"Sanatorium miłości". Metamorfozy Anny z Olsztyna. Kuracjuszka wyglądała jak hollywoodzka gwiazda! Zobacz wyjątkowe zdjęcia [TYLKO U NAS]

Anna z Olsztyna to kuracjuszka, wokół której panuje niemałe zamieszanie. Wszystko za sprawą domysłów i podejrzeń widzów 4. sezonu programu "Sanatorium miłości". Choć widzom może się zdawać, że całkiem dobrze znają seniorkę, skrywa ona parę tajemnic! Zobaczcie, jak kiedyś wyglądała kuracjuszka. Takiej Anny z Olsztyna nie widzieliście!

Multimedia

Pani Ania z Olsztyna kiedyś i dziś. Zobaczcie, jaką burzę loków miała w młodości!

Na antenie Telewizji Polskiej od końca marca widzowie mogą oglądać 4. sezon cieszącego się ogromną popularnością programu "Sanatorium miłości". Wśród uczestników są same barwne ptaki o wspaniałych osobowościach, które skrywają tysiące ciekawych historii i doświadczeń, gromadzonych przez dekady życia.

Poznaj wszystkich uczestników programu "Sanatorium miłości" - tylko u nas!

Tak dziś wygląda Ewa Lemańska, ukochana serialowego rozbójnika. Jej burzliwe życie to materiał na film!Zobacz więcej

Metamorfoza Anny z Olsztyna z "Sanatorium miłości"

Wśród uczestników najnowszej edycji "Sanatorium miłości" jest pani Ania z Olsztyna. Ta energetyczna, niezwykle towarzyska osoba ceni dobrą zabawę i lubi aktywnie spędzać czas wolny. Przez wiele lat pracowała jako sekretarka medyczna w szpitalu, gdzie łączyła obowiązki biurowe z pielęgniarskimi. Niedawno jednak przeszła na emeryturę i postawiła na samorealizację, której przez wiele lat jej brakowało. Pani Ania tańczy, kiedy tylko nadarzy się ku temu okazja i pasjonuje się także modą. Ostatnio wyobraźnię fanów rozpala podejrzenie, że Annie z Olsztyna oświadczył się kuracjusz Piotr!

Piotr oświadczył się Annie? Fani spekulują, czy znali się wcześniej!Zobacz więcej

Czujni widzowie z pewnością wyłapali moment, w którym pani Anna z Olsztyna wspomina o swoich romskich korzeniach. Patrząc na panią Annę z Olsztyna w programie, gdzie widzimy ją jako słoneczną blondynkę, niektórym pewnie trudno to pojąć. Tymczasem naturalnym kolorem włosów pani Anny z Olsztyna z programu "Sanatorium miłości" jest.... kruczoczarny! Tylko dla redakcji Telemagazyn.pl pani Anna zgodziła się udostępnić zdjęcia ze swojej młodości. Zobaczcie, jaką metamorfozę przeszła pani Anna z programu, którą widzowie poznali jako złotowłosą blondynkę!

Sprawdź naszą galerię i zobacz niepublikowane dotąd prywatne zdjęcia Anny z Olsztyna!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Kropeczka (gość)

    Bardzo ładna fajna kobietka ale wy jesteście zazdrośni jak ktoś nosi się fajnie to zaraz obgadujecie

    19.04.2022 19:18
  • Kropeczka (gość)

    Bardzo ładna fajna kobietka ale wy jesteście zazdrośni jak ktoś nosi się fajnie to zaraz obgadujecie

    19.04.2022 19:18
  • Jolka (gość)

    Jej partner zachowuje się jak spuszczony z łańcucha,zresztą nie on jeden.Przyjmowanie oświadczyn po kilku dniach znajomości to szczyt glupoty

    19.04.2022 08:43
  • Jolka (gość)

    Jej partner zachowuje się jak spuszczony z łańcucha,zresztą nie on jeden.Przyjmowanie oświadczyn po kilku dniach znajomości to szczyt glupoty

    19.04.2022 08:43
  • Lusi (gość)

    Ludzie jak można pisać i oceniac osoby występujące jak znacie ich tylko z ekranu telewizora , może raptem z 3godz. To wy jesteście Plotkarzami!!

    19.04.2022 08:39
  • Lusi (gość)

    Ludzie jak można pisać i oceniac osoby występujące jak znacie ich tylko z ekranu telewizora , może raptem z 3godz. To wy jesteście Plotkarzami!!

    19.04.2022 08:39
  • Lusi (gość)

    Ludzie jak można pisać i oceniac osoby występujące jak znacie ich tylko z ekranu telewizora , może raptem z 3godz. To wy jesteście Plotkarzami!!

    19.04.2022 08:39
  • Lusi (gość)

    Ludzie jak można pisać i oceniac osoby występujące jak znacie ich tylko z ekranu telewizora , może raptem z 3godz. To wy jesteście Plotkarzami!!

    19.04.2022 08:38
  • Lusi (gość)

    Ludzie jak można pisać i oceniac osoby występujące jak znacie ich tylko z ekranu telewizora , może raptem z 3godz. To wy jesteście Plotkarzami!!

    19.04.2022 08:38
  • Jan (gość)

    Nie ufaj temu meźczyżnie ,

    18.04.2022 23:28
  • Alina (gość)

    To kobieta bez klasy,wiadomo po co tam poszła ,tylko ze troche prezencji trzeba posiadac i rozumu tez .Tym razem to nic ciekawego,p Monika i Zosia sa moimi faworytkami.

    18.04.2022 10:33
  • Spring (gość)

    Jak można wartościować człowieka pod względem jego urody ,wykształcenia czy też posiadania majątku.Smutne ,ze tak się dzieje w katolicki ej Polsce,.

    17.04.2022 20:58
  • Gosia (gość)

    Ania jest bardzo dobrą koleżanką, mówi co myśli i jest sprawiedliwa w ocenach,to ładna dziewczyna.Kibicuje jej

    16.04.2022 19:16
  • Zbigniew (gość)

    A mnie się podoba,nie jest zrobiona,twarz nie wyprasowana tak jak u innych w sanatorium miłości.

    15.04.2022 14:05
  • Basia (gość)

    A jakie to czynności pielęgniarskie wykonywała będąc sekretarką😏

    15.04.2022 14:00
  • Bogna (gość)

    Pani Anna powinna coś zrobić z tymi włosami,w jakiś sposób je uporządkować, bo ten chaos na głowie jest straszny. Może jest tych włosów dużo, ale nie wyglądają dobrze. Pomierzwione, sprawiają wrażenie ciągle rozczochranych, niestety zero klasy.

    15.04.2022 13:34
  • Jane (gość)

    Charakter może być ciężki typowo cygański....plotkara straszna!

    15.04.2022 11:40
  • Anna (gość)

    Ani specjalnie ładna, ani mądrą. Kompletnie bez klasy i wyczucia. Myśli, że jak się ubierze jak dwudziestolatka to jej ubędzie lat. W rzeczywistości wygląda groteskowo i bardzo staro. Nie ma w tej kobiecie nic interesującego. Ani urody, ani figury, Do tego wredny charakter i zero subtelności. Najmniej atrakcyjną uczestniczka tej serii. .

    15.04.2022 06:22
  • Janek (gość)

    Ani ona ładna, ani mądra. Prosta kobieta objawiająca innych, aż przykro słuchać. Może temu liwdladowi zaimponowała - siebie warci. Natalia nie chciała, a ta czekała