„Ślub od pierwszego wejrzenia 8”. Marta Milkiewicz sporo schudła. 38-latka pozuje w bieliźnie i prezentuje efekty przemiany!

Jeżeli oglądaliście program „Ślub od pierwszego wejrzenia 8”, to Marty Milkiewicz przedstawiać wam nie musimy. Uczestniczka tvnowskiego show już jakiś czas temu sygnalizowała, że mocno wzięła się za siebie, ale już wiadomo, że w ostatnich miesiącach sporo schudła! Teraz pozuje w bieliźnie i prezentuje efekty przemiany!

Multimedia

Marta Milkiewicz sporo schudła. 38-latka pozuje w bieliźnie i prezentuje efekty przemiany!

Program „Ślub od pierwszego wejrzenia 8” to już przeszłość. Ta edycja nie zapisała się zbyt chlubnie na kartach historii; nie dość, że żadna para nie przetrwała, to jeszcze przed startem show wyrzucono jednego z ekspertów i go wycięto z programu, a do tego bardzo źle sparowano uczestników, co rodziło konflikty.

Dramat Marty Milkiewicz. 38-latka obecnie przeżywa wyjątkowo ciężkie chwileZobacz więcej

Właściwie jedyną parę, która sprawiała wrażenie dobrze dobranej, tworzyli Marta Milkiewicz i Patryk Aniśko. Widzowie szybko ich polubili i mocno kibicowali, ale finalnie drogi tej dwójki się rozeszły. Żadne nie chciało ustąpić w kwestii przeprowadzki, co oznaczało koniec małżeństwa. Dzisiaj Patryk Aniśko cieszy się nową miłością, a Marta Milkiewicz wsiąknęła w świat mediów społecznościowych. Szkoda tylko, że rozstanie odbyło się w atmosferze medialnej pyskówki.

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Jakiś czas temu Marta Milkiewicz pochwaliła się swoją spektakularną metamorfozą, a teraz poszła jeszcze dalej! Od pewnego czasu wiadomo, że Marta zaczęła mocno pracować nad swoją sylwetką i właśnie pochwaliła się pierwszymi efektami przemiany. Okazało się, że w ostatnich miesiącach Marta schudła aż 7 kg! W sieci pojawiło się zdjęcie, na którym uczestniczka „ŚOPW 8” pozuje w bieliźnie i dokładnie widać, jak w ostatnich miesiącach zmieniło się jej ciało!

Jak oceniacie przemianę Marty?

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Jula (gość)

    No i ładnie. Ja teraz też przeszłam na dietę, mniej jem piję dużo cisowianki i zielonej herbaty. Jem takie produkty co przyspieszają metabolizm, na dobre odstawiłam śmieciowe jedzenie.

    05.01.2023 09:06
  • Albert Kujawa (gość)

    Ok Dziękujemy

    04.01.2023 15:20

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×