"Ślub od pierwszego wejrzenia 6". Aneta Żuchowska chwali się figurą po ciąży! Jej sylwetka prawie się nie zmieniła!

Aneta Żuchowska to bohaterka programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 6", która kilka dni temu została mamą. Uczestniczka show TVN właśnie pochwaliła się tym, jak wygląda jej figura po porodzie. Śladu po ciąży praktycznie nie widać!

Multimedia

Aneta Żuchowska ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 6" pochwaliła się figurą po ciąży!

Aneta Żuchowska z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 6" 2 lutego 2022 roku została szczęśliwą mamą. Znana z aktywnego trybu życia kobieta jednak nie odpoczywa i już wróciła na Instagram, gdzie właśnie zaprezentowała się w nowych ciuszkach! Przy okazji pochwaliła się też swoją formą po ciąży!

Aneta Żuchowska w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia 6" została sparowana z Robertem Żuchowskim. Oboje od razu przypadli sobie do gustu i większość widzów była pewna, że akurat ich małżeństwo przetrwa po programie. Niewielu jednak podejrzewało, że Robert i Aneta tak szybko zostaną rodzicami!

Robert Żuchowski przywitał w domu Anetę i synka! Wzruszające zdjęcie!Zobacz więcej

Teraz Aneta i Robert cieszą się ze swojego synka i wygląda na to, że dalej zamierzają być bardzo aktywni w mediach społecznościowych. Aneta właśnie zaprezentowała się po porodzie i jej figura niewiele odbiega od tego, co widzieliśmy w tvnowskim show! Po porodzie wciąż wygląda perfekcyjnie!

Aneta Żuchowska (dawniej Aneta Czajkowska) jest wręcz uwielbiana przez fanów programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Widzowie show TVN już nie mogą doczekać się kolejnych zdjęć, jakie ze swoim maluszkiem opublikują Aneta i Robert.

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Xd (gość)

    To raczej szok poporodowy

    09.02.2022 09:52

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×