"Sanatorium miłości 4". Natalia i Marek są parą po programie? To zdjęcie ich zdradziło!

Wielki finał programu "Sanatorium miłości 4" nadchodzi wielkimi krokami. Widzowie już teraz zastanawiają się, jak potoczyło się życie kuracjuszy po programie. Czy pary, które poznały się w trakcie turnusu, przetrwały? Wiemy, co dzisiaj dzieje się z Natalią i Markiem! Wciąż są razem? Jedno zdjęcie ich zdradziło!

Multimedia

Natalia i Marek są parą po "Sanatorium miłości 4"?

Program "Sanatorium miłości 4" już za moment będzie historią. Czas na ostatni odcinek programu, w którym poznamy Króla i Królową Turnusu. Koniec programu łączy się także z tym, że uczestnicy show będą mogli zdradzić swoje dalsze losy. Jak potoczyło się ich życie po przygodzie z randkowym show dla seniorów?

Mariola Baruk pokazała swoją mamę i córkę. Wyglądają jak trzy siostry! Co za podobieństwo!Zobacz więcej

Widzowie już teraz zastanawiają się, czy ekranowe pary przetrwały. Natalia i Marek mieli się ku sobie praktycznie od początku show. Co prawda, na początku Natalia bardzo wpadła w oko Piotrowi. ale Natalia nie miała wątpliwości - w żaden sposób nie była zainteresowana Piotrem. Za to, jej serce poważniej zabiło do Marka i zaczęło się! Niedługo później mężczyzna wyznał Natalii swoje uczucia!

Szczęście pary przez moment próbował zakłócić Roman, któremu Natalia również wpadła w oko, ale mimo wielu starań, Natalia pozostała nieugięta. W jej sercu był tylko Marek!

Natalia ogłosiła radosną nowinę! Jej rodzina się powiększyła!Zobacz więcej

Teraz, gdy finał "Sanatorium miłości 4" coraz bliżej, wielu widzów zastanawia się, czy związek Natalii i Marka przetrwał. Wciąż są razem? Przeglądając media społecznościowe seniorów można dojść do niemalże stuprocentowej pewności... Natalia i Marek od paru miesięcy są parą! Nowe zdjęcie Natalii, na którym widzimy także Marka, mówi samo za siebie!

Gratulujemy!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Świeradów (gość)

    Cokolwiek mówisz Ruska zenszczino wszystko jest kłamstwem. Już wiemy kim jesteś. Fakty mówią same za siebie.

    19.09.2022 07:46
  • Andrzej (gość)

    To bardzo dziwna osoba,ma Joba na swoim punkcie ,mam ją na fs ,atakuje wszystkich ,trzeba jej tylko schlebiać i chwalić za głupoty,lubi panów, coś z nią j nie tak.Atakuje jak wampir.

    02.08.2022 10:27
  • Zenek (gość)

    Co ta baba chce pokazać ,pusty dzban.

    11.07.2022 14:16
  • Janka (gość)

    Guma i niebieska tabletka jak piszesz? W tym wieku 60 plus to potrzeba tych czasów nie tylko w Ciechocinku bylam w Ustroniu tak samo wszyscy to robią gdzie tylko mogą po to tam jadą w Ustroniu skosztowalam tego uczucia i żałuję do dziś meszczyzna wydawał się godny zaufania niestety to była tyljo chwilą wykorzystał moje dobre serce moja naiwność i moja kasę sam był bez grosza a ja glupia uwierzyłam i co straciłam dużo teraz chce to odzyskać .zawiódł rozum pod wpływem chwili trudno żyje się dalej ale twraz jestem mądrzejsza. My przestrodze .

    07.07.2022 03:30
  • Wiesia (gość)

    Widziałam ich wczoraj w Gdyni on brzydki jak mało kto ona stara puderniczka.Byli jacyś sztuczni, dziwni.W telewizji wyglądali lepiej niż w rzeczywistośći ot takie sieroty, byłam nimi rozczarowana .

    14.06.2022 06:03
  • Regina (gość)

    Jaki on brzydki,chyba ma dużo kasy.Nie chciałabym bym go za nic

    10.06.2022 17:10
  • Staszek (gość)

    Nati 206 pamiętasz ,baw się dobrze pozdrawiam Cię że Śląska.

    20.05.2022 20:22
  • Edek (gość)

    Pozdrawiamy cię Nati z portali randkowych ,nikt ci niczego nie zazdrości,kobieto my wiemy co ty jesteś za Pani i czekam na dalsze excesy może u Niemca.

    16.05.2022 20:24
  • Mmm (gość)

    Wiekszość komentujących to sami maczo ,przystojniacy i w kwiecie wieku co wy wiecie o życiu i miłości a starym pomarszczonym każdy będzie jak dożyje .Program jak każdy inny nikogo się nie zmusza do oglądanie Pozdrawiam zazdrosnych,sfrustrowanych .

    16.05.2022 17:16
  • Zulugula (gość)

    Pozdrawiam tych wszystkich negatywnie komentujacych ludzi 60+, czasem w ich wieku to wy tego nie przezyjecie.

    16.05.2022 15:58
  • Roman (gość)

    Dość tych zwierzen,płaczu ,kiczu i kłamstw tej baby.

    16.05.2022 15:00
  • Obywatel (gość)

    Wpis do Opinia (gość),, Starsi ludzie też mają potrzeby miłosne To po co obrzucać błotem sanatoria tak robi reżimówka a sama to pochwala

    16.05.2022 08:15
  • Obywatel (gość)

    A to nie reżimówka wyśmiewała pobyty w perelowskich sanatoriach jako demoralizujące i rozwiązłe? Czym to się różni.

    16.05.2022 08:12
  • Grażyna (gość)

    Po co ktoś ogląda co nie interesuje go ,tv ma taki wachlarz programu że można coś wybrać co lubię, co podoba ,albo mecz obejrzeć.

    16.05.2022 01:06
  • Dorota 60+ (gość)

    Każdy z was będzie miał 60+ wtedy będziecie inaczej gadać.

    15.05.2022 22:38
  • Olga (gość)

    Mamy już dość PiS owych programow o starszych nieciekawych ludziach..

    15.05.2022 16:19
  • Piotr (gość)

    Ta kobieta z portali randkowych dała czadu w SM ,udawala zupełnie kogoś innego,kim nie jest,Troche cię ludzi zna ze złej strony , wiedzą co potrafisz i jak kłamiesz w życiu ,Pisklaczek w sam raz. Żal tych mężów.

    15.05.2022 15:41
  • Barbara (gość)

    Wcale się nie dziwię że znajomi Zosi są oburzeni W JAKIM PROGRAMIE WYSTĘPUJE? Zosia,Monika, Hubert nie pasują do tego towarzystwa.Jaka pani takie komentarze,a pan Marek, Roman jak najbardziej pasują do niej.

    14.05.2022 15:55
  • Zbigniew (gość)

    Masz rację,gwiazda portali randkowych po liftingu,straszna kobieta.

    14.05.2022 13:36
  • obserwator (gość)

    On to taki pisklaczek, nie pasuje mi do niej.

    14.05.2022 10:18
NowszeStarsze