"Ślub od pierwszego wejrzenia". Aneta zachwyca figurą na nowych zdjęciach. Po ciąży nie ma śladu! "Piękna, zjawiskowa mama"

Znana i lubiana uczestniczka 6. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" Aneta Żuchowska niedawno została mamą. Jej najnowsze zdjęcie wywołało zachwyt internautów, zdumionych tym, jak dobrze można wyglądać tak krótko po porodzie.

Multimedia

Aneta Żuchowska zachwyca formą po porodzie

Aneta i Robert Żuchowscy trafili na siebie w 6. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". W ich przypadku eksperci popisali się niezwykłym wyczuciem i kompetencjami; para jest ze sobą do dziś i niedawno powitali na świecie pierwsze dziecko, synka Mieszka. Widzowie natomiast docenili sympatyczną naturę, niezwykły luz i dystans obojga, kibicując zakochanej parze i śledząc ich losy nawet po zakończeniu emisji programu.

Zachwyt nad formą

Aneta i Robert z początkiem lutego powitali na świecie synka Mieszka. Aneta już kilka dni po porodzie wrzuciła zdjęcie sylwetki, wywołując tym samym zachwyt fanów.

Aneta i Robert zostali rodzicami! "Nie sposób opisać słowami emocji"Zobacz więcej

Nie inaczej było z okazji święta zakochanych. Aneta podzieliła się kolejnym zdjęciem w opinającej figurę sukience. Po ciążowym brzuszku nie ma nawet śladu, co nie umknęło jej fanom. Internauci zasypali jej profil komplementami, zachwycając się formą lubianej uczestniczki show (pisownia oryginalna):

Petarda🔥

Kwitniesz 🌹

Pani Aneto , wygląda Pani obłędnie ☝️❤️

Anetko wyglądasz fenomenalnie ❤️ piękna, zjawiskowa mama 🥰😍😘

To już przesada ,żeby tak wyglądać po ciąży 🤦‍♀️😍😘😘😘😘

Wow co za figura 😍😍🔥🔥

Co za figura!!!! Cudnie! ❤️❤️❤️

Dopiero urodziła i tak pięknie wygląda,no nie 😂😂😍Pozdrowionka

Jaka figura ❤️super

Pani Anetko jestem pod wrażeniem Pani figury ❤️ Wygląda Pani cudownie ❤️ Podziwiam 😘🌹

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Judy Thomason (gość)

    Kiekvieną mėnesį lengvai uždirbate daugiau nei 15 000 USD, atlikdami labai paprastą darbą namuose. Praėjusį mėnesį iš šio internetinio darbo gavau 16 834 USD, tik dirbdamas tai ne visą darbo dieną tik 2 valandas per dieną...

    Norėdami gauti išsamią informaciją, atidarykite šią svetainę.................l­i­v­e­j­o­b­2­4­7.c­o­m

    16.02.2022 19:20

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×