"Sanatorium miłości 4". Mariola Baruk zdradziła, jak dziś wygląda jej związek z Piotrem Hubertem! Skrytykowała także innych kuracjuszy. "To przez parcie na szkło" [TYLKO U NAS]

Jednymi z wiodących postaci ostatniej edycji "Sanatorium miłości" bez wątpienia byli Piotr Hubert oraz Mariola B., którzy przez cały program ewidentnie mieli się ku sobie. Jakiś czas temu Piotr Hubert zgodził się nam opowiedzieć o swojej relacji z Mariolą Baruk. Teraz kuracjuszka z New Jersey w rozmowie z Telemagazynem postanowiła opisać szczegóły ich znajomości. Przy okazji skomentowała także zachowanie niektórych kuracjuszy, z którymi miała okazję występować w "Sanatorium miłości".

Multimedia

"Sanatorium miłości 4" - Mariola z Ney Jersey

Mariola Baruk była jedną z najbarwniejszych postaci w 4. edycji "Sanatorium miłości". Seniorka, która na co dzień mieszka w stanie New Jersey w Stanach Zjednoczonych, dzięki przebojowości i otwartości, szybko zaskarbiła sobie sympatię telewidzów. W trakcie trwania programu, widzowie z wypiekami na twarzy śledzili losy kuracjuszki, która mocno się zbliżyła do Piotra Huberta wybranego na Króla Turnusu "Sanatorium miłości 4". Jakiś czas po zakończeniu emisji programu Piotr Hubert wyznał, że, utrzymuje on stały kontakt ze swoją wybranką z "Sanatorium miłości".

Specjalnie dla Telemagazynu, Mariola Baruk zgodziła się opowiedzieć o kulisach znajomości z Piotrem Hubertem, o tym jak wygląda ich obecna relacja, a także poruszyła temat zachowania niektórych kuracjuszy z ostatniej edycji "Sanatorium miłości".

W młodości wyglądała niczym gwiazda Hollywood! Publikujemy wyjątkowe zdjęciaZobacz więcej

Rozmowa z Mariolą Baruk z "Sanatorium miłości 4"

Jednym z głównych wątków, jakie poruszyliśmy w rozmowie z kuracjuszką były początki jej znajomości z Piotrem Hubertem, z którym stworzyła parę w programie. Jak wyznała nam Pani Mariola, zwróciła ona uwagę na Huberta już przy ich pierwszym spotkaniu. Zdradziła również, co ją urzekło w jego zachowaniu na początku ich znajomości.

Zwróciłam uwagę na Huberta zaraz przy naszym pierwszym spotkaniu i uważam, że on też zwrócił na mnie uwagę [...] Później zaczęliśmy więcej rozmawiać i zauważyliśmy, że lubimy przebywać w swoim towarzystwie. Z pewnością połączyło nas na pewno to samo poczucie humoru - stwierdziła w rozmowie z Telemagazynem Mariola z New Jersey.

W dalszej części rozmowy przebojowa kuracjuszka opowiedziała o tym, jak wyglądały narodziny uczucia pomiędzy nią, a Piotrem Hubertem. Pani Mariola w swoim stylu skorzystała z oryginalnego porównania, twierdząc, że początki ich relacji można porównać do... soku marchewkowego.

Zauważyłam, że jest bardzo ciekawym człowiekiem. O bogatym wnętrzu i z niesamowitym poczuciem humoru. Wiem, że między nami jest chemia, która jest bardzo ważna w budzącym się uczuciu. To jest trochę tak, jak z sokiem marchewkowym. Jeśli nie ma chemii to po trzech dniach się zepsuje.

Seniorka z New Jersey wyznała również, że już w trakcie programu odkryła, że ją i Piotra Huberta połączyło coś wyjątkowego. Mimo to, para postanowiła rozważnie podejść do rozwijającej się znajomości, ponieważ po zakończeniu programu wszystko może się różnie potoczyć.

Wiedzieliśmy już w "Sanatorium miłości", że coś nas łączy, ale nie wiedzieliśmy jeszcze do końca co to jest. Postanowiliśmy dać sobie czas. Byliśmy bardzo rozważni ponieważ wiedzieliśmy, że mamy tylko miesiąc, a potem się rozstajemy i co dalej?"

Okazuje się jednak, że zakończenie programu nie wpłynęło negatywnie na relację Marioli i Piotra Huberta. Pomimo dzielącej ich odległości, parze udało się spotkać. Ponadto kuracjusze pozostają ze sobą w stałym kontakcie, potrafią godzinami rozmawiać ze sobą przez telefon.

Spotkaliśmy się w lutym i wiedzieliśmy, że to jest coś więcej. Po przyjeździe do domu rozmawialiśmy ze sobą nawet po kilka razy dziennie. Telefon dosłownie grzeje się od naszych rozmów.

DALSZĄ CZĘŚĆ NASZEJ ROZMOWY Z MARIOLĄ BARUK Z "SANATORIUM MIŁOŚCI 4" ZNAJDZIECIE W GALERII!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Andrzej Sikorski ujawnił kulisy spotkania z Anią. Mocne słowa o hejcie! Jak zmieniło się jego życie po programie?Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
 • Anna (gość)

  Niby taka fajna ta Mariola a publicznie krytykuje swoich kolegów i koleżanki. Brzydko. Takich ludzi najlepiej omijać. Kolejna wpadka.

  16.06.2022 07:01
 • Hmhmhm (gość)

  O co tam chodzi? Chodzą słuchy że taaak zgraaana grupa podzieliła się na pół 😏👀

  15.06.2022 15:54
 • Andrzej (gość)

  Amerykanka z Anką nie wyśmiewały innej uczestniczki programu,tylko zauważyły chorą osobą która chwaliła siebie i mówiła nie od rzeczy na dzień dobry.Po prostu zobaczyły naprawdę umysł kosmiczny . MARIOLA jesteś piękna a one nie sięgają wam do pięt.Zazdrosnice nie dadzą spokoju lepszym od siebie.Hubert i Ty jesteście naj pod każdym względem.

  15.06.2022 15:14
 • Hm (gość)

  Tak naprawdę to każdy z nich opowiada o sobie mediom i dzieli się swoimi życiem, nie jest to złe, ale nie ma co jedni drugich krytykować gdyż wszyscy robią to samo bardziej lub mniej

  14.06.2022 15:21
 • Jan (gość)

  Każdy ma prawo żyć jak chce. Marioli b. nic do tego. Chyba zazdrość bierze górę, miałem o niej lepsze zdanie

  14.06.2022 14:33
 • No (gość)

  No jak niektórzy robią ustawki i udają pary ;)?

  14.06.2022 13:28
 • Gość (gość)

  Amerykanka wysmiewala się za plecami z tą Anką z innych i teraz dalej miesza w cudzych garach. Oj brzydko. Plociucha

  14.06.2022 12:10
 • Aleksandra (gość)

  Kochani za słowami piosenki Czesława Niemena " dziwny jest ten świat " wierzę że ludzi dobrej woli jest więcej, trzeba zacząć od siebie eozsiewac dobro wokół siebie , być życzliwym, to nic nie kosztuje a daje tyle radości.

  13.06.2022 08:31
 • Zenon (gość)

  Denis może przydałoby się Tobie kilka godzin pobycie na fotelu psychologa ? Jak można być takim pustym ? Piękna kobieta , wspaniali ludzie , którzy z jakiegoś się starzeją, którzy się realizują, którzy posiadają rodziny, przyjaciół, znajomych , którzy potrafią się cieszyć- co Ty widzisz w tym złego? Tylko brać przykład, pamiętaj zło przyciąga zło , nie karm się negatywnymi rzeczami, nauczysz w ten sposób swoje zdrowie? Życzę zdrowia , radości, miłości i dobra

  13.06.2022 08:27
 • Tadeusz (gość)

  Ale mi Cię żal , ile w Tobie kompleksów, brak empatii , warto zmienić się gryź ciężko być zerem

  13.06.2022 08:21
 • Zuzia (gość)

  Żałośni oglądam. Takie pary sanToryjne to cudaki,z których się większość śmiała

  13.06.2022 00:43
 • Denis (gość)

  Mariusz pinkolisz baba pochodząca z wiochy zwracała uwagę Hubertowi że jest zaniedbany i poza plecami do koleżaneczki stara kwoka 65 lat paskudztwo pomarszczone

  12.06.2022 20:46
 • Mariusz (gość)

  Jedyna kobieta która bardzo mi się bardzo podobała w stosunku do Huberta.Nigdy się nie skompromitowała od początku rozwijali swoją piękną przyjaźń.Wartosciowa kobieta ,nie czuję jako mężczyzna że szuka kasy na stare lata u facetów tak jak to mają inne damysanatorium miłości.

  12.06.2022 15:29
 • Dokładnie (gość)

  Zawsze mówiłam, że lubię ich relację właśnie za to, że nie ślubowali sobie na zawsze i na wieczność po miesiącu, i nie narzucali się kamerom ani widzom. Oboje to bardzo mądrzy ludzie. Życzę im wszystkiego najlepszego. Zasługują na coś fajnego

  12.06.2022 11:24

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×