„Ślub od pierwszego wejrzenia 8”. Justyna i Marta skonfrontowały się z Przemkiem i Patrykiem! Nie obyło się bez złośliwości!

Na antenie „Dzień Dobry TVN” doszło do dość zaskakującego spotkania uczestników programu „Ślub od pierwszego wejrzenia 8”. Do studia w Warszawie przyjechały Marta Milkiewicz oraz Justyna Hołubowicz, które miały szansę skonfrontować się ze swoimi wkrótce byłymi mężami, Przemkiem Wereszczyńskim i Patrykiem Aniśko. Wygarnęli sobie wszystko na wizji?

Multimedia

Justyna i Marta skonfrontowały się z Przemkiem i Patrykiem! Nie obyło się bez złośliwości!

Finał programu „Ślub od pierwszego wejrzenia 8” na szczęście już za nami; na szczęście, bowiem trudno wyobrazić sobie bardziej nietrafioną edycję tvnowskiego show. Nie dość, że żadne małżeństwo nie przetrwało, to jeszcze każdy związek zakończył się większym bądź mniejszym konfliktem.

Dlatego widzowie „ŚOPW 8”, którzy oglądali niedzielne wydanie „Dzień Dobry TVN”, mogli być nieco zaskoczeni, bowiem na kanapie tvnowskiej śniadaniówki pojawili się... Przemek Wereszczyński i Patryk Aniśko, których zestawiono z ich przyszłymi byłymi żonami, Justyną Hołubowicz oraz Martą Milkiewicz! Wygarnęli sobie wszystko na wizji?

Marta Milkiewicz już tak nie wygląda! 38-latka zdecydowała się na radykalną przemianęZobacz więcej

Nawet jeżeli chcieliby to zrobić, to nie mieli ku temu okazji. Rozmowa, którą z uczestnikami show przeprowadzili Marcin Prokop i Dorota Wellman, nie trwała nawet 5 minut! Każdy z uczestników właściwie otrzymał po jednym pytaniu i tyle. Fani „Ślubu od pierwszego wejrzenia” muszą czuć w tym momencie ogromny niedosyt. Justyna, Marta, Przemek i Patryk opowiedzieli jedynie, i to dość pobieżnie, o swoich dalszych losach oraz wrażeniach po eksperymencie.

Życie weryfikuje i po prostu nie wyszło. Rozstaliśmy się, po prostu. Nic więcej - powiedziała Justyna Hołubowicz.

Powiem tak, gdybyśmy byli dobrze dobrani, to prawdopodobnie moglibyśmy być też razem. (...) Mieliśmy inne podejście do życia i tematów życiowych. (...) Justyna woli taki bardziej spokojny tryb życia, piesek, dom, własny biznes. Ja mam swoją pracę, ale też lubię podróżować, wychodzić z domu - odpowiedział Przemek.

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Niczego nie żałuję. Patrzę pod kątem tego, jakie były moje początkowe intencje, a było to poszukiwanie miłości, więc kierowałam się sercem. Nie zawsze się w życiu układa - powiedziała Marta.

Chciałem, żebyśmy poszukali jakiegoś wspólnego rozwiązania, ale do tego potrzeba dwóch osób. Jeżeli jedna osoba nie chce, a druga się stara, to nic z tego nie będzie - skontrował Patryk.

Co o tym sądzicie?

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×