"Ślub od pierwszego wejrzenia 6". Aneta i Robert Żuchowscy na ekskluzywnych wakacjach! Wraz z synkiem udali się w luksusowy rejs

Aneta i Robert byli uczestnikami 6. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Pomimo zakończenia ich przygody z telewizją, para wciąż cieszy się ogromną popularnością wśród internautów. Ostatnio Aneta Żuchowska pochwaliła się w sieci, jak spędza tegoroczne wakacje ze swoją rodziną. Okazuje się, że małżeństwo i ich kilkumiesięczny synek udali się w rejs luksusowym statkiem. Zdjęcia z wycieczkowca robią wrażenie!

Multimedia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 6" - Aneta i Robert Żuchowscy

Aneta i Robert byli uczestnikami 6. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". W ślubnym show TVN Anetę dobrano w parę z Robertem, z którym do dziś tworzy zgodne i szczęśliwe małżeństwo. Niedługo po zakończeniu programu małżeństwo doczekała się swojego pierwszego dziecka! 2 lutego 2022 roku Aneta i Robert przywitali na świecie małego Mieszka. Choć od urodzenia ich pierworodnego nie minęło wiele czasu, to małżonkowie nie wykluczają, że w przyszłości ich rodzina może się jeszcze bardziej powiększyć.

Aneta Żuchowska zachwyciła figurą po porodzie! Fani nie mogą wyjść z podziwu nad jej formąZobacz więcej

Aneta i Robert Żuchowscy na ekskluzywnych wakacjach!

Choć od zakończenia 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" minęło już sporo czasu, to okazuje się, że Aneta i Robert wciąż cieszą się ogromną popularnością wśród fanów programu. Instagramowe konto samej Anety śledzi obecnie blisko 200 tysięcy osób! Ostatnio za jego pośrednictwem kobieta postanowiła się pochwalić tym, jak spędza ze swoją rodziną wakacje. Znane małżeństwo wraz ze swoim kilkumiesięcznym synkiem udało się luksusowy rejs pokaźnych rozmiarów wycieczkowcem.

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Żuchowscy pływają po Morzu Śródziemnym. Swoją wakacyjną wyprawę Aneta nazwała włosko-turecko-greckimi wakacjami - zdradzając, że ich włoski statek rozpoczyna rejs na Krecie, a skończy ją w Stambule. Trzeba przyznać, że wygląd wycieczkowca robi wrażenie!

Chcielibyście się udać w taką podróż?

Zobacz galerię

Tak mieszkają Aneta i Robert Żuchowscy! Stylowa biel i pokaźne kino domowe w domu słynnego małżeństwaZobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×