ślub od pierwszego wejrzenia 6

"Ślub od pierwszego wejrzenia 6". Paweł świętuje rocznicę związku z kuzynką Kasi. Przy okazji postanowił też zakpić z programu

Paweł Olejnik był jednym z uczestników 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Choć nie udało mu się związać na dłuższą metę z jego serialową żoną Kasią, to znalazł miłość u jej kuzynki Klaudii. Niedawno mężczyzna pochwalił się, że wraz z ukochaną świętował pierwszą rocznicę związku. Przy okazji postanowił też zakpić z programu, w którym brał udział. Co takiego powiedział?

27.06.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 6". Nowy partner Julii Gołębiowskiej jest od niej starszy o 12 lat! Już planują ślub?

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to jeden z najbardziej popularnych programów telewizji TVN. Do tej pory doczekali się emisji siedmiu edycji programu, a na swoją premierę czeka już ósmy sezon. Nie wszyscy uczestnicy znajdują miłość w programie, ale do niektórych z nich szczęścia uśmiecha się już po emisji. Dokładnie tak było w przypadku Julii Gołębiowskiej ze "ŚOPW 6".

23.06.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 6". Aneta i Robert Żuchowscy uczą synka pływać. Mały rośnie jak na drożdżach i jest istną kopią taty!

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to program, który wywołuje ogromne kontrowersje, jednak od czasu do czasu uda się ekspertom trafić i dobrze sparować uczestników. Doskonałym przykładem tego są Aneta i Robert Żuchowscy, którzy dzisiaj są szczęśliwymi rodzicami małego Mieszka. Ich synek rośnie jak na drożdżach i jest istną kopią taty!

16.06.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 6". Julia Gołębiowska pochwaliła się ukochanym! Przystojniak wygląda niczym Dylan z "Beverly Hills, 90210"!

Julia Gołębiowska była jedną z bohaterek programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 6". TVNowscy eksperci postanowili, że mężem kobiety zostanie spokojny i ekscentryczny szachista, Tomasz, jednak ten związek skończył się wielką katastrofą! Teraz Julia pochwaliła się swoim nowym ukochanym! Fani są zgodni, przystojniak wygląda niczym Dylan z "Beverly Hills, 90210"!

30.04.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 6". Tak mieszkają Aneta i Robert Żuchowscy! Stylowa biel i pokaźne kino domowe w domu słynnego małżeństwa

Aneta i Robert byli uczestnikami 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Programowi eksperci idealnie dobrali parę, która do dziś tworzy zgodne i szczęśliwe małżeństwo. Ulubieńcy telewidzów chętnie udzielają się w mediach społecznościowych, gdzie możemy zobaczyć jak urządziło się słynne małżeństwo. Ich domowe wnętrza zdecydowanie robią wrażenie!

29.04.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 6". Aneta i Robert Żuchowscy po raz kolejny zostaną rodzicami? Drugie dziecko jeszcze w tym roku?

Aneta i Robert Żuchowscy to przykład, że miłość można znaleźć wszędzie. Nawet w programie telewizyjnym. Najpierw zdecydowali się na ślub przed kamerami w 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", a następnie okazało się, że są wprost dla siebie stworzeni! Niedawno doczekali się swojego pierwszego dziecka, ale już przyznają, że na jednym nie zamierzają poprzestać!

05.04.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 6". Najgorzej dobrana para w historii programu już po rozwodzie? Julia i Tomasz spotkali się na rozprawie

Julia i Tomasz byli bohaterami 6. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Zdaniem wielu, było to jedno z najbardziej nieudanych małżeństw w historii tego show. 15 marca 2022 roku miało miejsce to, czego większość fanów programu od dawna się spodziewała - odbyła się pierwsza sprawa rozwodowa Julii i Tomasza.

16.03.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×