdę myślą.

Multimedia

Finał "Sanatorium miłości 4" - koniec przygody z seniorami

Za nami finał 4. edycji programu "Sanatorium miłości". Ostatnia edycja programu Marty Manowskiej obfitowała w wyjątkowe osobowości i niezwykłe wyzwania, jakie prowadząca przyszykowała dla uczestników. Jednocześnie, nie milkną echa po emisji finałowego odcinka, w którym byliśmy świadkiem nie tylko wyboru Króla i Królowej Turnusu.

Zofia oraz Piotr Hubert wspominają program. Jak czują się jako Król i Królowa Turnusu? Osobiste wyznanie Piotra Huberta!Zobacz więcej

"Sanatorium miłości 4": Anna i Piotr zaręczyli się

W finałowym odcinku "Sanatorium miłości 4" byliśmy również świadkiem wyjątkowych chwil: zaręczyn Ani z Olsztyna i Piotra z Piaseczna. I to właśnie było punktem zapalnym dla wielu widzów formatu. Wielu im bowiem kibicowało, podobnie jak wielu twierdziło, iż kuracjusze tylko udają na potrzeby show. Jaka jest prawda? Anna z Olsztyna i Piotr z Piaseczna zdradzili, jak naprawdę wygląda ich relacja oraz jakie mają plany na przyszłość w wyjątkowym wywiadzie dla Telemagazyn.pl.

Anna pokazała pierścionek zaręczynowy! Seniorzy szaleją na parkiecie. Tych zdjęć mogliście nie widzieć!Zobacz więcej

Ania z Olsztyna i Piotr z Piaseczna o hejcie w sieci

Wyznania seniorów, choć są tak naprawdę lekcją dojrzałości i przykładem, jak dwoje dorosłych ludzi może się wspierać nie ograniczając jednocześnie, wywołały niemałą burzę w sieci. Internauci żywo dyskutują, czy wyznania kuracjuszy są prawdziwe, czy jedynie stanowią marną wymówkę mającą na celu uratować ich wizerunek. Seniorzy w rozmowie z Telemagazyn.pl odnieśli się do tego, jak zapatrują się na negatywne słowa, które niektórzy internauci nie mają oporów głośno wyartykułować.

Wywiad Anny i Piotra z "Sanatorium miłości" dla Telemagazyn.pl - sprawdź w galerii, co powiedzieli kuracjusze!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Jak się dostać do programu Marty Manowskiej? Podpowiadamy!Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Maria Borowiec (gość)

    Całkiem głupia kobieta w taką miłość uwierzyć seksu jej było brak najbardziej, bardzo brzytka

    24.05.2022 01:54
  • Lucyna (gość)

    Odczepcie się od nich byli sobą,,jednych wychwalacie za fałsz i głupotę a oni są non stop atakowani.Az śmierdzi falszem.Komu zależy na tym? Tak jest gdy w małej grupie sm trafią się zawistne i złe osoby które tylko siebie chwalą i jeszcze szukają winnych.

    23.05.2022 07:16
  • Ewa /gość / (gość)

    Wredna , zawistna Ania i Piotr podstarzaly playboy. Dobralii się jak w korcu maku. Powiedzenie Ani dałabym w miche - patologia.

    23.05.2022 00:39
  • Krystyna (gość)

    Pani Aniu - proszę nie przejmować się tymi przykrymi komentarzami. Ja wiem że nie zawsze da się nie przejmować. Niech Pani żyje swoim życiem i robi to co dyktuje serce. Jest Pani wartościową kobietą i silną i niech te przykre komentarze Panią nie dotykają .Każdy z nas ma jedno życie i niech żyje tak jak mu się podoba. Ja nie zauważyłam w programie niczegi niestosownego niczego pod publiczkę. Zadne granice nie zostały przekroczone..Pozdrawiam Panią serdecznie. Głowa do góry

    22.05.2022 20:54
  • Hanka (gość)

    Pani Aniu, Panie Piotrze - w kwestii prezentowania uczestników programów telewizyjnych mam dokładnie takie samo zdanie jak Państwo. To jak zostanie przedstawiona osoba zależy od producenta danego formatu, reżysera i .........TVP. Jeżeli kogoś chce się pokazać np.leniwym to montuje się tylko te sceny podczas których leży na kanapie. Tak też było prawdopodobnie z Wami obojga - przedstawiono Was jako "czarne charaktery". Wkurza mnie takie postępowanie bo to jest normalna MANIPULACJA - coś obrzydliwego, coś czego należy się wstydzić. Czytałam o takich praktykach w różnych show ( nawet łzawe historie uczestników są "uszyte" na potrzeby show - odsyłam do filmików youtube ). Sądziłam jednak, że w programie SM takie coś miejsca mieć nie może. No, a jednak pomyliłam . Jako osoba płacąca abonament nie życzę sobie prezentowania uczestników w sposób stronniczy ( to nie są WIADOMOŚCI ). Jest jednak jeden PLUS takiej sytuacji - P.Aniu, P.Piotrze - "czarne charaktery" są barwniejsze, a w związku z tym dużo ciekawsze😊👍. Wyobrażacie sobie Państwo gdyby wszystkich sześciu Panów było takich jak wasz .......KRÓL ????? ............cóż wyłączamy telewizory bo ziewanie mało kto mógłby powstrzymać. Pozdrawiam Państwa serdecznie ze śląskiego .

    22.05.2022 15:28
  • Janka (gość)

    Anka jest złą kobietą a Piotrek chciał się zabawić i się bawił uczuciami dziwnej Anki a ona była radosna pod publiczkę a teraz baj baj kochanie

    22.05.2022 09:31
  • Aivo (gość)

    Ludzie zajmijcie się swoim życiem. Widać nic w nim ciekawego się nie dzieje , że tak plujecie i rzucacie jadem z zazdrości.

    22.05.2022 06:53
  • Bobo (gość)

    Niesmaczne i żenujące. Wstyd!

    21.05.2022 21:38
  • Ja (gość)

    Sanatorium Mdłości!

    21.05.2022 21:35
  • Obserwatorka (gość)

    Co tu roztrząsać i oceniać, każdy ma prawo do błędów i pomyłek i happy end bywa tylko w bajkach. Czasem gubi ludzi krótkowzroczność i złudzenie...

    21.05.2022 18:25
  • Halszka (gość)

    Mnie się wszystko w sanatorium 4 podobało, bardzo mili i serdeczni ludzie. W końcu przyjechali się pobawić i wyluzować. Sama jestem babcia, podoba mi się ten styl. Granice nie zostały przekroczone.

    21.05.2022 18:17
  • Hanka7 (gość)

    Żyć bez siebie nie mogli, publicznie się zaręczyli, planowali ślub i ... rozstali się, podając irracjonalną wymówkę, że dla Anny ważniejsi od ukochanego mężczyzny są obcy ludzie? Jeśli Anna i Piotr tak postępują, gdy się kochają, to co by zrobili, gdyby się nie kochali? Z siebie idiotów robią, czy z telewidzów, którzy im kibicowali i dziwią się, że jest hejt? Jeśli się kogoś kocha to zrobi się dla tej osoby wszystko, a nie myśli o własnym egoizmie. Zachowanie Anny i Piotra jest wyjątkowo obłudne, prymitywne i żenujące.

    21.05.2022 18:06
  • Szatan (gość)

    Zawsze mnie śmieszy, jak ktoś mówi że przedstawiono go w złym świetle. A dla czego inni nie byli przedstawieni w złym świetle? Bo jak ktoś jest miły nieobgaduje to nie da się go przedstawić w złym świetle....

    21.05.2022 18:02
  • Sanderus (gość)

    ... zrobili sobie teatralne widowisko, pytanie tylko, ile dutków przytulili za to.

    21.05.2022 16:54
  • Znajomaeq (gość)

    Milość po czterech tygodniach,chore!!!!!! I jeszcze zaręczyny.Masakra 🙂😄

    21.05.2022 15:06
  • 60+ (gość)

    Nikt was nie zmuszał do podpisania kontraktu z TVP, to teraz nie miejcie pretensji że ludzie was krytykują, mają do tego prawo. Dostaliście za te role pieniądze, a że były głupie i was ośmieszali to trzeba było na to nie zgodzić się. Wilka miłość, oświadczyny, pocałunki to ustawka i lipa. Słabe.

    21.05.2022 15:05
  • Anula 1969 (gość)

    Niech żyją swoim życiem.Sami poniosą konsekwencje swoich decyzji jak my wszyscy.Szkoda zdrowia na złośliwe komentarze.

    21.05.2022 12:57
  • Mikus (gość)

    Dorosłe naiwne iglupie

    21.05.2022 12:44
  • Waldek (gość)

    Śmieszni ludzie

    21.05.2022 11:56
  • Gość (gość)

    Oboje grają