sanatorium miłości 4 finał

"Sanatorium miłości 4". Król i Królowa Turnusu już wybrani?! Zaskakująca zgodność widzów. Czyżby wiedzieli coś więcej?

Przed nami finałowy odcinek 4. edycji "Sanatorium miłości", w którym zostaną wybrani Król i Królowa Turnusu. W sieci nie brakuje spekulacji odnośnie tego, którzy z kuracjuszy zgarną ten zaszczytny tytuł. Co ciekawe, w swoich domysłach fani programu są wyjątkowo zgodni i typują niemalże wyłącznie dwie konkretne osoby. Czy ich przewidywania się sprawdzą?

10.05.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości 4" FINAŁ. Seniorzy i seniorki zadali szyku w obłędnych kreacjach! Zobacz wielkie metamorfozy kuracjuszy w finale 4. edycji

Przed nami wielki finał 4. edycji "Sanatorium miłości". Kto zostanie Królem i Królową Turnusu? To na razie tajemnica, ale już teraz możecie sprawdzić, jak seniorzy prezentowali się podczas finałowego odcinka "Sanatorium miłości 4". W galerii publikujemy zdjęcia z tego wydarzenia. Kuracjuszki zadały szyku w przepięknych kreacjach!

09.05.2022Sanatorium miłości

Przeczytaj także:

"Sanatorium miłości 4". Tak mieszka Mariola Baruk! W New Jersey ma przepiękną posiadłość! Tylko nam pokazuje wnętrza i bajeczny ogród! [TYLKO U NAS]

Mariola z New Jersey była jedną z najbardziej z najbarwniejszych uczestniczek 4. edycji randkowego show TVP. Widzowie "Sanatorium miłości" pokochali energiczną kuracjuszkę, której największą pasją są skoki ze spadochronem. Po programie Mariola Baruk wróciła do Stanów Zjednoczonych. Seniorka postanowiła nam pokazać, jak się urządziła w swojej posiadłości za oceanem. Oglądając jej dom można śmiało stwierdzić, że Pani Mariola z pewnością spełniła swój "amerykański sen". Zobaczcie, jak mieszka Mariola Baruk z "Sanatorium miłości 4"!

13.09.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości 4". Zofia Klawinowska pochwaliła się wnukami oraz figurą modelki sprzed lat. Fani nie kryli zachwytu nad Królową Turnusu

Na oficjalnym profilu "Sanatorium miłości TVP" na Facebooku pojawiło się nagranie z mieszkania Królowej Turnusu ostatniej edycji "Sanatorium miłości", Zofii Klawinowskiej. Sympatyczna kuracjuszka pochwaliła się na nim swoim rodzinnym archiwum zdjęć. Można było tam zobaczyć m.in. zdjęcia jej wnucząt, a także fotografie jej osoby z ostatnich lat, które zdecydowanie zrobiły wrażenie na jej fanach!

03.06.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości 4". Widzowie zbojkotują wyniki wyborów Królowej Turnusu? Ich komentarze dają sporo myślenia. "Obciach wstyd byli lepsi od nich"

Za nami ostatni, finałowy odcinek 4. edycji programu "Sanatorium miłości", w którym tradycyjnie doszło do wyboru Króla i Królowej Turnusu. W tym roku, kuracjusze na te zaszczytne tytuły wybrali Piotra Huberta oraz Zofię. Choć zdecydowana większość telewidzów w pełni popiera wybór seniorów, to spora część z nich nie kryje rozczarowania wyborem Zofii na Królową Turnusu.

16.05.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości 4". FINAŁ. Wiemy, kto został Królową Turnusu i Królem Turnusu! Andrzej Rybiński zaśpiewał z seniorami swój hit! "Tylko tutaj może się wydarzyć tyle niespodzianek naraz!"

Finałowy odcinek 4. sezonu programu Marty Manowskiej "Sanatorium miłości" wycisnął łzy nie tylko z oczu widzów. Płakali wszyscy: kuracjusze, Marta Manowska i ekipa! Nie zabrakło też łez radości. Po raz pierwszy w programie byliśmy świadkiem zaręczyn! Piotr wzruszył kuracjuszy przemową, którą zakończył romantycznym pytaniem skierowanym do Anny z Olsztyna. Zobacz, co się wydarzyło podczas finału "Sanatorium miłości 4"!

15.05.2022Sanatorium miłości

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×