„Ślub od pierwszego wejrzenia 8”. Marta Podbioł żałuje udziału w programie? Nie spodziewała się tego, co ją spotka?

Od czasu nagrań do programu „Ślub od pierwszego wejrzenia 8” minął prawie rok. Od tego czasu życie uczestników tvnowskiego show bardzo mocno się zmieniało. Dowodem na to jest Marta Podbioł, która nie tylko przeszła metamorfozę, ale także zdecydowała się na wywiad, w którym wyznaje, czy żałuje udziału w show!

Multimedia

Marta Podbioł była jedną z uczestniczek programu „Ślub od pierwszego wejrzenia 8”. W programie sparowano ją z Maciejem Mikołajczakiem, co okazało się kompletną porażką. Marta od pierwszych chwil nie podobała się mężczyźnie, który z odcinka na odcinek poznawał sobie na coraz bardziej osobiste docinki w stronę Marty.

Małżeństwo Marty i Macieja skończyło się olbrzymią awanturą w finale show, która z pewnością zapisze się w historii programu jako jeden z najbardziej żenujących momentów. To zdecydowanie zaszło za daleko.

Justyna Hołubowicz zakochana? Pochwaliła się zdjęciem z tajemniczym mężczyzną!Zobacz więcej

Dzisiaj Marta Podbioł przeszła metamorfozę i nie przypomina dawnej siebie. Zmieniła pracę i dalej jest singielką, ale nie załamuje się, tylko stara się cieszyć tym, co ma. I prawidłowo! Teraz Marta Podbioł udzieliła wywiadu Monice Maszkiewicz z serwisu Party.pl, w którym przyznała, czy żałuje swojego udziału w „ŚOPW 8”:

Ciężko powiedzieć. Przez eksperyment poznałam bardzo dużo fajnych ludzi. Począwszy od ekipy telewizyjnej, która robiła wszystko, abyśmy czuli się komfortowo, po ludzi, których poznałam na Instagramie. (...) Rzesza kobiet się ze mną utożsamia, szczególnie samotne mamy. (...) Ten eksperyment wywarł na mnie troszkę negatywny wpływ i poniosłam cenę za to, że wzięłam w nim udział. Jakbym miała zrobić taką rozpiskę z zalet i wad, to mi się wydaje, że będzie tak po połowie - wyznała Marta Podbioł w rozmowie z Party.pl.

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Co ciekawe, Marta dodała, że drugi raz nie zdecydowałaby się wziąć udziału w „Ślubie od pierwszego wejrzenia”.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×