„Ślub doskonały”. Antoni Królikowski pojawił się na premierze z nową ukochaną! Już nie ukrywa Izabeli!

Antoni Królikowski jakiś czas deklarował, że po swoim rozstaniu z Joanną Opozdą i medialnej walce o dziecko, na jakiś czas wycofa się z mediów. Wygląda na to, że to już nieaktualne, bowiem aktor właśnie pojawił się na premierze teatralnej sztuki „Ślub doskonały” w towarzystwie swojej nowej ukochanej! Już się nie ukrywają!

Multimedia

Antoni Królikowski pojawił się na premierze z nową ukochaną! Już nie ukrywa Izabeli!

Antoni Królikowski to postać, której dzisiaj chyba nikomu przedstawiać nie trzeba. Szkoda tylko, że w ostatnim czasie najczęściej mówiło się o kolejnych skandalach z udziałem urodzonego w 1989 roku aktora, zamiast o jego rolach.

Zapewne wszyscy słyszeli o rozstaniu Antka Królikowskiego z Joanną Opozdą, którą rzekomo miał zostawić i zdradzić, gdy ta jeszcze była w ciąży. Od tych doniesień minęło trochę czasu, dawni małżonkowie po drodze zaliczyli medialną batalię o chrzest dziecka, aż w końcu postanowili przestać się odnosić do siebie w kolejnych wywiadach.

Pamiętacie wszystkie kobiety Antka Królikowskiego? Lista jego miłosnych podbojów jest długaZobacz więcej

Jednak jeszcze we wrześniu Antoni Królikowski rozpływał się nad swoją nową partnerką i żałował małżeństwa z Opozdą. Później na jakiś czas Królikowski zniknął z mediów, a Joanna Opozda postanowiła rzucić się w wir pracy.

Teraz Antoni Królikowski powrócił na salony! Aktor pojawił się, wraz ze swoją nową partnerką, na premierze sztuki „Ślub doskonały”. Niestety, Izabela nadal nie chce udzielać się medialnie i nawet nie zamierzała pojawić się na ściance.

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia z premiery sztuki „Ślub doskonały”!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×