"Sanatorium miłości". Halina Jaksa była Królową Turnusu 3. edycji. Widzowie pokochali jej serdeczną naturę! Czym zajmuje się dzisiaj?

Halina Jaksa zyskała liczne grono fanów za sprawą udziału w 3. edycji programu TVP "Sanatorium miłości". Sympatyczna seniorka co prawda nie znalazła w nim swojej drugiej połówki, ale za to zdobyła rozpoznawalność i wiele serc widzów! Przez chwilę było o niej naprawdę głośno! Po czasie jednak zniknęła. Sprawdzamy, jak żyje i czym zajmuje się dzisiaj sympatyczna seniorka!

Multimedia

Halina z "Sanatorium miłości 3" pokazała jak mieszka

Widzowie "Sanatorium miłości" od razu pokochali sympatyczną seniorkę z Pabianic, która urzekła wszystkich naturalnością i poczuciem humoru. Halina Jaksa niemal od początku była typowana na zwyciężczynię programu. Przewidywania internautów potwierdziły się w finałowym odcinku programu.

Tak seniorzy z 2. edycji bawili się w programie. Tych zdjęć mogliście nie widzieć!Zobacz więcej

Co prawda Halina tytułem Królowej Turnusu musiała podzielić się z Jadzią, ale wielu uznało ją za jedną z najbardziej charyzmatycznych kuracjuszek w całej historii programu. Życie seniorki po powrocie z Polanicy Zdroju bardzo się zmieniło, na początku Halina ciągle odbierała telefony z gratulacjami. - Niedawno poszłam na rynek i chciałam sobie kupić sukienkę. Zaczęłam oglądać jedną, a podeszła jakaś pani i mówi: To nie dla pani! - opowiadała wiosną br. w rozmowie z Dziennikiem Łódzkim.

Uczestnicy, którzy znaleźli miłość. Jesień życia może być cudownaZobacz więcej

Sympatyczna seniorka już od 15 lat mieszka na działce w okolicach Pabianic. Tam hoduje kury i warzywa w ogródku. Jaksa po zwycięstwie w "Sanatorium miłości", zaprosiła do siebie redakcję Dziennika Łódzkiego i pokazała im, jak mieszka.

W Pabianicach mam mieszkanie, tu jestem zameldowana. Od wielu lat jestem sama. Z mężem jesteśmy w sądowej separacji. Mam troje dzieci i czworo wnuków. Dawid i Julka uczą się w trzeciej klasie szkoły podstawowej, Jesika chodzi do pierwszej klasy, a Mateusz do „zerówki".- opowiada Halina.

Zobacz, jak mieszka Halina z "Sanatorium miłości".

Halina bardzo chętnie opowiadała o swoim życiu i udziale w programie, ale jej popularność nieco już przygasła. Chociaż zniknęła z mediów, to wciąż cieszy się sympatią widzów. Pod koniec września br. królowa turnusu "Sanatorium miłości 3" brała udział w Senioriadzie w Pabianicach, gdzie została wyróżniona.

Królowa Turnusu pokazała swój dom! Zobacz zdjęcia w galerii.

Zobacz galerię

Halina Jaksa 2022. Co dziś robi sympatyczna seniorka?

Jedna z najbardziej lubianych uczestniczek programu "Sanatorium miłości" w ostatnim czasie nieco wycofała się z życia publicznego. Warto jednak wspomnieć o jej występie w produkcji disco polo. Niedawno Halina Jaksa miała okazję zagrać w teledysku zespołu Krejzole pt. "Żono przysięgam ci".

Piłkarz Legii Warszawa w randkowym show TVP! Marta Manowska ujawnia szczegółyZobacz więcej

Halina Jaksa - kim jest?

68-letnia Halina jest mieszkanką Pabianic. To kobieta bezpośrednia, z dużym dystansem do siebie i świata. Jest prawdziwa oraz pełna energii. Słuchając piosenki „Niech żyje bal” Maryli Rodowicz, można pomyśleć, że to utwór właśnie o niej. Halina nigdy nie narzekała na swoją pracę, lubi to, co robi. Ciężko pracuje, ale też intensywnie się bawi. Lubi poczuć adrenalinę, którą daje jej szybka jazda samochodem lub skuterem. Chociaż jest na emeryturze, nadal pracuje zawodowo na pół etatu. Jest mistrzynią w przyrządzaniu wielu potraw, ale to pampuchy z jagodami, które zbiera osobiście, są jej popisowym daniem!

Nie od razu zapałali do siebie uczuciem. Tak wyglądały początki Iwony i Gerarda w programie Zobacz więcej

W życiu osobistym Halina nie miała już tyle szczęścia. Rozstała się mężem, jednak z tego związku ma wspaniałą trójkę dzieci dwóch synów i córkę. Dzisiaj brakuje jej kogoś, z kim mogłaby po prostu dobrze i miło spędzać czas. Ceni sobie bardziej charakter mężczyzny niż jego wygląd.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Ola (gość)

    Halinka baba ze wsi Jadzka sto razy gorsza z charakteru,prostaczka jakich mało.A chora z z zazdrości Jadzka nie dorównuje do pięt Halinie.

    10.10.2022 10:54
  • Izabellka (gość)

    To dobrze że jest taką charyzmatyczną i pełną życia osobą. Moja mama też lubi adrenalinę, latała ze mną w Lesznie w aerotunelu i skakała ze spadochronem. Jak mówi życie ma się jedno wiec trzeba wszystkiego spróbować by potem nie żałować.

    05.10.2022 10:40
  • Do tej że wsi (gość)

    Ty co podpisalas się że wsi jesteś tak obyta jak ta jadzka,która słownictwa nie miała tak była objęta.Ta Pani Halina prosta może kobieta ale ta jadzka jej w niczym nie odbiega,wystarczy posłuchać jej rozmowy z tym Panem Zdzislawem,to ja się nie zdziwiłem,że on wolał wrócić do tej co miał ja przed programem.Nie wystarczy pomalować się gdy jest się niejakim.Pani Halinki mi szkoda bo dała tyle serca i łzy zostały.

    03.10.2022 00:11
  • Kazek (gość)

    Dajcie spokój ciągle na wracacie do starych artykułów. Kupcie lektyke będziemy nosić Halinę. Wiejska kobieta i czym tu się zachwycać. Były Panie piękne kobiec a nie pchały się tak jak Pani Halina. Abo śmiała się pokazując srebrnego zęba albo płakała wycierała nos resztka papieru toaletowego

    02.10.2022 20:08
  • Stach (gość)

    Pani halinko sto lat, ja nie widziałem tak ciepłego człowieka ma pani piękny charakter. Na pewno szczęście jest tuż tuż ,jeszcze wszystko przed panią ,pozdrawiam.

    17.09.2022 07:26
  • Gość (gość)

    Pani Halinko proszę Cie nie przejmuj się jak ludzie z śladami rozwojowymi Debilizmu szkalują twoją osobowość jesteś Super ⚘😘

    11.07.2022 21:25
  • Ela (gość)

    P Zosiu i Babojago po co krytykować, trzeba się zgłosić do programu i pokazać jakim się jest pięknym.Ja książkę kupuje po treści, nie po okładce,a p. Halina jest życzliwa, szczera osoba.Zazdrosc jest zlym doradzać.

    10.05.2022 09:39
  • Zośka (gość)

    Dajcie spokój z tą Halinka.wyskoczy z lodówki z szafy itd

    09.05.2022 19:18
  • Babajaga (gość)

    Stare brzydkie prymitywne babsko

    07.04.2022 19:46
  • nelson (gość)

    Nadszedł czas, aby podzielić się moim świadectwem, jestem Nelson i cieszę się, że zeznawam tutaj, moja mama przedstawiła mi Babę Ogbogo, kiedy odkryła, że ​​nie mogę zajść w ciążę po 3 latach małżeństwa. To spowodowało tyle kłopotów w moim małżeństwie i doprowadziło do rozwodu. powiedziała, że ​​jest wysoce uduchowiony i może sprawić, że moja żona wróci do mnie z radością i będziemy mogli mieć razem dzieci. Na początku wątpiłem, dopóki się z nim nie skontaktowałem, a potem rzuciłem na mnie potężne zaklęcia i sprawiłem, że moja żona wróciła do mnie po zrobieniu tego, co potrzebne. A teraz jesteśmy szczęśliwi z cudownymi dziećmi. Od dnia, w którym Wielka BaBa Ogbogo pracowała dla mnie i rozwiązała moje problemy. Złożyłem mocną przysięgę, że tak długo, jak żyję, będę nadal świadczył o dobroci jego wielkich dzieł, a ci, którzy stoją w obliczu problemów w związkach i małżeństwie, powinni szybko się z nim skontaktować i zostać szczęśliwym świadkiem, takim jak ja. Podaję jego kontakt tutaj, E-mail: greatbabaogbogotemple@gmail.com lub kontaktuję się z nim przez jego numer WhatsApp. +2349020168697 Sprawił, że moja była żona wróciła do mnie z radością Uzdrowił mnie z impotenta do prawdziwego mężczyzny.

    21.03.2021 13:41
  • Anna (gość)

    Pani Halinko,jest Pani wspaniała, naturalna,szczera,ma Pani wspaniale ,dobre serce i tak trzymać, więcej nic się nie powinno liczyc👍😀😍

    18.03.2021 11:20
  • Jola (gość)

    Halinko jesteś naprawdę Super i Krystyna Edzio również i Zdzisław reszta baracho

    17.03.2021 10:08
  • Hala (gość)

    Pani Halinko, Pani jest fantastyczną ,otwartą i szczerą osóbką .Bardzo lubię takich ludzi ,zawsze lgnę do takich ,wnosiła Pani wiele pozytywnej energii w programie. Ogólnie oglądam coś innego ,ale zaintrygowała mnie Pani otwartość ,gdzie każdy zazwyczaj chce udawać kogoś innego i to od razu widać grę jak w teatrze.Pani była i jest super pomijając Pani osobiste zainteresowania bibelotami sakralnymi itp, liczy się Pani wielkie serducho .W programie polubiłam osobowość Pana Zdzisława ,fajny ,ciekawy człowiek i jest w moim typie ,oryginalny .Pani Halinko ,jestem imienniczką Pani i życzę Pani dużo zdróweczka i oby się Pani nie zmieniała ,jest Pani mega "babką "Pozdrawiam .HB.

    16.03.2021 22:52
  • Beta (gość)

    Pani Halinko jest Pani naturalną kobietą mówiącą sercem a takich dziś już nie ma. To że Pani mówi zara, tera mnie to nie przeszkadza. Wolę tak ale szczerze niż bułke przez bibułkę - sztucznie. Gratulacje chętnie bym Panią odwiedziła.

    16.03.2021 21:36
  • Polska wieś (gość)

    Halinka mimo swojego wieku 18+ to była najbardziej naturalna i nie była ą ę dużo pozytywnej energi chociaż nie jest księżniczką to nie udawala kogoś kim nie jest pozdrawiam trzymam kciuki

    16.03.2021 21:27
  • Ewa (gość)

    Dom pełen sentymentalnych pamiątek i ulubionych drobiazgów wiele mówi o osobowości właścicielki. Świetna, sympatyczna, pełna ciepła, bez krzty krygowania się, życzliwa dla wszystkich kobieta. Była wyjątkiem w tej dość pretensjonalnej grupie.

    16.03.2021 20:22
  • Ewa Romanowska (gość)

    Fryzjerowi zakazać pracy bo fryzjer jest od poprawienia urody a nie oszpecania takiemu fryzjerowi kapelusz nic nie pomoże masakra

    16.03.2021 20:11
  • Pola (gość)

    Z Halinki dobra kobieta, ale słownictwo, tera, Zara mogłaby się kontrolować, i ten śmiech prostacki całą buzia....

    16.03.2021 19:26
  • Bardzo cie polubilam Halinko,chetnie bym z toba nawiazala kontakt. Jestes super. Moja babcia byla taka jak ty! Pozdrawiam (gość)

    Halinko prosze o kontakt. Jestes super! Moja babcia byla taks jak ty. Super! Pozdrawiam

    16.03.2021 14:59
  • Xyz (gość)

    Pani Halinko jest Pani cudowną,zaradną i bardzo wartościową kobietą,tak trzymać,pozdrawiam Kobieta