"Ślub od pierwszego wejrzenia 8" odcinek 5. Marta i Maciej są niczym Julia i Tomek z poprzedniej edycji "ŚOPW"! "Nie jest to typ mojej kobiety"

Śluby i wesela uczestników najnowszej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" za nami. W 5. odcinku zobaczyliśmy, jak świeżo upieczeni małżonkowie spędzają wspólnie czas w podróżach poślubnych. Pojawiły się już pierwsze zgrzyty.

Multimedia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8" odcinek 5. - co się wydarzyło?

Znamy już trzy pary, które wzięły ślub w 8. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". W 5. odcinku "ŚOPW 8" nowożeńcy wyjechali w podróże poślubne, aby lepiej się poznać. Nie obyło się bez trudnych wyborów i dylematów. Oto, co się wydarzyło.

Synek jest dla Marty Podbioł całym światem, a Maciej Mikołajczak nie miał nic przeciwko żonie z dzieckiem. Podczas wesela świetnie się bawili, ale rano było już "średnio". -Nie widzę pragnienia bliskości więc od razu uruchamia się taka machina wątpliwości - oceniła Marta. -Moja przebojowość, radość, przygasła wczoraj. Marta jest taka... stonowana - dodał Maciej.

Marta nie potrafi rozgryźć swojego partnera. -Mam trochę kompleksów, a on nie powiedział, co myśli na mój temat. Nie skomplementował mnie - wyznała smutno Marta.

Jej obawy się potwierdziły. Maciej wyznał przed kamerą, że Marta nie jest w jego typie. Gdy Marta zapytała go o to, czy uważa ją za atrakcyjną kobietę, Maciej poczuł zakłopotanie. -Starałem się wybrnąć. Powiedziałem, że jestem miło zaskoczony [...] Inaczej ją sobie wyobrażałem - powiedział.

Justyna Hołubowicz i Przemysław Wereszyński na razie wydają się najlepiej dobrani. Przemek już podczas wesela, które pokazano w 4. odcinku "ŚOPW", był oczarowany żoną, chociaż jego mama nie była z tego powodu zadowolona. -Justyna to taka herszt baba, mam takie dziwne poczucie, jakbym znał Justynę dłużej niż jeden dzień - wyznał zachwycony. Jak przebiegała ich podróż poślubna daleko od cywilizacji, w miejscowości Ławica?

Potrzebuję mężczyzny, który jest na etacie. Dla kobiety na działalności gospodarczej to ważne - stwierdziła Justyna.

Pierwsze zgrzyty pojawiły się podczas wyjścia do restauracji. -Ja już duża jestem, nie lubię jak ktoś mnie wyręcza - pouczała Przemka, gdy ten próbował podtrzymać jej płaszcz.

Marta Podbioł przeszła metamorfozę. Uczestniczka "ŚOPW 8" już tak nie wygląda!Zobacz więcej

38-letnia Marta Milka i 37-letni Patryk Aniśko wpadli sobie w oko, a ich rodziny bardzo się polubiły. Pierwsza wspólna noc przebiegła - jak to określił Patryk - sympatycznie. Widzowie zobaczyli pierwsze łamanie bariery bliskości - nowożeńcy okazywali sobie czułość w drodze do wsi Długopole-Zdrój w województwie dolnośląskim. -Ciche miejsce, nawet fajne - ocenił Patryk, który okazał się romantykiem.

Byłam pod wrażeniem, odpalił świece i zrobił mi kąpiel - wyznała Marta, dla której takie romantyczne gesty mają ogromne znaczenie.

Małżonkowie wybrali się w góry, ale nie zdawali sobie sprawy, jak ryzykowna będzie dla nich ta wspinaczka. Patryk poślizgnął się i zjechał w dół, a Marta przez moment drżała o jego życie.

Zobacz galerię

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8". Kto z kim wziął ślub?

  • Marta Podbioł i Maciej Mikołajczak
  • Marta Milka i Patryk Aniśko
  • Justyna Hołubowicz i Przemysław Wereszyński

Ślubna kreacja Marty doprowadziła jej matkę do łez, a była żona Macieja ukrywała przed nim ciążę!Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×