sanatorium miłości uczestnicy

"Sanatorium miłości 4". Monika Zajączkowska i Andrzej Sikorski jednak nie są razem? Zaskakujące słowa seniorki!

Monika Zajączkowska to jedna z bohaterek programu "Sanatorium miłości 4". Jako jedna z nielicznych uczestniczek show, Monika ze Szczecina zaczęła po "Sanatorium miłości" robić medialną karierę. Do tego głośno było o jej relacji z innym uczestnikiem programu, Andrzejem Sikorskim. Teraz Monika Zajączkowska postanowiła odnieść się do niektórych doniesień i udzieliła długiego wywiadu.

21.09.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości". Stanisława Kowalska zaprzyjaźniła się z Elżbietą Czabator z "Rolnik szuka żony"! Mamy zdjęcia z ich pobytu w Busku-Zdroju

Stanisława Kowalska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych seniorek z programu "Sanatorium miłości". Jak udało nam się dowiedzieć, sympatyczną kuracjuszkę połączyła niezwykła przyjaźń z Elżbietą Czabator z "Rolnik szuka żony". Pani szaleją obecnie w w Busku-Zdroju. Mamy zdjęcia z ich wspólnego wypadu do słynnego uzdrowiska.

20.09.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości 2". Iwona Mazurkiewicz i Gerard Makosz pokazali zdjęcia z wakacji. Seniorów rozgrzewa płomienna miłość!

Iwona Mazurkiewicz i Gerard Makosz to bez wątpienia największe gwiazdy programu "Sanatorium miłości". Chociaż od zakończenia 2. edycji show, w której poznali się seniorzy, ich związek wciąż budzi wśród widzów ogromne emocje! Teraz Iwona i Gerard pochwalili się zdjęciami z wakacji. Przez te fotki przemawia ogromna miłość tej pary! Zobaczcie sami.

15.09.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości 3". Jadwiga Schwebs-Kostkiewicz pokazała, jak mieszka. Wnętrza i prywatna sala baletowa robią wrażenie! [TYLKO U NAS]

Jadwiga Schwebs-Kostkiewicz była jedną z bohaterek 3. edycji programu "Sanatorium miłości". Sympatyczna seniorka była jedną z najbardziej charyzmatycznych uczestniczek show, która udowodniała, że jej życiem jest taniec. Pokazuje wam zdjęcia domu Jadwigi Schwebs-Kostkiewicz, która pochwaliła się serwisowi Telemagazyn.pl jak mieszka! Wnętrza i prywatna sala baletowa robią wrażenie!

15.09.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości 4". Tak mieszka Mariola Baruk! W New Jersey ma przepiękną posiadłość! Tylko nam pokazuje wnętrza i bajeczny ogród! [TYLKO U NAS]

Mariola z New Jersey była jedną z najbardziej z najbarwniejszych uczestniczek 4. edycji randkowego show TVP. Widzowie "Sanatorium miłości" pokochali energiczną kuracjuszkę, której największą pasją są skoki ze spadochronem. Po programie Mariola Baruk wróciła do Stanów Zjednoczonych. Seniorka postanowiła nam pokazać, jak się urządziła w swojej posiadłości za oceanem. Oglądając jej dom można śmiało stwierdzić, że Pani Mariola z pewnością spełniła swój "amerykański sen". Zobaczcie, jak mieszka Mariola Baruk z "Sanatorium miłości 4"!

13.09.2022Sanatorium miłości

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×