„Ślub od pierwszego wejrzenia 6”. Paweł Olejnik oświadczył się ukochanej! Pokazał pierścionek zaręczynowy. Otrzymała go kuzynka jego programowej żony! „Będzie impreza w tym samym składzie?”

Paweł Olejnik oświadczył się ukochanej! Uczestnik 6. edycji programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” za pośrednictwem mediów społecznościowych podzielił się z fanami radosną nowiną i pokazał pierścionek. Otrzymała go jego wybranka, która jest jednocześnie kuzynką jego programowej żony z którą się rozwiódł!

Multimedia

Ślub od pierwszego wejrzenia”. Paweł Olejnik oświadczył się ukochanej

Paweł Olejnik dał się poznać widzom za sprawą 6. edycji programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”. W programie eksperci połączyli go w parę z Katarzyną Zięciak. Niestety - w ich przypadku nie skończyło się to najlepiej, a sami zainteresowani dość prędko podjęli decyzję o rozwodzie. To samo w sobie było niczym otwarcie puszki Pandory.

Kasia zaskoczona postawą Pawła w odcinku specjalnym. "Człowieka poznaje się po tym jak kończy"Zobacz więcej

Dziś jednak oboje już dawno ruszyli dalej - oboje są w szczęśliwych związkach. Trudno zresztą powiedzieć, by Paweł Olejnik żałował udziału - na swoim weselu z dobraną przez ekspertów żoną poznał swoją obecną ukochaną. To kuzynka Kasi, co wywołało początkowo pewne kontrowersje - zarówno w sieci, jak i w rodzinie zakochanych.

Para, która niedawno świętowała swoją rocznicę postanowiła pójść krok dalej. Paweł ogłosił swoim fanom za pośrednictwem Instagrama, że poprosił ukochaną o rękę a ona przyjęła jego oświadczyny! W poście cofnął się wspomnieniami do programu oraz chwili poznania swojej wybranki.

Pewnie wiele osób się zastanawia dlaczego zniknąłem z socjal mediów? Jak dobrze wiecie chciałem znaleźć swoja druga połowę, z którą będę szczęśliwy i założę szczęśliwą 👨‍👩‍👧‍👦. Powierzyłem to zadanie ekspertą, jednak z wybraną partnerka nie umiałem nawiązać dłuższej znajomosci co skutkowało szybką decyzją o rozwodzie. Okazało się jednak, że na ślubie była moja obecna partnerka na która poczatkowo nie zwróciłem uwagi (wiadomo ślub kamery...). Na ślubie jednym z gości mojej wtedy żony była jej kuzynka i to właśnie z NIĄ zacząłem się 👫i tak właśnie poznałem swoją 💞 a od dzisiaj narzeczoną Tak narzeczona bo właśnie w ten dzień 6 grudnia powiedziała tak💍

Pod postem zaroiło się od gratulacji i komentarzy (pisownia oryginalna):

Graty! Oby w Twoim przypadku było "do dwóch razy sztuka"😁😁😁

To będzie impreza w tym samym składzie? :D czaaad :D życie bywa przewrotne co? Ale jak pięknie zaskakujace 😍😍

Fajnie. 😁 Dobrze, że wziąłeś udział w programie. Mimo wszystko, dzięki niemu, znalazłeś tam swoją ❤️🥰

Gratulacje!

Gratulacje. Dużo szczęśliwych i wspaniałych chwil❤️❤️

Więc jakby nie było... Znalazłeś miłość w programie 😁 Świetna historia 😁

Gratulacje życzę Wam dużo szczęścia i miłości 💐🍾🎉👏zasługujesz na szczęście 😊

Redakcja Telemagazyn.pl serdecznie gratuluje i życzy szczęścia na wspólnej drodze!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×