„Sanatorium miłości 5”. Zbigniew i Krzysztof w objęciach pięknej blondynki! To ukochana Macieja ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia”!

„Sanatorium miłości” to program, który potrafi łączyć ludzi. Nie zawsze chodzi o romantyczne relacje, ale często też po prostu o przyjaźń. Wygląda na to, że na planie 5. edycji programu taka przyjaźń zawiązała się między Krzysztofem z Torunia a Zbigniewem ze Szczecina. Co ciekawe, dowiedzieliśmy się tego dzięki... Maciejowi ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia 8”!

Multimedia

Zbigniew i Krzysztof w objęciach pięknej blondynki! To ukochana uczestnika „Ślubu od pierwszego wejrzenia”!

Na antenie Telewizji Polskiej właśnie możemy oglądać 5. edycję programu „Sanatorium miłości” i już teraz można powiedzieć, że dzięki show zawiązały się wyjątkowe przyjaźnie. Okazało się, że po programie zaprzyjaźnili się ze sobą Krzysztof z Torunia oraz Zbigniew ze Szczecina.

Zbigniew Wrzesiński oraz Krzysztof Nowakowski obecnie są razem w górach! Panowie zdobyli m.in. Kasprowy Wierch. Mężczyźni dobrze bawią się w Zakopanem, gdzie przypadkowo spotkali się z... Maciejem Mikołajczakiem, który brał udział w programie „Ślub od pierwszego wejrzenia 8”.

Krzysztof Nowakowski będzie ulubieńcem widzów? 69-latek z Torunia uwielbia się wygłupiać!Zobacz więcej

To wyjątkowe spotkanie telewizyjnych celebrytów zaowocowało wspólną fotografią, na której znalazła się także nowa ukochana Macieja, Patrycja. Chociaż kobieta na moment pojawiła się w programie „ŚOPW 8” i nawet była gościem na ślubie Maćka i Marty, to do tej pory mężczyzna unikał pokazywania jej twarzy. Aż do teraz, gdy zamieścił wspólne zdjęcie z seniorami oraz ukochaną na jednej z grup poświęconych programowi „Sanatorium miłości”.

Ładnie razem wyglądają?

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Wwa (gość)

  Nie wypada na takie zachowanie,dziadkowie i babcie zachowują się jak nastolatki

  07.02.2023 19:22
 • Widz (gość)

  Panowie to do sanatorium z NFZ do Ciechocinka poziom i wiedzą wyniesione z podwórka a powiedzenia , obycie i zachowanie nie przystoii męszczyznom w tym wieku poziom grillowy , luzny żadnej ogłady panie też nie grzeszą sposób bycia i zachowania pewnie dopasowują do wiedzy panów niby miały być z klasą tylko jaką wstyd za Anitę jej zachowanie wulgarny drazniacy sposób bycia i traktowania jest nie do przyjęcia dla osoby inteligentnej.

  17.01.2023 14:35
 • Malwinka (gość)

  Najgorszy program z wcześniej emitowanych pt.stary człowiek i morze"

  16.01.2023 21:38
 • Kogoto (gość)

  Porażka. Poziom panów odbiega od wszelkich standardów z grupy wiekowej 60plus.

  16.01.2023 16:28
 • ??? (gość)

  No i...?

  14.01.2023 17:41
 • Ewa (gość)

  Kogo to interesuje,dwaj faceci z sanatorium miłości.

  14.01.2023 17:04

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×