seriale tureckie

"Zranione ptaki". Tak wyglądały zaręczyny Leventa i Meryem. Wszystko zrujnował nalot policji i intrygi Melis! Publikujemy zdjęcia

Serial „Zranione ptaki” to niezłe zwroty akcji i skomplikowana intryga, której źródłem jest miłość. Tej bowiem w serialu nie brakuje, podobnie jak romantyzmu! Jednym z najbardziej wzruszających momentów były zaręczyny Meryem i Leventa. Wówczas fani serialu już mieli nadzieję, że odtąd będzie tylko dobrze! Niestety - piękne chwile zostały przerwane dramatycznym zwrotem akcji. Wróćmy jednak do tego i przypomnijmy sobie piękne sceny z serialu „Yaralı Kuşlar”!

04.12.2022Zranione ptaki

„Zranione ptaki”. Elif Erol - pierwsza Hülya Metehanoğlu w tureckiej telenoweli. Została zastąpiona przez Arzu Yanardağ. Co wiemy o aktorce?

Turecki serial „Zranione ptaki” zgromadził w Polsce całkiem liczne grono fanów. Wiele się w nim dzieje! Jedną z postaci jest Hülya Metehanoğlu, w którą pierwotnie wcielała się Elif Erol. Turecką piękność zastąpiła jednak inna aktorka, Arzu Yanardağ! Zamiast się smucić, przyjrzyjmy się bliżej tureckiej piękności, jaką jest Erol. Co wiadomo o aktorce? Sprawdźcie galerię - publikujemy wiele zdjęć!

03.12.2022Zranione ptaki

„Zakazany owoc”. Gün Akıncı wciela się w przystojnego współpracownika Alihana. Zanim został aktorem, grał w koszykówkę i pracował w klubach nocnych!

Serial „Zakazany owoc” gromadzi w Polsce coraz liczniejsze grono fanów. W tureckiej telenoweli emitowanej na antenie telewizyjnej Dwójki występuje cała plejada uzdolnionych aktorów. Jednym z nich jest Gün Akıncı wciela się w przystojnego współpracownika Alihana. Co o nim wiemy? Zanim zajął się aktorstwem, z niejednego pieca jadł chleb!

01.12.2022Zakazany owoc

„Zranione ptaki”. Emre Mete Sönmez to chłopczyk, który wciela się w Ömera! Co wiemy o małym aktorze? Zobacz zdjęcia!

Turecki serial „Zranione ptaki”, który zastąpił na antenie Telewizji Polskiej telenowelę „Elif” zyskał w Polsce spore grono fanów. W dużej mierze to zasługa jednego z najmłodszych bohaterów - Ömera, w którego wciela się Emre Mete Sönmez. Chłopczyk wręcz dorasta na naszych oczach! Co wiemy o chłopcu, którego bohater skupia na sobie całą uwagę? Zobacz zdjęcia!

29.11.2022Zranione ptaki

„Zranione ptaki”. Hülya Metehanoğlu, czyli Arzu Yanardağ. Co o niej wiemy? Turecka piękność zaczynała jako modelka. Dziś to ceniona aktorka!

TW serialu „Zranione ptaki” sporo się dzieje, a jedną z postaci, której to zasługa, jest Hülya Metehanoğlu. Początkowo wcielała się w nią Elif Erol, ale to uległo zmianie i obecnie odgrywa ją Arzu Yanardağ. Co o niej wiemy o tureckiej piękności? Zaczynała w 1994 roku jako modelka, a dziś to ceniona aktorka z bogatym dorobkiem! W galerii publikujemy dużo zdjęć!

17.11.2022Zranione ptaki

„Zranione ptaki”. Ulviye Metehanoğlu gra Ayşen İnci. Fani uwielbiają jej postać! Wszystko, co wiemy o aktorce z telenoweli „Yaralı Kuşlar"

Ayşen İnci to ceniona turecka aktorka, którą polscy widzowie poznali za sprawą serialu „Zranione ptaki”. Wciela się w nim w Ulviye Metehanoğlu, seniorkę rodu, do którego należy dwóch braci: Levent i Bahadır. Co ciekawe - to jedna z nielicznych postaci w produkcji, która budzi niemal wyłącznie pozytywne uczucia wśród fanów! Jaka jest prywatnie? Wszystko, co wiemy o tureckiej aktorce Ayşen İnci z serialu „Yaralı Kuşlar”!

13.11.2022Zranione ptaki

„Zakazany owoc". Jaki prywatnie jest aktor Sarp Can Köroğlu? Serialowego Kemala polscy widzowie kojarzą także z innej uwielbianej tureckiej telenoweli!

Jedną z aktualnie emitowanych tureckich telenowel jest „Zakazany owoc". Opowiadająca o losach dwóch sióstr produkcja przypadła wielu widzom do gustu. W obsadzie serialu znalazł się aktor Sarp Can Köroğlu, który wciela się w rolę Kemala - męża Zehry. Fani tureckich telenowel mogą go kojarzyć także z innej produkcji - „Zapukaj do moich drzwi". Co wiemy o aktorze? Jaki jest prywatnie?

09.11.2022Zakazany owoc

"Zranione ptaki". Özgür Özberk gra gangstera Tekina. Prywatnie to kochający ojciec i mąż! Publikujemy prywatne zdjęcia tureckiego aktora

W serialu "Zranione ptaki" jedną z postaci, która wywołuje największe, choć niekoniecznie pozytywne emocje wśród widzów jest Tekin Avci. W gangstera, który nie brzydzi się mordu i przemocy, wciela się turecki aktor, scenarzysta, reżyser i producent filmowy Özgür Özberk. Prywatnie to kochający mąż i ojciec, który chętnie dzieli się ze światem zdjęciami ze swoją piękną rodziną! W galerii publikujemy prywatne zdjęcia. Sprawdź!

01.09.2022Zranione ptaki

"Zranione ptaki". Ali Yasin Özegemen w serialu gra przystojnego Leventa Metehanoğlu. Co wiemy o tureckim przystojniaku?

Ali Yasin Özegemen to turecki przystojniak, który w serialu "Zranione ptaki" wciela się w Leventa Metehanoğlu. Wzdychają do niego fanki nie tylko znad Bosforu! Coraz większe grono sympatyków ma również w Polsce. Bohater, w którego się wciela, jest bardzo specyficzny - to zamknięty w sobie doświadczony tragedią mężczyzna, który lubi znikać aby uporać się z negatywnymi emocjami. Jaki prywatnie Ali Yasin Özegemen z tureckiego serialu "Yaralı Kuşlar"?

03.07.2022Zranione ptaki

Dzień Matki. Bez nich turecka telenowela nie ma sensu! Oto najlepsze i najgorsze mamy w tureckich serialach! "Zranione ptaki", "Więzień miłości", "Miłość i przeznaczenie", "Elif", "Przysięga"

Tureckie seriale cieszą się w Polsce ogromną popularnością. Nic dziwnego - piękne aktorki, przystojni mężczyźni, zachwycające rezydencje, trzymające w napięciu intrygi i perturbacje zakochanych... Jednak żaden turecki serial nie ma racji bytu bez jednej postaci: matki. To one w dużej mierze nadają ton całej fabuły! Jedne są "do rany przyłóż", a inne... no cóż, powiedzmy, że takiej matki nikt by nie chciał. Poznajcie najlepsze i najgorsze matki z najpopularniejszych tureckich seriali!

26.05.2022Tureckie seriale

"Zranione ptaki" odcinek 1-5. Ten serial zastąpi ukochany przez widzów "Elif"! Co się wydarzy? [STRESZCZENIA ODCINKÓW, GALERIA ZDJĘĆ]

W piątek polscy widzowie obejrzą finałowy odcinek "Elif", uwielbianego w Polsce serialu znad Bosforu. Tureckie seriale nie znikają jednak z anteny! Na miejsce "Elif" pojawi się produkcja "Zranione ptaki". Co zobaczą widzowie w pierwszych odcinkach serialu "Yaralı Kuşlar"? Poznamy główną bohaterkę i jej ukochanego braciszka oraz przemocowego ojca dziewczyny. Emocji nie zabraknie już na wstępie. Oto, co wydarzy się w pierwszych pięciu odcinkach nowego tureckiego serialu!

17.03.2022Zranione ptaki

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×