„Ślub od pierwszego wejrzenia 8”. Marta dwa razy chciała przerwać eksperyment. Teraz obawia się rozwodu z Maćkiem?

Marta Podbioł to uczestniczka 8. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Kobieta wyznała, że dwa razy chciała przerwać telewizyjny eksperyment. Zmartwiona opowiedziała też o rozwodzie z Maciejem. „Znowu wypłyną rzeczy, które mnie zaskoczą”. Kiedy rozwód?

Multimedia

Marta z programu „Ślub od pierwszego wejrzenia 8” opowiada o eksperymencie i rozwodzie

Marta Podbioł została sparowana z Maciejem Mikołajczakiem w 8. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Widzowie niemal od samego początku spisali ich małżeństwo na straty. Jak się później okazało, nie mylili się w tej kwestii. W finale programu para postanowiła się rozwieść.

Jak się niedawno okazało, Marta dwa razy chciała przerwać telewizyjny eksperyment, ale była namawiana, by pozostać w programie. W najnowszym wywiadzie przyznała, że „gdyby miała auto”, to już podczas podróży poślubnej wróciłaby do domu. O zrezygnowaniu z dalszego udziału w eksperymencie myślała także po pierwszej wizycie ekspertki:

Gdy on podkreślał, jak bardzo nieatrakcyjna dla niego fizycznie jestem. To było dla mnie niekomfortowe, bo on był u mnie w domu, a ja nie chciałam z nim spędzać czasu - powiedziała w rozmowie z „Party”.

Marta przerywa milczenie. Relacja Macieja narodziła się jeszcze w czasie małżeństwa?Zobacz więcej

Sprawa rozwodowa jeszcze nie jest w toku, ale Maciej znalazł już partnerkę, z którą planuje wspólną przyszłość. Marta liczy z kolei na szybki rozwód, ale obawia się spotkania z Maciejem.

Dla mnie to jest takie trochę stresujące, takie spotkanie w sądzie. Mam nadzieję, że w dobie rozpraw online uda się załatwić to w ten sposób. Jeżeli nie, to trudno, dam radę. Przeszłam cały eksperyment, więc ten rozwód wydaje mi się, że to będzie formalność. Chyba że znowu wypłyną rzeczy, które mnie zaskoczą - podsumowała w rozmowie z „Party”.

Czy Maciej zamierza prać brudy na sali sądowej?

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Rysia (gość)

  Trzymam kciuki, żeby poszło gładko, rozwod z orzeczeniem o jego winie!

  06.12.2022 23:07
 • przestań stryjenka (gość)

  Marta, zamiast psioczyć weź się za siebie,ale nie na pokaz,a dla siebie samej

  05.12.2022 11:55
 • woda (gość)

  I wszędzie,na każdym nagraniu w tle był alkohol,nawet jak w kuchni Rysio rysował,to stały wina w ilości hurtowej

  05.12.2022 11:54
 • juhas (gość)

  Maciej szatan, ale ona też nie pokazała się ani razu jako osoba ciepła czy wrażliwa,ciągle nos na kwintę,papieroch i wszędzie smród

  05.12.2022 11:53
 • sami swoi (gość)

  Warci siebie,oboje nieogarnięci życiowo

  05.12.2022 11:52

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×