„Ślub od pierwszego wejrzenia 8”. Marta przerywa milczenie. Wydała oświadczenie! „Patryk kłamał na temat prawdziwych okoliczności naszego rozstania”

Nie milkną echa po finale 8. edycji programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Jedna z najbardziej popularnych i pozornie najlepiej dobranych par - Marta i Patryk - nieoczekiwanie się rozstała. Na kobietę wylała się lawina hejtu za jej słowa o planach na przyszłość. Uczestniczka programu postanowiła wydać oświadczenie, które rzuca zupełnie nowe światło na okoliczności rozpadu jej związku. W kierunku Patryka padły mocne słowa!

Multimedia

Marta przerywa milczenie. Wydała oświadczenie!

Marta Milkiewicz to uczestniczka 8. edycji programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Z jednej z najbardziej lubianych przy finałowych odcinkach stała się jedną z najbardziej krytykowanych. Wszystko z powodu niezrozumiałej dla widzów sytuacji, w której pozornie jedna z najlepiej dobranych par zdecydowała o rozstaniu. Na Martę po słowach, które padły w ostatnich odcinkach, spadła lawina hejtu!

O tajemniczych kulkach z papieru usłyszała cała Polska. W zabawnym stylu utarła wszystkim nosaZobacz więcej

Część bowiem uznała, że Marta wcale nie zgłosiła się do programu aby znaleźć miłość, a aby zbudować rozpoznawalność i monetyzować ją w sieci za pośrednictwem mediów społecznościowych. Uczestniczka „Ślubu od pierwszego wejrzenia 8” uznała, że sprawę należy wyjaśnić i nagrała wideo. W opublikowanym filmie zawarła swoje oświadczenie, rzucające nieco światła na całą sytuację. - Bardzo żałuję, że z programu zostały usunięte wątki rozmów z psychologiem. Ponieważ zaburzyło to obraz sytuacji - wyznaje Marta. - Patryk nieoczekiwanie dla wszystkich zdecydował o wyjeździe w przeddzień nagrania odcinka, na który byliśmy umówieni - mówi.

Matka Łukasza Kuchty ostro o hicie TVN. „Ten program w ogóle nie powinien mieć nigdy miejsca”Zobacz więcej

Marta i Patryk z „Ślub od pierwszego wejrzenia 8”

Psycholog wysłuchawszy obaw i uwag marty zasugerował jej, aby szczerze porozmawiała z mężem - zachowania Patryka sugerują bowiem, że mężczyzna ucieka i wycofuje się z relacji. Małżonkowie porozmawiali i ustalili, że przez pierwsze pół roku będą mieszkać w Bielsku u niej, a później przeniosą się do Słubic, gdzie osiądą na stałe, jeżeli ich związek przetrwa wspomniane pół roku. Niestety - Patryk zaczął odwlekać termin przeprowadzki i zmieniać zdanie. - Po trzech dniach zadzwonił i poinformował, że mimo wcześniejszych deklaracji o przeprowadzce do mnie nie jest w stanie tego zrobić. Powiedział mi, że zrozumiał, że Słubice to jego miejsce na ziemi i przeprosił za to, że musi wycofać się z naszych wcześniejszych ustaleń - wyznała dodając, że mężczyzna zaproponował jej pozostanie przyjaciółmi. - W odpowiedzi na taki obrót sytuacji, poprosiłam go, żeby przynajmniej zajął się formalnościami związanymi z rozwodem - wyznała.

Poszłam do programu kierując się pełnym zaufaniem do ekspertów, którzy najpierw dobrali nas w parę, a później udzielali nam konkretnych, fachowych rad, które miały służyć budowaniu zdrowej, wartościowej relacji. I tylko to było moim celem i pragnieniem. Jest mi bardzo przykro, że Patryk kłamał na temat prawdziwych okoliczności naszego rozstania. Próbował wybielać się, zrzucając winę na mnie, sugerując, że chodziło mi o popularność. Ja, ze swojej strony, do samego końca starałam się być w stosunku do Patryka jak najbardziej szczera i w porządku - mówi na nagraniu.

Forma wyjaśnień Marty nie wszystkim przypadła do gustu. W komentarzach nie brak opinii, że nagranie może jej... zaszkodzić (pisownia oryginalna):

Rany Boskie! Pani to recytuje czy czyta z promptera?? Totalnie nienaturalnie to brzmi !

Szkoda, że wybrałaś formę recytowania takiej treści

Czytasz czy nauczyłaś się tego na pamięć ?

No mega słabo wyszedł ten montaż.. Przez te nagranie straciłaś w oczach wielu :( ale jak widać taka jest telewizja... Ehh współczuję

Bez emocji, czytane, zero potknięć… bardzo to jest nienaturalne i podejrzane… ale cóż ;) nie wszyscy oczekiwali tych wyjasnień, zachiwanien na IG uświadamia widzow, ze jednak popularnosc jest wazna:)

Przykro że Wam nie wyszło ale oświadczenia i tłumaczenia są słabe... Nikomu nic nie musicie udowadniać. Patrząc na to ... robicie identyczną operę mydlaną jak Państwo Smaszcz&Cichopek&Kurzajewski

Jakbyś czytała z karki 🤔oko Ci nawet nie drgnie 🙂Nie mówię ,że tak nie było jak tu przedstawiasz ale sztuczne to jak diabli niestety 🙄

Jezu jakie sztuczne.

To jest recytacja w szkole, kazanie w kościele? Bardzo nienaturalne, więc ciężko w to wierzyć. W programie razem powiedzieliście rodzicom Patryka, że zamieszkacie w Słubicach, a później Ty szukałaś mu pracy u siebie, więc to Ty byłaś w stosunku do niego nie w porządku. Patryk strzeże swojej prywatności i nie sprzedaje się na IG. Cały odcinek ostatni na Player z Twoją osobą to była przemyślana i darmowa reklama Twojej osoby, ale nie jesteś w tym wszystkim szczera i prawdziwa.

Patryk Aniśko odpowiada Marcie Milkiewicz

Na jednej z grup poświęconej programowi pojawił się zrzut ekranu z profilu Patryka Aniśko na Instagramie, gdzie pojawiła się odpowiedź na oświadczenie programowej żony.

Oj kłamczuszka. A myślałem ze ja mam długi nos. Mimika twarzy taka jak przez cały program. Niestety nie jestem influencerem i nie potrafie tak występować takze tylko napisze... Przykro mi ze odegrałas szopke z przeprowadzką przy moich rodzicach, bo naprawde Cię polubili, szkoda ze nie przyjechałas na Boże Ciało, szkoda ze podczas całego programu byłas u mnie 7 dni a ja u Ciebie miesiąc. Po tym wszystkim zrezygnowałem, to prawda, a przyjaźni z byłymi żonami raczej nie potrzebuje i Tobie tez tego nie proponowałem i to ty sie poddałaś. Zastanawia mnie tylko czemu ostatniego odcinka nie wyemitowano w telewizji? Czyżby zbyt dużo negatywnych komentarzy? Grałas, grasz i grać będziesz. Show must go on - napisał w poście Patryk.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Maria (gość)

  Jesteś jak Jaroslaw

  17.12.2022 15:04
 • Gość (gość)

  Niech się Pani nie przejmuje i nie martwi tymi głupi wpisami. Nie każdy jest wylewny i jąkający się. Pani jest taka a nie inna ale intencje miała Pani szczere, to Patryk przestraszył się przeprowadzki i dzieci.

  16.12.2022 23:19
 • gość (gość)

  to jak oświadczenie Maciarenki o braku związków z ruskim wywiadem

  08.12.2022 19:28

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×