„Sanatorium miłości”. Wiesława Kwiatek opowiada o kulisach I Gali Złotego Wieku. Wydarzenie nie było dla wszystkich? Postawiła sprawę jasno! [TYLKO U NAS]

Programy Telewizji Polskiej - „Sanatorium miłości” i „The Voice Senior” - dowiodły, że wiek 60+ to wcale nie jesień życia, a dopiero początek wspaniałej przygody! Prym w tej kwestii wiodą energiczni kuracjusze programu Marty Manowskiej. Znana z 1. edycji „Sanatorium miłości” Wiesława Kwiatek była inicjatorką niezwykłej I Gali Złotego Wieku i opowiedziała Telemagazyn.pl o kulisach wydarzenia. Odniosła się również do uwag internautów!

Multimedia

I Gala Złotego Wieku. Uczestnicy „Sanatorium miłości” i „The Voice Senior”

W ostatni dzień stycznia w Warszawie w Hotelu Arche Krakowska odbyło się niezwykłe wydarzenie - Ogólnopolska Gala Złotego Wieku.

Ogólnopolska Gala Złotego Wieku to pierwsze wydarzenie organizowane przez Grupę Arche Podróże i partnerów dedykowane Seniorom. Wydarzenie to będzie miało wyjątkowy charakter, ponieważ skupi wokół znanych i lubianych artystów The Voice Senior i Sanatorium Miłości. Celem spotkania będzie integracja pokoleń, stworzenie przestrzeni do międzypokoleniowego dialogu oraz pokazanie potencjału osób, które zeszły z zawodowej sceny i realizują swoje pasje* - czytamy na wydarzeniu organizatora.

Na wydarzeniu nie zabrakło znanym widzom uczestników z poprzednich edycji „Sanatorium miłości” i „The Voice Senior”.

Bycie królem ma we krwi! Najpierw był Królem Turnusu, a teraz toZobacz więcej

Nieformalną królową wydarzenia była Wiesława Kwiatek, przebojowa kuracjuszka, którą widzowie poznali w 1. edycji programu. To ona była inicjatorką całej gali!

Byłam na Paradzie Seniorów w Warszawie we wrześniu i straszliwie mnie rozdrażniło to, jak mało ludzi było i jak było to zorganizowane. Na wydarzeniu była również prezes Dorota Todorska, tak się poznałyśmy. Szybko wspólnie doszłyśmy do wniosku, że trzeba rozruszać Warszawę 60+ i zainicjowałyśmy cykl wydarzeń dla ludzi dojrzałych z całej Polski aby ich zintegrować. Myślałyśmy, myślałyśmy i wymyśliłyśmy - Galę Złotego Wieku. Z pomocą sponsora, Hoteli Arche, udało się to zorganizować - wyznała w rozmowie z Telemagazyn. Wiesława Kwiatek.

Wyszło wyśmienicie, nawet nie przypuszczałam i przyznaję, że przeszło to moje najśmielsze oczekiwania. Bilety się rozeszły w ciągu dwóch tygodni! Momentalnie zabrakło miejsc - wyznała nam kuracjuszka.

Jadwiga Schwebs-Kostkiewicz olśniła na gali seniorów! Trudno było oderwać od niej wzrok!Zobacz więcej

Jak wyznała Kwiatek, pozytywny odzew tylko je utwierdził w tym, że trafiły z pomysłem i powinien być realizowany cyklicznie. - Nie chcemy używać słowa „seniorzy”, to jest tak oklepany slogan. My kierujemy się do ludzi dojrzałych - podkreśliła w rozmowie z Telemagazyn.pl kuracjuszka. - Pokaz mody nazwałam „Dojrzali z klasą”. To jest nazwa najwłaściwsza, dowartościowująca modeli - opowiadała Kwiatek.

Jestem przeszczęśliwa. Pierwsza gala, mój pierwszy pokaz, pierwsze takie wystąpienie modeli... Jestem zadowolona, że udało mi się osiągnąć mój cel - przyznała. - Będzie to cykliczne i robione z coraz większym pazurem i doświadczeniem. Wiadomo, pierwszy raz jest trudny i człowiek dowiaduje się, ile jeszcze nie wie. Już wiem i mam apetyt na więcej - zapowiada kuracjuszka.

Na gali wystąpili dojrzali modele, którzy prezentowali na sobie wyjątkowe projekty.

Seniorzy w pięknych kreacjach przejęli parkiet! Mamy zdjęcia z imprezy gwiazd „Sanatorium miłości” Zobacz więcej

W sieci część internautów była oburzona, że nie dostrzegła wśród uczestników zabawy wszystkich swoich ulubieńców z poprzednich edycji. Czy wynikało to z braku zaproszeń? Wiesława Kwiatek rzuca na sprawę zupełnie inne światło.

Zadzwoniłam do tych uczestników, z którymi miałam kontakt i prosiłam, aby szepnęli słówko pozostałym. Również żałowałam, że nie wszyscy zdołali przyjechać, ale skupiam się na tym, że części się udało.

Wiesława Kwiatek o I Gali Złotego Wieku

Mam wielką satysfakcję i czuję się w pewnym stopniu spełniona. Byłam tak stremowana, przejęta czy mi się uda - pani prezes ogarniała inne sprawy, a moją byli kuracjusze i uczestnicy show, także ten pokaz mody. Ale to każdy ma tremę przed pierwszym razem, zaś teraz, gdy emocje już opadły, czuję satysfakcję - podkreśla. - Czytałam również piękne komentarze pod artykułami i to było jak miód na moje serducho - wyznała. - Czasem bywa tak, że człowiek się stara, a jego praca i wysiłek jest niezauważona. Tutaj tego nie było i to mi dało energię do dalszego kształcenia się i doskonalenia, aby działać dalej! - zapowiada nam Wiesława Kwiatek.

Zobacz zdjęcia z wydarzenia. Seniorzy dali czadu!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Widz (gość)

  Pan Piotr ma dobry kontakt z Panią Walentyną a to pupil i guru dla niektórych uczestniczek może chodziło ab yy z którąś postarzałą damesą wyswatać.

  12.02.2023 18:16
 • Obiektywny (gość)

  A może teraz czas aby pani Wiesia sie odniosła do komentarzy i dodała swoje trzy grosze jak to się dzieli uczestników programu na równych i gorszych czy swój a Ty nie swój. Nieładnie .

  12.02.2023 17:32
 • Elzbieta (gość)

  Bardzo dobrze pani Walentyno że napisała to pani teraz już to nie są domysły i pomówienia tylko prawda dziwię się że pani nie była w szczytny gronie to pani koleżanka z pierwszej edycji czy jej pani podpadla pewnie chodzi o partnera i jaki z tego wniosek nie ma zgody między uczestnikami od pierwszej edycji są grupy i grupki są lepsi i gorsi są między wami wielkie nieporozumienia i ploty które na siebie piszecie i co to za sanatorium miłości gdzie tu miłość i empatia w tym wieku takie zakłamania a pani Wiesia Kwiatek jest tego przykładem jak można skrócić własne koleżanki ii z programu bardzo brzydkie zachowanie i to bardzo brzydko o pani świadczy miesza pani od samego początku zazdrość i zawiść obróci sie przeciwko pani .

  12.02.2023 16:37
 • Walentyna K. 1 sez S.M (gość)

  Tak ,to prawda Wiesia K. zapraszała kogo chciała, ale nie byle kogo. Zapraszała osoby z klasą, kulturalne .Ja niestety nie mieściłam się w tym ,,przedziale" nie zaprosiła mnie. Rozumiem Wiesiu, za wysokie progi jak na moje nogi. Przecież był to bal dla wybranych, jak ktoś już napisał.

  11.02.2023 16:37
 • Walentyna K. 1 sez S.M (gość)

  Tak ,to prawda Wiesia K. zapraszała kogo chciała, ale nie byle kogo. Zapraszała osoby z klasą, kulturalne .Ja niestety nie mieściłam się w tym ,,przedziale" o nie zaproszono mnie. Rozumiem Wuesiu, za wysokie progi jak m moje nogi. Był to bal dla wybranych jak to ktoś napisał.

  11.02.2023 14:42
 • Men (gość)

  Tej to nie strawie nie da się na to patrzeć, stare i puste z wysokim EGO i górnym C .

  09.02.2023 23:06
 • Hugo (gość)

  Jeszcze was trzyma i tym jadem plujecie jedna na drugą co to za bal w tle wojna uczestników plotki zazdrość pojawiania pani Wiesiu to nie sukces to porażka to pani do reszty wprowadziła zamęt i podzieliła na lepszych i gorszych to nie tak powinno być .To pani wybierała i dzwoniła powiadamiala kogo chchciala i to ma być sukces .

  08.02.2023 18:33
 • szo (gość)

  Towarzystwo było przednie kulturalne ale dla wybranych.Wiesia brawo dziękujemy.

  08.02.2023 06:54
 • Edek (gość)

  Wieśka zapraszała kobiety z klasą reszta ma pretensje ale z każdej edycji ktoś wybierał jeszcze swoje elegantki np Nasza królowa Zosia brylowała pięknie a jak śmiesznie tańcowała.Facio w ciemnych brylach i adidasach ledwo się poruszał w towarzystwie samotnego żeglarza i innych łowców.Elita była że Ho Ho.

  07.02.2023 18:27
 • Ziętek i reszta (gość)

  Naprawdę telewizja namieszala tym starym babom głowach powinny pracować do 65 roku życia wnuków sie odchować nie chce , gotować w domu nie , sprzątać prać podobnie przesiaduja teraz w klubach mocherowych na dyskusjach kawkach, koniaczkach ciągle jakieś bale wyjazdy do tego kosmetyczki paznokcie kwasy botoks świat zwariował wszystkie niezależne emerytury wysokie .Jak tak dalej będzie to męski świat chyli się mu upadkowi .

  06.02.2023 12:23
 • Hala (gość)

  Na ten pieprzony bal wybrali się sami swoi i kto im pasował.Monika myśli jak siebie wylansować i być w męskim towarzystwie klakierów.Zazdrosci urody i klasy ładniejszym od niej.

  06.02.2023 10:53
 • Zenon (gość)

  Dojrzali z klasą to ma być ta klasa tych dwóch staroci z tymi rozpuszczonym włosami Asiu może byś coś tym babciom poradziła sprowadziła je na ziemię bo mijają w obłokach a może to współczesne anioły wydaje mi się strachu na wróble. Wiesławo nie strasz popatrzcie na siebie i inne seniorki jesteście obie wystawione na posmiechujki u nas w sanatorium.Moda modą ale wiek do czegoś zobowiązuje.

  06.02.2023 10:44
 • Richi (gość)

  Hehe ja też myślałem że to zdjęcie to z jakiegoś horroru. Wieśka się odstawiła jak stróż w Boże Ciało. Kudły rozpuścić ,grzywkę walnąć , kombinezon w którym tylko młode zgrabne kobiety dobrze wyglądają i już można szpanować. Ochloń kobito weź lustro i się zobacz. Na starość to normalne czasem odbija. Ale gdzie rodzina tych bab? Jadzka jak na Syberię niby to drapieżna taka. Oj tak tylko wiać.

  06.02.2023 09:31
 • Panowie (gość)

  Straszą na tym zdjęciu nie wiem czy to straszne czy smutne ,? W co stare baby uwierzyly modelki się znalazły z tymi strasznym włosami dwa upiory na Boga czym się teraz baby zachwycają.

  06.02.2023 09:03
 • Nie byłem (gość)

  A wiadomo czy to była świetna zabawa? Tylko ci co byli tak twierdzą state pudła

  06.02.2023 01:33
 • Pol (gość)

  Bal dla wybranych kto z kim się zadaje takim się staje .Wiesia ma swoje grono i to ono się bawilo, ona rozdaje karty ni dziwnego ,że są zgrzyty i pomówienia .

  05.02.2023 22:15
 • My (gość)

  Wiesiu dzięki za zaproszenia i zorganizowanie nam wspaniałej imprezy.Jestes wspaniała.

  05.02.2023 19:59

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×