seriale w telewizji

„Hiszpańska księżniczka", odcinek 5. Księżniczka Małgorzata przybywa do Szkocji

„Hiszpańska księżniczka" to rewelacyjny serial, oparty na powieściach historycznych Philippy Gregory. Jest to przenikliwe i porywające przedstawienie historii Katarzyny Aragońskiej, przedstawione z zupełnie innej perspektywy - z punktu widzenia biorących w historii kobiet, które stały za mężczyznami sprawującymi władzę w angielskiej monarchii od 1464 do 1530 roku. Jeśli uwielbiasz historię i dynastię Tudorów - ta produkcja to idealna propozycja dla Ciebie! Co wydarzy się w piątym odcinku serialu?

01.02.2023Hiszpańska księżniczka

„Hiszpańska księżniczka", odcinek 4. Po śmierci Elżbiety lud pogrążony jest w żałobie

„Hiszpańska księżniczka" to rewelacyjny serial, oparty na powieściach historycznych Philippy Gregory. Jest to przenikliwe i porywające przedstawienie historii Katarzyny Aragońskiej, przedstawione z zupełnie innej perspektywy - z punktu widzenia biorących w historii kobiet, które stały za mężczyznami sprawującymi władzę w angielskiej monarchii od 1464 do 1530 roku. Jeśli uwielbiasz historię i dynastię Tudorów - ta produkcja to idealna propozycja dla Ciebie! Co wydarzy się w czwartym odcinku serialu?

01.02.2023Hiszpańska księżniczka

"Hiszpańska księżniczka", odcinek 2. Zbliża się dzień poślubienia księcia Artura

"Hiszpańska księżniczka" to rewelacyjny serial, oparty na powieściach historycznych Philippy Gregory. Jest to przenikliwe i porywające przedstawienie historii Katarzyny Aragońskiej, przedstawione z zupełnie innej perspektywy - z punktu widzenia biorących w historii kobiet, które stały za mężczyznami sprawującymi władzę w angielskiej monarchii od 1464 do 1530 roku. Jeśli uwielbiasz historię i dynastię Tudorów - ta produkcja to idealna propozycja dla Ciebie! Co wydarzy się w drugim odcinku serialu?

11.01.2023Hiszpańska księżniczka

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×