seriale polskie

„Barwy szczęścia" odcinek 2751. Modrzycki nadaje w sieci program o porwaniu Klary. Hubert błaga go, by zostawił jego rodzinę w spokoju! [STRESZCZENIE ODCINKA]

„Barwy szczęścia" odcinek 2751. - streszczenie. Jowita wychodzi z aresztu, jednak po traumie, którą przeżyła ciężko jej wrócić do normalności. Modrzycki nadaje w sieci program o porwaniu Klary. Wykorzystuje wypowiedzi Huberta nagrane z ukrycia. Pyrka prosi go, by zostawił jego rodzinę w spokoju. Cezary spotyka się z Natalią.

02.02.2023Barwy szczęścia

„M jak miłość". Zbliża się koniec kultowego serialu? Widzowie podjęli już decyzję: „Rozwaliliście wszystkie fajne wątki!"

„M jak miłość" jest nieprzerwanym hitem od pierwszego odcinka. Mimo ponad 20 lat nadal nie brakuje fanów i wiernych widzów serialu. Czy to jednak nadal jest ten sam serial, który pokochała cała Polska? Nawet najwierniejsi fani zaczynają odwracać się od produkcji, a negatywnych komentarzy tylko przybywa. Czy to początek końca?

02.02.2023M jak miłość

„Barwy szczęścia" odcinek 2750. Młody Rawicz namawia Natalię do spotkania. Małgorzata jest pewna, że udało jej się ich zeswatać [STRESZCZENIE ODCINKA]

„Barwy szczęścia" odcinek 2750. - streszczenie. Na koniec praktyk, Patryk dostaje propozycję etatu w szkole Niedzielskiej. Dodatkowo dowiaduje się, że sąd zgodził się zwolnić Jowitę z aresztu. Jezierscy świętuje dwie dobre nowiny. Klara postanawia zostać w USA, mimo sprzeciwowi Huberta. W decyzji wspiera ją Agata.

02.02.2023Barwy szczęścia

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×