"Ślub od pierwszego wejrzenia 6". Aneta i Robert Żuchowscy razem z synem wystąpili w telewizji! Zdradzili swoje największe marzenie!

Aneta i Robert Żuchowski, którzy niedawno zostali rodzicami, mają teraz swoje pięć minut. Małżeństwo, które narodziło się w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia 6", pojawiło się w "Dzień Dobry TVN", gdzie pochwalili się swoim synkiem.

Multimedia

Aneta i Robert Żuchowscy ze "ŚOPW 6" razem z synem wystąpili w telewizji!

Aneta i Robert Żuchowscy to małżeństwo, które narodziło się w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia 6". W przypadku tej dwójki eksperci byli wyjątkowo zgodni i trafili w dziesiątkę!

Robert i Aneta wpadli sobie w oko od pierwszego wejrzenia i ich uczucie rodziło się z dnia na dzień. To było coś, czego Aneta nawet nie mogła do końca zrozumieć. Jak wyznała w programie "Dzień Dobry TVN":

Na początku wątpiłam, ale to jestem ja, nieufny człowiek. Wątpiłam, ale ja zawsze mówię, że potrzeba czasu, by poznać człowieka. Sama nie wierzyłam w to co czuję, ale uczucie nadeszło już w pierwszych tygodniach.

Aneta Żuchowska chwali się figurą po ciąży! Jej sylwetka prawie się nie zmieniła!Zobacz więcej

Dzisiaj Aneta i Robert Żuchowscy nie tylko są szczęśliwym małżeństwem, ale przede wszystkim są rodzicami maleńkiego Mieszka, którego kilka dni temu pokazali w "DDTVN". Młodzi rodzice wprost nie mogą oderwać się od maluszka! Zresztą nie ma co im się dziwić!

Aneta dla Roberta porzuciła wygodne życie w Warszawie i przeniosła się do małego Strzelna w Wielkopolsce. Sama przyznaje, że miała już dość zgiełku wielkiego miasta, ale Strzelno jeszcze nie jest spełnieniem jej pragnień. Aneta wyznała, że marzy o:

To jeszcze nie jest wieś, ale wierzę, że może już niedługo spełni się kolejne marzenie i osiądziemy w spokojnym miejscu na wsi.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Obsereator (gość)

    Strzelno znajduje sie na Kujawach. Wojewodztwo kujawsko-pomorskie. Nie wiem kto oisze te artykuły. Masakra

    19.03.2022 10:09

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×