Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości 2". Stanisława Kowalska nie znalazła miłości w programie TVP. Dzisiaj Stenia korzysta z życia i zachwyca formą! Jak się zmieniła?

"Sanatorium miłości" to jeden z najpopularniejszych programów na antenie Telewizji Polskiej. Audycja okazała się strzałem w dziesiątkę, bowiem okazało się, że widzowie wręcz łakną oglądania miłosnych uniesień seniorów. W 2. edycji "Sanatorium miłości" brała udział Stanisława Kowalska, którą wszyscy nazywali Stenią. Uczestniczka show myślała, że znalazła tam miłość, ale ta relacja skończyła się wielką awanturą! Co dzisiaj robi Stenia?

08.08.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości". Marek Szir celebruje urodziny! W programie Marty Manowskiej znalazł miłość! Wiemy, co słychać u seniora

Marek Szir był jednym z kuracjuszy 4. edycji programu Marty Manowskiej "Sanatorium miłości". W uroczym uzdrowisku w Polanicy-Zdrój znalazł miłość - uczucie połączyło go z Natalią. Senior, który obchodzi 66. urodziny zdradził Telemagazyn.pl, jak się czuje w dniu urodzin. Przypominamy sylwetkę Marka, którego spokojna natura zdobyła sympatię widzów!

08.08.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości". Marta Manowska podróżowała po świecie z Izabelą Zwierzyńską i Agnieszką Włodarczyk! Dotarliśmy do archiwalnych zdjęć prezenterki

Marta Manowska uwielbia podróżować. O tym wie każdy fan prowadzącej "Rolnik szuka żony" i "Sanatorium miłości". Dotarliśmy do jej starych zdjęć z 2014 roku, gdy razem z Izabelą Zwierzyńską, Agnieszką Włodarczyk, Pauliną Drażbą oraz Katarzyną Kwiatkowską odwiedziła Maroko. Zobaczcie archiwalne fotografie.

07.08.2022Sanatorium miłości

Tak kiedyś wyglądał Piotr Hubert z "Sanatorium miłości". Król Turnusu pokazał nam wyjątkowe zdjęcia z młodości! [TYLKO U NAS]

Piotr Hubert Langfort z 4. edycji programu "Sanatorium miłości" z odcinka na odcinek zdobywał coraz większą sympatię - nie tylko wśród kuracjuszek! Widzowie docenili spokojną naturę uczestnika, który z nostalgią wspominał młodość i z dystansem podchodził do trudnych doświadczeń. Uczestnik programu Marty Manowskiej tylko redakcji Telemagazyn.pl pokazał zdjęcia z młodości i opowiedział, co robił w życiu. Takiego go nie znaliście!

06.08.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości". Energia tych seniorek aż biła z ekranu. One kochają sport i nie zamierzają zgnuśnieć na jesieni życia!

Każda edycja "Sanatorium miłości", prowadzonego przez Martę Manowską, to inspirujące osobowości. W pamięci widzów najmocniej zapisały się m.in. Iwona Mazurkiewicz, Anna Król, Anna Ziemba, Stanisława Kowalska, Monika Zajączkowska, Mariola Różalska oraz Jadwiga Schwebs-Kostkiewicz. Wszystkie łączy jedno - kochają ruch i daleko im do stereotypowych seniorek. Energia aż biła z ekranu. One kochają sport i nie zamierzają zgnuśnieć na jesieni życia!

05.08.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości 3". Zaskakujące wieści o związku Anny i Zbigniewa. Para miała wspólnie zamieszkać. Nic jednak z tego nie wyjdzie?

Program "Sanatorium miłości" cieszy się sporą popularnością i doczekał już czterech edycji. W każdej z nich narodziła się przynajmniej jedna nowa miłość. Nie inaczej było w 3. edycji - Anna Król i Zbigniew Zamróz zakochali się i zaręczyli, a niedługo planują się również pobrać. Mieli także razem zamieszkać. Okazuje się jednak, że wizja ich wspólnego mieszkania, przynajmniej na ten moment bardzo się oddaliła...

03.08.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości 2". Gerard Makosz ma własną ulicę w Niepołomicach? Senior opowiada, jaka historia się za tym kryje!

Gerard Makosz to postać, której fanom programu "Sanatorium miłości" przedstawiać nie trzeba. Senior pojawił się w 2. edycji randkowego show TVP, gdzie poznał piękną Iwonę Mazurkiewicz, która dzisiaj jest narzeczoną 82-latka. Teraz Makosz pochwalił się pewnym, dość nietypowym, wyróżnieniem i wyjawił, jaka historia się za tym kryje!

03.08.2022Sanatorium miłości

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×