"Sanatorium miłości 4". Ania i Piotr komentują oszczerstwa w sieci. Jak sobie radzą z hejtem? O co mają żal? [TYLKO U NAS]

Ania i Piotr z "Sanatorium miłości" byli kuracjuszami, którzy budzili spore emocje od niemalże początku. Widzowie chętnie przypisywali im najgorsze możliwie cechy charakteru. Hejtu w sieci nie brakowało! Jak seniorzy radzą sobie z licznymi inwektywami, które są kierowane w ich stronę? Czy mają żal do produkcji o sposób, w jaki zostali przedstawieni? W rozmowie z Telemagazyn.pl Ania i Piotr zdradzili, co naprawdę myślą.

Multimedia

Finał "Sanatorium miłości 4" - koniec przygody z seniorami

Za nami finał 4. edycji programu "Sanatorium miłości". Ostatnia edycja programu Marty Manowskiej obfitowała w wyjątkowe osobowości i niezwykłe wyzwania, jakie prowadząca przyszykowała dla uczestników. Jednocześnie, nie milkną echa po emisji finałowego odcinka, w którym byliśmy świadkiem nie tylko wyboru Króla i Królowej Turnusu.

Zofia oraz Piotr Hubert wspominają program. Jak czują się jako Król i Królowa Turnusu? Osobiste wyznanie Piotra Huberta!Zobacz więcej

"Sanatorium miłości 4": Anna i Piotr zaręczyli się

W finałowym odcinku "Sanatorium miłości 4" byliśmy również świadkiem wyjątkowych chwil: zaręczyn Ani z Olsztyna i Piotra z Piaseczna. I to właśnie było punktem zapalnym dla wielu widzów formatu. Wielu im bowiem kibicowało, podobnie jak wielu twierdziło, iż kuracjusze tylko udają na potrzeby show. Jaka jest prawda? Anna z Olsztyna i Piotr z Piaseczna zdradzili, jak naprawdę wygląda ich relacja oraz jakie mają plany na przyszłość w wyjątkowym wywiadzie dla Telemagazyn.pl.

Anna pokazała pierścionek zaręczynowy! Seniorzy szaleją na parkiecie. Tych zdjęć mogliście nie widzieć!Zobacz więcej

Ania z Olsztyna i Piotr z Piaseczna o hejcie w sieci

Wyznania seniorów, choć są tak naprawdę lekcją dojrzałości i przykładem, jak dwoje dorosłych ludzi może się wspierać nie ograniczając jednocześnie, wywołały niemałą burzę w sieci. Internauci żywo dyskutują, czy wyznania kuracjuszy są prawdziwe, czy jedynie stanowią marną wymówkę mającą na celu uratować ich wizerunek. Seniorzy w rozmowie z Telemagazyn.pl odnieśli się do tego, jak zapatrują się na negatywne słowa, które niektórzy internauci nie mają oporów głośno wyartykułować.

Wywiad Anny i Piotra z "Sanatorium miłości" dla Telemagazyn.pl - sprawdź w galerii, co powiedzieli kuracjusze!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Jak się dostać do programu Marty Manowskiej? Podpowiadamy!Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
 • Młoda babcia (gość)

  Do Piotra: kończ Waść, wstydu oszczędż!!!!

  21.05.2022 10:42
 • Seniorka (gość)

  Sama bym sie jeszcze chciała zakochać.😍

  21.05.2022 09:08
 • HELKA (gość)

  I Piętrek i Anka są siebie warci. Udawacze jedni .

  21.05.2022 08:34
 • krystynka (gość)

  aniu twoja twarz mowi wszystko jestes na 100 procent zla osoba wynioslosc zawistosc zlosc wredna to cala ty😡

  21.05.2022 08:24
 • Agata (gość)

  A mi się wydaje że to jest miłość ,kto przeżył choć raz coś takiego to powinien wiedzieć i mimo że w tym wieku.Dla mnie niech się kochają i życzę im szczęścia ..Ania i Piotr bądźcie szczęśliwi.

  21.05.2022 08:24
 • Ala (gość)

  Było minęło, a niesmak po nich pozostał. Jeśli w kilka dni można się w kimś na zabój zakochać, to czy nie jest to śmieszne? W tym wieku ma się już swój charakter, swoje nawyki, przyzwyczajenia. Piotr swoją żonę podporządkowywał pod siebie, był jak policjant, Czyli? Ludzie się nie zmieniają, zmieniają tylko swoje zachowanie,(na krótko. Aż się znów w kimś zakocha buhaja.

  20.05.2022 21:38
 • Elllla (gość)

  Oboje przekroczyli próg śmieszności ,teraz się tłumaczą ,wciskają coś na siłę głupiego żeby mieć jakąś twarz, tylko jaką niech sami sobie odpowiedzą, My już ich ocenilismy .Kobieta która się nie szanuje ,taką ja zapamiętam bawi się modą ,miłość to nie moda to coś spontanicznego ,jeśli to prawdziwe było a widać że tylko było aby mieć swoje 5 min .Jeśli się kocha to się zrobi wszystko dla 2 osoby a nie mysli w własnej dupie i korzyści.

  20.05.2022 20:42
 • Romeo (gość)

  Zastanawia mnie dlaczego ci ludzie i przez kogo są tak hetowani?A inni bardzo chwaleni,co to za program?

  20.05.2022 20:19
 • Wojtek (gość)

  Głupi głupiego zawsze znajdzie .Wstyd dla obojga.

  20.05.2022 20:09
 • Matylda (gość)

  Co tu komentowac trafił swój na swego ,dwoje zagubionych ludzi którzy bawią się w miłość jak dzieci w przedszkolu i na wakacjach, mydlą nam oczy ,myślą ze wszyscy ty mają ich rozum ,ludzie pi 60 to mają mądrość życiowa w sobie nigdy nie powinny pozwolić sobie na ośmieszanie się na oczach widzów. Oboje nie dorosluscie do związku w tym wieku Zabierzów swoje zabawki i dajcie nam spokój bo już tego za dużo. Pa

  20.05.2022 20:07
NowszeStarsze

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×