„Ślub od pierwszego wejrzenia 8”. Justyna naśmiewa się z Marty? Ten komentarz mówi wszystko. Wcześniej Marcie za to samo oberwało się od Macieja

Choć sezon 8 edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia” już za nami, to wciąż nie milkną echa finałowego odcinka, w którym cała uwaga widzów była skupiona na kłótni Marty i Macieja. Do tematu postanowiła odnieść się inna z uczestniczek. Justyna w dosadnych słowach skomentowała zachowanie Marty, za które wcześniej krytykował ją Maciej. Jej komentarz mówi wszystko!

Multimedia

„Ślub od pierwszego wejrzenia 8” - finałowa kłótnia Marty i Macieja

W miniony wtorek na platformie Player miała miejsce premiera ostatniego odcinka 8. edycji programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” podczas którego widzowie mieli okazję poznać decyzję uczestników co do przyszłości ich małżeństw.

Bez wątpienia jednym z najszumniej umawianych wątków finału „ŚOPW 8” była kłótnia Marty i Macieja, podczas której mężczyzna dosadnie skrytykował swoją programową żonę m.in. za bałaganiarstwo. Maćkowi nie spodobał się m.in. sposób, w jaki Marta i jej syn używali papieru toaletowego, która zrolowany w kulkach miał być porozrzucany po całej podłodze.

Papier toaletowy, który tak naprawdę w dziwnych strukturach kuleczek, wałków wychodził do pokoju… Nie wiem, co Marta z tym robiła. Bo ja przyznam szczerze, przez ten tydzień jak tam byliśmy, to nie skorzystałem z toalety ani razu - wyznał w finałowym odcinku Maciej.

Adrian Szymaniak już tak nie wygląda! Fani pytają: „Gdzie obrączka?” Zobacz więcej

Justyna naśmiewa się z Marty? Ten komentarz mówi wszystko

Okazuje się, że do tematu poruszonego przez Maćka w finale postanowiła odnieść się inna uczestniczka tej edycji show - Justyna. Kobieta na swoim InstaStories udostępnia nagranie, na którym w żartobliwy sposób komentuje całą sytuację z papierem toaletowym. Doceniła on m.in. zdolności manualne Marty przy lepieniu kulek z papieru i zwietrzyła tym samym pomysł na kolejny biznes.

Nie sądziłam, że dzięki udziałowi w programie znajdę również pracownika do mojej firmy. Po prostu Marta, jeśli tak dobrze lepisz kulki z papieru, to myślę, że równie dobrze będziesz robiła kulki z modeliny i mamy szansę otworzyć jakąś małą manufakturę - powiedziała Justyna na swoim InstaStories dodając w opisie "czekam na CV".

Myślicie, że Marta zareaguje na komentarz Justyny?

Zobacz galerię

Widzowie oburzeni zachowaniem Macieja! „Dlaczego traktujesz Martę w chamski sposób?”Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Widzka (gość)

  Myślę źe to ukąśliwe, i nie powinna, i te cv" przecieź ten "bazarek" ?! A dla niej jak powiedziała 2tys za mieszkanie to pikuś.?!?!?! Nie lubię oceniać ludzi, ale po co to wszystko???

  04.12.2022 15:38
 • Gosc (gość)

  Marta nie jest głupią i złośliwa ale bardzo długo musi pracować nad sobą, żeby mieć klasę np.Marty z Bielska. Kultura osobista, czystość i duże lustro to podstawa.

  04.12.2022 12:43
 • Gosc (gość)

  Justynie już nic nie pomoże, tak przerośnięte ego, dlatego jest złośliwa i przewrotna. A jej stolik na bazarze to ta wielka firma przynosząca krocie.

  04.12.2022 12:41
 • Ktos (gość)

  Kiepskie poczucie humoru Justyny z przerośniętym ego ,biznes women" firemki której nie będzie stać nigdy na jakiegokolwiek pracownika.Juatyna to mitomanka niestety .

  04.12.2022 12:15
 • Laura (gość)

  To jest hahaha 🤣

  04.12.2022 10:50
 • Ewa (gość)

  Myślę że to jednak nie jest złośliwe.....

  04.12.2022 08:44
 • Hanka (gość)

  Nie wiem czy to złośliwe

  03.12.2022 01:31

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×