"Ślub od pierwszego wejrzenia 8" odcinek 1. Wszyscy uczestnicy nowej edycji eksperymentu! Kim są i czym się zajmują? Ile mają lat?

Wszyscy uczestnicy 8. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" zaprezentowali się widzom w 1. odcinku. To Marta, Justyna i Marta oraz troje panów: Maciej, Przemysław i Patryk. Zdecydowali się oddać swój los w ręce ekspertów. Kim są? Czym się zajmują? Ile mają lat? Odpowiedzi poznacie w naszym tekście!

Multimedia

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Poznaliśmy uczestników najnowszej edycji eksperymentu

Mimo licznych problemów, we wtorek 6 września br. stacja TVN wyemitowała 1. odcinek najnowszego sezonu programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Okazało się tym samym, że zapowiedzi o opóźnieniu prapremiery były przedwczesne - stacji udało się zmontować materiał na czas.

Oliwia Ciesiółka już tak nie wygląda. Jej metamorfoza robi wrażenie!Zobacz więcej

Co się wydarzyło w 1. odcinku "Ślub od pierwszego wejrzenia 8"

W pierwszym odcinku 8. edycji programu poznaliśmy szóstkę uczestników - trzy kobiety i trzech mężczyzn. W najnowszym sezonie udział wzięły: 31-letnia Justyna z Warszawy, 38-letnia Marta z Bielsko-Białej oraz 32-letnia Marta z Katowic, która wychowuje synka. Uczestniczki, które przedstawiono w premierowym odcinku zdradziły swoje marzenia, nadzieje i obawy. Każda z kobiet, które zdecydowały się wziąć udział w programie podkreślała, że rodzina jest dla niej ważna, a opinia bliskich - niezwykle istotna.

Nowy ekspert wywołał w sieci burzę. Wcześniej także nie brakowało skandali wokół "ŚOPW"!Zobacz więcej

Poznaliśmy również trzech mężczyzn: kierowcę ciężarówki, 37-letniego Macieja ze Szczecina. Jak sam podkreśla - jest domownikiem i już był w małżeństwie. Niestety, jego relacja nie zakończyła się zbyt dobrze, zostawiając w nim pewne obawy względem przyszłych związków. Drugim panem był 28-letni Przemysław, inspektor BHP, z Poznania. Ostatni jego związek trwał cztery lata i od tamtego czasu jest singlem. Gdy kupił mieszkanie i czekał na oddanie, jego związek niestety się rozpadł. Trzeci uczestnikiem był mieszkaniec Słubic - Patryk w wieku 37 lat. Po rozpadzie małżeństwa wrócił na czas remontu swojego do rodziców. Na co dzień pracuje w niemieckim magazynie jako operator wózka widłowego, pomaga również jako elektryk w szpitalu. Jak sam wyznał, do programu zgłosiła go... siostra.

W pierwszym odcinku najbardziej stresującym momentem dla wszystkich uczestników było poinformowanie bliskich o swojej decyzji - ślubie za 3 tyg. od momentu nagrania. Rodziny uczestników nie kryły zaskoczenia. Mama Przemysława nie kryła tego, że nie jest entuzjastycznie nastawiona do pomysłu syna. Pozostali rodzice byli nieco bardziej wspierający, jednak wszyscy podkreślali, że chcą dla ukochanego dziecka jak najlepiej.

Nowi uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Zdruzgotany (gość)

    Chyba nikt tego nie przeczytał przed publikacją.

    13.09.2022 22:40

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×