"Ślub od pierwszego wejrzenia 8" odcinek 6. Maciej wyznał Marcie swoją wielką tajemnicę! Justyna jest wściekła, że Przemek miał dziewczynę podczas naboru do programu!

6. odcinek programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 8" za nami. Dzieje się! Maciej wyznał Marcie swoją wielką tajemnicę! Justyna jest wściekła, że Przemek miał dziewczynę podczas naboru do programu! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzyło się w 6. odcinku "ŚOPW 8"!

Multimedia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8" odcinek 6. - co się wydarzyło?

ŚOPW 8 - MARTA I MACIEJ

Maciej Mikołajczak i Marta Podbioł nie mieli łatwego początku. Chociaż ich wesele było udane, to na drugi dzień oboje niezbyt dobrze się czuli, a momentami można było odnieść wrażenie, że wręcz zastanawiają się, co robią w programie .Teraz jednak przed nimi podróż poślubna, którą rozpoczęli od zwiedzania. 37-latek i 32-latka rozmawiają o tym, jacy są, chociaż Marcie ewidentnie nie podoba się to, że mąż sugeruje jej, jak powinna się ubierać. Maciej później wyznał, że jego zdaniem Marta nie umie odpowiednio dopasować do siebie części garderoby.

Maciej postanowił zapytać Martę, czy chciałaby mieć kolejne dziecko. Kobieta wyznała, że ciężko przeżyła ciążę, jednak jeszcze nie wie, czy chciałaby mieć kolejne dziecko. Za to Maciej wyznał, że chciałby mieć dziecko i w tym momencie zdecydował się jej wprost powiedzieć, że... biologicznie nie może mieć dzieci! Razem z byłą żoną starali się o procedurę in vitro. O ile Marta doceniła szczerość męża, tak uznała, że drugi dzień znajomości to nie do końca odpowiedni moment, aby spekulować, czy ona zdecydowałaby się na in vitro.

Marta i Maciej są niczym Julia i Tomek z poprzedniej edycji! "Nie jest to typ mojej kobiety" Zobacz więcej

Później Marta zauważyła, że chyba zrobiła się zbyt uszczypliwa wobec męża. Za to Maciej kompletnie nie spodziewał się, że Marta pali tak dużo papierosów! Później Marcie nie spodobało się "pieszczotliwe" określenie, jakim ochrzcił ją Maciej - fakt, nie każdemu spodoba się określenie mortadelka. Do tego, nie iskrzy między nimi - Marcie nie podoba się, że Maciej ma same oczekiwania, a nie jest w stanie powiedzieć, co oferuje ze swojej strony.

ŚOPW 8 - JUSTYNA I PRZEMYSŁAW

Justyna Hołubowicz i Przemysław Wereszyński uważają, że są świetnie dopasowani. Para kontynuuje podróż poślubną i starają się poznawać coraz lepiej. Marta wyznała też, że martwi ją, że Przemek jest przy kości, zaznaczając, że nie chodzi jej o kwestie wizualną, lecz zdrowotną. Chciałaby mieć silnego i zdrowego męża. Następnie oboje żartowali, że założenie rodziny jest bardzo opłacalne ekonomicznie.

Po podróży poślubnej Justyna i Przemek przenieśli się do mieszkania mężczyzny. I Justyna już zaczęła snuć pierwsze plany przemeblowania. Później humory Przemka i Justyny mocno się popsuły; wszystko przez spotkanie ze znajomymi mężczyzny, gdzie pojawił się temat dziewczyny, z którą Przemek spotykał się podczas naboru do eksperymentu. A do tego Przemek dłużej był na imprezie i wrócił do Justyny późno w nocy.

Nie przyszłam tu po sławę. Nie po pieniądze. Mam pieniądze. Ja przyszłam tu po miłość - mówiła zdenerwowana Justyna.

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Justyna wcześniej nie wiedziała, że Przemek spotykał się z kimś w czasie naboru do programu. Bardzo jej się to nie spodobało. Fakt, że długo imprezował i pił też jej się nie podobał, po czym wyznała, że wyraźnie zaznaczyła w ankiecie, że nie chce osoby pijącej, bo jej dziadek był alkoholikiem. Przemek tłumaczył się:

To nie było tak, że ja byłem z kimś w związku i musiałem zerwać. Po prostu z kimś się umawiałem i powiedziałem, że niestety nic z tego nie będzie.

ŚOPW 8 - MARTA I PATRYK

Marta Milka i Patryk Aniśko na razie sprawiają wrażenie najlepiej dobranej pary w tym sezonie. Ich podróż poślubna przebiega... z przygodami, więc z pewnością ją zapamiętają. Widać, że Patryk coraz swobodniej czuje się przy Marcie. Jednak najtrudniejsze dopiero przed nimi... Marta lubi konkrety, natomiast Patryk jest bardziej skryty. O pocałunkach w tej relacji jeszcze nie ma mowy.

Agnieszka Miezianko i Kamil Borkowski wrócili do siebie? Ostra odpowiedź uczestniczki "ŚOPW"!Zobacz więcej

Po pięciu dniach znajomości Marta i Patryk obrali kierunek Bielsko-Biała i przenieśli się do mieszkania Marty. Oboje poza kamerami porozmawiali o swojej przeszłości, w tym o rozwodzie Patryka. Oboje uważają, że do tej pory nie mieli szczęścia w związkach. Następnego dnia Marta postanowiła zaufać Patrykowi i dała mu swój samochód, co skończyło się... zabrudzoną tapicerką!

O ile podczas podróży poślubnej Marta była świetnie nastawiona do eksperymentu, to po powrocie zaczęła mieć dużo więcej wątpliwości. Nie podoba jej się to, że Patryk jest inny przed kamerami, a inny poza nimi. Gdy kamery znikają, mężczyzna bardziej stawia na bliskość.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Ash (gość)

  Marta Podbioł ma w sobie coś odpychającego,podobnie jak jej mąż.Także są idealnie dobrani.

  06.10.2022 01:02
 • Ewa (gość)

  Żadna para chyba nie przetrwa

  05.10.2022 10:12
 • Scarlet (gość)

  Marta jest straszna Cały czas dłubie sobie w oczach nie mogłam na to patrzeć i ma fatalny wygląd wręcz odpychający jakby jakieś psychiczne dolegliwości Kto wybrał do programu????? On

  05.10.2022 08:09
 • Wuj Tom (gość)

  Nie oglądam Same niusy w necie mi wystarcza Jak nisko jeszcze zejdą takie programy? Moj pierwszy wtrysk? Moja pierwsza kupa po wakacjach?

  05.10.2022 07:56

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×