seriale polityczne

"Proces Christine Keeler", odcinek 2. Dziennikarz rozpoznaje modelkę. Zaczyna węszyć [STRESZCZENIE ODCINKA]

Akcja serialu „Proces Christine Keeler” osadzona jest w czasach rewolucji obyczjowej i kryzysu kubańskiego. W latach 60. brutujscy politycy nie tylko zmagają się z konfliktami światowymi, ale i... jednym z najgłośniejszych skandali seksualnych wszech czasów. Co wydarzy się w drugim odcinku serialu, którego motywem przewodnim jest słynna afera Profumo?

25.08.2021Proces Christine Keeler

"Proces Christine Keeler". Serial o jednym z najgłośniejszych skandali współczesnych czasów. Oglądaj na Epic Drama

Lata 60. polityka i jeden z najgłośniejszych skandali współczesnych czasów. „Proces Christine Keeler” to serial opowiadający o wydarzeniach z lat 60., znanych jako „afera Profumo”. Romans modelki z kandydatem na premiera podbił świat, a historia osadzona w niezwykle ciekawych historycznie czasach z pewnością przyciągnie nie tylko miłośników historii i polityki. O czym jest serial, kiedy i gdzie można go oglądać w polskiej telewizji? Sprawdź!

19.08.2021Proces Christine Keeler

"Proces Christine Keeler". Młoda, przepiękna modelka wraca do pracy w kabarecie. Mija ponad rok od sekretnego romansu [STRESZCZENIE ODCINKA]

„Proces Christine Keeler” to serial, którego akcja osadzona jest w czasa rewolucji obyczjowej i kryzysu kubańskiego. Lata 60., konflikty światowe, a brytyjska polityka musi zmierzyć się z jednym z najgłośniejszych skandali seksualnych wszech czasów. Co wydarzy się w pierwszym odcinku i o czym jest fenomenalna produkcja?

19.08.2021Proces Christine Keeler

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×