„Ślub od pierwszego wejrzenia 8”. Justyna Hołubowicz jest zakochana? Pochwaliła się kwiatami i mówi wprost: „Niespodziewana miłość”

Justyna Hołubowicz była uczestniczką ostatniej, 8. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Niestety nie może zaliczyć swojej przygody z programem do udanych, gdyż jej małżeństwo z Przemkiem skończyło się fiaskiem. Czyżby jednak teraz w życiu Justyny pojawił się ktoś wyjątkowy? Jej ostatnie zdjęcie daje wiele do myślenia!

Multimedia

„Ślub od pierwszego wejrzenia 8” - małżeństwo Justyny i Przemka

Justyna Hołubowicz i Przemysław Wereszyński byli uczestnikami „Ślub od pierwszego wejrzenia 8”. Niestety nie mogą oni uznać swojego udziału w ślubnym eksperymencie do zbyt udanych. Widzowie niemalże od początku nie dawali im większych szans na przetrwanie. Głównym tego powodem miałby być wyjątkowo trudny charakter Justyny, która za wszelką cenę stara się dominować w związku, a także fakt, że sprawia wrażenie, jakoby bardziej zależało jej na szczęściu jej jamnika niż programowego męża.

Choć podczas finałowego odcinka Justyna i Przemek zdecydowali się pozostać w małżeństwie, to już w kolejnym specjalnym epizodzie okazało się, że z ich małżeństwa jednak nic nie wyjdzie i zdecydowali się wziąć rozwód.

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Justyna jest zakochana?

Czyżby jednak Justynie udało się znaleźć miłość, tyle że już poza programem? Wiele do myślenia w tej kwestii daje ostatnie zdjęcie, jakie udostępniła ona na swoim Instagramie. Na InstaStories Justyny można było zobaczyć fotografię, na której pozuje ona w towarzystwie różowych goździków. Co więcej, zdjęcie opatrzyła ona wymownym opisem „Niespodziewana miłość”.

Myślicie, że w jej życiu pojawił się ktoś wyjątkowy?

Zobacz galerię

Patryk Aniśko pochwalił się swoją nową ukochaną. Beata zachwyca urodą!Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×