„Sanatorium miłości”. Asia Dyrkacz odniosła się do zarzutów, jakoby wybierano tylko zamożnych seniorów i opowiedziała o kulisach programu. Hejterom zrobi się głupio?

Asia Dyrkacz to jedna z uczestniczek 5. edycji programu „Sanatorium miłości”. Ta edycja budzi wyjątkowo duże emocje wśród widzów, pośród których nie brak osób w niewybredny sposób komentujących uczestników i decyzje produkcji. Niestety, pojawia się również hejt, który wymierzony jest w grupę i pojedynczych kuracjuszy. Asia Dyrkacz postanowiła rozprawić się z hejterami i zrobiła to z wielką klasą!

Multimedia

„Sanatorium miłości”. Asia Dyrkacz odniosła się do hejtu

Piąta edycja programu „Sanatorium miłości” budzi ogromne emocje wśród widzów. Choć już wcześniej pojawiały się kąśliwe uwagi internautów, w tej edycji zjawisko znacznie nabrało na sile. Seniorzy doświadczają również hejtu - niektórzy w niewybrednych słowach sugerują, że warunkiem dostania się do programu jest tzw. gruby portfel. To tylko część złośliwości kierowanych do 12 kuracjuszy 5. edycji.

Seniorzy w pięknych kreacjach przejęli parkiet! Mamy zdjęcia z imprezy gwiazd „Sanatorium miłości” Zobacz więcej

Dotychczas jednak występujący uczestnicy nie wdawali się w bezpośrednie dyskusje z internautami. To uległo zmianie w 5. edycji, a prym wiodą w tym dwie kuracjuszki. W dyskusję z hejterami wdała się m.in. Anita oraz Asia Dyrkacz, która odniosła się do zarzutów odnośnie doboru uczestników.

Słowa kuracjuszek nie zakończyły jednak dyskusji. W obliczu tego jedna z kuracjuszek, Asia, postanowiła wyjaśnić pewne sprawy raz na zawsze. Seniorka utarła nosa hejterom w pięknym stylu!

Kochani .. Czytam wasze opinie I mam potrzebę wyrażenia swojej własnej i szczerej odpowiedzi na pewne kwestie i zarzuty które bardzo często są poruszane. Przede wszystkim osoby które są wybrane do tego programu nie maja nic wspólnego z ich zasobem finansowym nikt nie sprawdza naszych kont w banku czy inwestycji i ten temat nie jest poruszany w żadnym momencie procesu akceptacji ze strony osób decydujących o wyborze. Selekcja wyboru nie odbywa się przez znajomości ponieważ jest to decyzja grupy co najmniej 8 ważnych osób które tworzą ten program. Bardzo często sa wypowiedziane słowa krytyki pod katem uczestników z zagranicy. Ja jestem jedną z nich i mogę was zapewnić ze to gdzie jestem teraz, kim jestem i co mam jest owocem wielu lat bardzo ciężkiej pracy, poświecenia i wielu momentów załamania i kryzysów. Często jest wspominane, dlaczego nie ma emerytów ze wsi lub małych miasteczek. Nagrywanie tego programu było jedna z najpiękniejszych przygód w moim życiu ale jednocześnie był to bardzo intensywny czas od rana do wieczora. Naprawdę uwierzcie mi że trzeba dobrej kondycji fizycznej, emocjonalnej i jednocześnie czuć się swobodnie w codziennych wywiadach przed kamerami. Jednym z powtarzających się zarzutów jest ze my gramy i mówimy co jest nam przekazane przez producentów programu. Zapewniam was ze nikt z produkcji nigdy nam nie sugeruje co mamy mówić lub jak się mamy zachować. Wszystko co widzicie i co się dzieje wynika z naszych decyzji i osobowości chociaż oczywiście nie mamy wpływy na wybrane sceny. Każdy kto ogląda ten program ma prawo do własnej opinii i wypowiedzi, ale jest nam bardzo przykro jeżeli są one bardzo agresywne i wulgarne. Spróbujcie postawić się w naszej sytuacji jakbyście się czuli gdyby was tak traktowano z hejtem i opinią charakteru, naprawdę zajmuje dużo czasu w życiu zeby kogo poznać i mysle ze kazdy z was to wie ❤️

Pod opublikowanym wpisem natychmiast pojawiły się wyrazy uznania, także ze strony uczestników poprzedniej edycji (pisownia oryginalna):

Tak Asiu ....pięknie WYRAZIŁAŚ prawdziwą opinie....o SM... DZIĘKUJĘ I POZDRAWIAM SERDECZNIE - odpowiedział jej Roman Zagórski.

Pięknie napisane i powinno dotrzeć do twardogłowych 🤗

Hejt internetowy należy ignorować a brać do serca opinie i miłe słowa od wiernych fanek programu i uczestników 😍 jesteście super, życzę wszystkiego co najlepsze wszystkim uczestnikom wszystkich edycji 💐

Asiu, to już piąty rok SM i od pierwszej edycji i nic się nie zmieniło jeśli chodzi o ilość hejtu, a także przychylnych opinii. Przed końcem zdjęć realizatorzy uświadomili nas o takich konsekwenkcjach w necie. Szkoda nerwów i czasu na konkluzje z naszej, czyli uczestników SM, strony. Od pięciu lat każda edycja wzbudza te same emocje i takiż nasz odpór. I jakoś Ci widzowie którzy są zachwyceni a także zdegustowani, takimi pozostają, bez względu na nasze riposty. Opinie są i będą sprzeczne , ale jakiż nudny byłby świat bez różnorodności.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Omo (gość)

  No wygryzla do tąd to wszechwiedząca Iwona ekspert od seksu , menopauzy ?.ślubów? Urządzania mieszkań i mycia rąk a teraz jeszcze od teśćowych no kobieta orkiestra wszytko zagra i zatanczy aby tylko być na świeczniku nawet profesor Lew Starowicz przy niej wysiada. Teraz do duetu dołączy seksocholicxka i narkomanka Asia i bendą tak codziennie truły w tych sniadaniowkach i jeszcze dołożą Ilone Felicjanska eksperta od rozwodów i pięknej miłości.nie chce się sniadaniówki w dwójce oglądać co to za przedstawicielki i wzory kobiet

  07.02.2023 07:57
 • Do emeryt nie emeryt (gość)

  Aśka Iwony nie wygryzła. Iwona była w zeszłym tygodniu w sniadaniówce w temacie o teściowych. Będą się tak wymieniać a kiedyś może będą razem gadać o seksie starych ludzi. Wszystkie baby co się zgłosiły też tak by chciały. Chłop się nie trafi to trudno ale będę ekspertka w śniadaniu razem z Cichopkiem i Kurzajek. A ten co poszedł do innej zobaczy teraz jaka jestem znana.

  06.02.2023 18:20
 • Grażyna (gość)

  Ludzie-ile w was jadu.Czytam komentarze i aż się gotuje.Program ciekawy,występują w nim normalni ludzie ale to normalne,że każdy z nich jest inny.Czy w starszym wieku nie odczuwamy potrzeby miłości?Nie tęsknimy za przytulaniem?Nie potrzebujemy adoracji?Tylko ktoś zatwardziały może krytykować,że uczestnicy programu nie rezygnują z tych potrzeb.A Asia?Fajna babeczka.Tak samo jak Ula.Kibicuję im bardzo.Nie patrzcie na głupie wpisy bo jest ich znacznie mniej,niż tych pozytywnych.Dążcie do celu,szukajcie miłości,bo to wasze życie i nikt nie ma prawa was oceniać.Życzliwa.

  06.02.2023 15:37
 • Emeryt nie emeryt (gość)

  Asia osiągnęła swój cel szybko ,? Wygryzla Iwonke z Gerardem że sniadaniowki dziś rano była w programie tematem była menopauza a to ulubiony temat Iwony seks i menopauza niedługo zacznie się nagonka osobiście wolę Asię od tej przereklamowanej Iwony.widzowie którzy oglądają pewnie też nic nowego nie wniosła i Asia ale inna aparycja możliwe że kogoś to zainteresowało chociaż wątpię temat stary jak świat tak było i tak będzie w t tym temacie .

  06.02.2023 12:37
 • Niccin (gość)

  Bogate panie a panowie na cienkich emeryturach .Różnice w umiejętności ogromne .Nie ma szans na miłość w takich okolicznosciach

  06.02.2023 10:19
 • Ola (gość)

  Ula pójdzie z każdym bez charakteru baba.A ty rąbniety czlowieku idź się lecz piszesz głupoty o Grażynie baranicy bez sensu.

  06.02.2023 08:08
 • Roxy (gość)

  No i wszystko się potwierdzą o co chodzi Asi. Już zwierzała się że widzi dużą różnicę , dwa całkiem inne światy , poglądy między nią a Zbyszkiem. To że była nocna randka i przytulanki to jeszcze nic nie znaczy na pewno dla niej. Nie jest tak subtelna i romantyczna jak Ula która nie jest uzależniona od seksu tylko szuka miłości. Może następne odcinki pokażą że Zbyszek jest z Ulą? Bardziej do siebie pasują. A Joanna taaaka jakaś za duża kobieta niech szuka może kogoś znajdzie w trakcie promocji tej fundacji o której nikt by nie słyszał gdyby nie ten program i o to jej chodziło.

  06.02.2023 07:55
 • Do Gość (gość)

  To prawda. Tamte programy to chyba nawet młodzi którzy mają trochę oleju w głowie nie oglądają chyba tylko same Dżesiki i Brajany i inne patole. Sanatorium jest popularne , w dobrym czasie antenowym. Każdy z uczestników jest inny , inaczej wygląda. Zawsze taki program z " naturszczykami" dobrze się ogląda. Ale nie wszyscy z nich cieszą się sympatią widzów. Ilu oglądających tyle opinii.

  06.02.2023 06:22
 • Gość (gość)

  TVN I POLSAT emitują tak prymitywne, wulgarne, obsceniczne programy z udziałem botoksowych lasek i ogierów, którzy prawie uprawiają seks na wizji. Ale są mlodzi. Ci emeryci przy nich to pikuś ale są starzy i to się nie podoba.

  06.02.2023 01:46
 • Awik (gość)

  Ogólnie kobiety są rabniete,szczególnie te grające bidulki.Jak nie wstyd Grażynie baranicy kolejny raz gubić nogi za mną Januszem po tym jak ja zostawiłem.,Czyżby w Warszawie już wszystkich chłopów obleciała i żaden jej nie chce.Tez po 10 latach od rozstania nie zamierzam zbierać resztek po byłych amantach babci Grażyny. Szukaj dalej Grażyna. Msciwa byłaś jesteś i tego nie zmienisz.Nie udawaj słodkiej anielicy bo nią nie jesteś.Foty stare i po co mi to..Już czas byś zakończyła to przedstawienie..nie ma szans na kolejną maskaradę. Stara Ty stary ja.Wady mamy gorsze.Daj żyć bez siebie. Ocknij się szukaj nowych klientów i bądź uprzejma odwalić się od mojego życia.

  05.02.2023 21:26
 • Widz2 do on (gość)

  TVP promuje tylko patologie taka prawda. Kobiety, które powinny się wstydzić swojego zachowania, wręcz przeciwnie wynoszone są na wyżyny TVP co za absurd! Ludzie w tym wieku zamiast pokazać klasę i dobre maniery zachowują się jak przygłupy, tylko sex, używki i antydepresanty, a na dodatek są z tego jeszcze dumni brak słów na to dziadostwo. Jedyna miła i szczera osoba to pani berlinka z poprzedniej edycji to była na prawdę dama z klasą, chociaż często wyśmiewana przez głupsze uczestniczki, które jej do pięt nie dorastały. Cichopek i kurzajewski to jak kłamali oszukiwali i ukrywali a nawet zaprzeczali po czym przyznali się fo romansu zamiast dostać wypowiedzenie, dostali gratulacje pompeostu brak słów!

  05.02.2023 14:45
 • Gienek (gość)

  Znów ktoś dorzucił do pieca i poszło wyrzucić z siebie wszystko niech mądra Asia czyta co ludzi boli zarówno bogatych jak i tych grubych nieladnych , zatluszczonych ze wsi jak ich nazwala .Ludzi A że wsi są czasem bardziej inteligentni w rozmowie niż damy z miasta sa powściągliwi w osadach to miastowe damy mają buzię od ucha do ucha wszystko wiedzą i widzą u innych .Skoro wysyłamy co nas boli w programie i uczestnikach to powinno być brane pod uwagę Asia chce za wszelką cenę zaistnieć w świecie mediów i robi wszystko pod płaszczykiem aby się przypodobać.

  05.02.2023 13:53
 • On (gość)

  Widz2 To jest prawda! Jaka tvp tacy wybrańcy narodu i jego cyrku.

  05.02.2023 12:55
 • Do Iw (gość)

  Naprawdę????? A skąd wiesz? To ty w telewizji robisz? Jako kto? No patrz pani Wszystko wi. Napisz co tam jeszcze ci do głowy przyjdzie hehe.

  05.02.2023 12:54
 • Widz2 (gość)

  Promowanie alkoholiczek, sexoholiczek, rozpustnic itp. Tylko TVP promuje taką patologie. Oni nic nie wnoszą, jedyne tematy to sex i uzależnienia brawo TVP za ta patologie.

  05.02.2023 12:22
 • Iw (gość)

  Dno komentarze a kłócą się same uczestniczki.

  05.02.2023 12:22
 • A może Ewa (gość)

  Pisze o tym tam seksie . A to przepraszam. W programie udziału też nie biorę.

  05.02.2023 12:20
 • Ewo (gość)

  Masz paranoję czy jesteś jasnowidzem. Uspokój się. Szkoda zdrowia . Nie oglądaj mieszkań chyba że rudery jak to ci dobrze robi. Ludziska to zawsze się będą czepiać. Darek z Norwegii był krytykowany bo za biednie chociaż zwyczajne mieszkanie singla a krytykanci pewnie w willach z marmurami mieszkają. Iwony be bo no niech będzie ale tam nie ma nic na pokaz, inne też nie bo się chwała. Nawet gdyby to nic złego pochwalić się mieszkaniem. Gdzie te krytykanty mieszkają ? Że zwykłych mieszkań ludziom zazdroszczą.

  05.02.2023 12:17
 • Ewa (gość)

  A cóż innego może Pani jako uczestniczka tej edycji napisać

  05.02.2023 12:07
 • Degrengolada ale tekst! (gość)

  Znaczy program " Śmiechu warte".

  05.02.2023 11:32
NowszeStarsze

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×