ślub od pierwszego wejrzenia uczestnicy

„Ślub od pierwszego wejrzenia 8”. Nowa relacja Justyny Hołubowicz rozkwita? Postanowiła wybrać się na urlop i nie jedzie tam sama!

Justyna Hołubowicz była uczestniczką ostatniej, 8. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Niestety jej małżeństwo z Przemkiem skończyło się fiaskiem. Od pewnego czasu Fani Justyny podejrzewają, że w jej życiu pojawił się ktoś nowy. Jej ostatnia aktywność na Instagramie zdaje się to tylko potwierdzać.

22.01.2023Ślub od pierwszego wejrzenia

„Ślub od pierwszego wejrzenia 7”. Agnieszka Miezianko i Kamil Borkowski są już po rozwodzie? Uczestniczka nie kryje swojej radości i mówi wprost: „Już nigdy w życiu nie zobaczę się z moim mężem na żywo”

Widzowie 7. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia” z pewnością świetnie pamiętają Agnieszkę i Kamila, którzy nie mogli zaliczyć swojej przygody z programem do udanych. Wszystko wskazuje na to, że ich małżeństwo lada chwila ostatecznie przejdzie do historii. Sąd podjął już decyzję w ich sprawie.

09.01.2023Ślub od pierwszego wejrzenia

„Ślub od pierwszego wejrzenia 3”. Anita Szydłowska podzieliła się radosnymi wieściami! Dziękuje mężowi i mówi wprost: „Jestem mega dumna”

Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak byli uczestnikami 3. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Choć ich przygoda ze ślubnym show już dawno się skończyła, to małżeństwo wciąż cieszy się ogromną popularnością. Ostatnio Anita postanowiła pochwalić się w mediach społecznościowych radosnymi wieściami. Nic by z tego nie wyszło, gdyby nie wsparcie ukochanego męża.

05.01.2023Ślub od pierwszego wejrzenia

„Ślub od pierwszego wejrzenia”. Anita Szydłowska wystąpi na sylwestrowej scenie! Sylwester Marzeń czy Sylwestrowa Moc Przebojów? Zdradziła, że już kiedyś występowała z Dodą!

Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak byli uczestnikami 3. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Choć ich przygoda ze ślubnym show już dawno się skończyła, to małżeństwo wciąż cieszy się ogromną popularnością. Ostatnio Anita postanowiła zaskoczyć swoich fanów w mediach społecznościowych. Wyznała, że tego sylwestra spędzi inaczej niż dotychczas!

31.12.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

„Ślub od pierwszego wejrzenia 8”. Marta Podbioł żałuje udziału w programie? Nie spodziewała się tego, co ją spotka?

Od czasu nagrań do programu „Ślub od pierwszego wejrzenia 8” minął prawie rok. Od tego czasu życie uczestników tvnowskiego show bardzo mocno się zmieniało. Dowodem na to jest Marta Podbioł, która nie tylko przeszła metamorfozę, ale także zdecydowała się na wywiad, w którym wyznaje, czy żałuje udziału w show!

30.12.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

„Ślub od pierwszego wejrzenia 8”. Justyna Hołubowicz zakochana? Pochwaliła się zdjęciem z tajemniczym mężczyzną! To jej nowa miłość?

Justyna Hołubowicz była uczestniczką ostatniej, 8. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Niestety nie może ona zaliczyć swojej przygody z programem do udanych, gdyż jej małżeństwo z Przemkiem skończyło się fiaskiem. Czyżby jednak teraz w życiu Justyny pojawił się ktoś wyjątkowy? Jej ostatnie zdjęcie z tajemniczym mężczyzną daje wiele do myślenia!

27.12.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

„Ślub od pierwszego wejrzenia 3”. Wymowny komentarz Adriana na temat rozwodu z Anitą! Para wybrała się na wakacje, na których są też Aneta i Robert Żuchowscy!

Chociaż program „Ślub od pierwszego wejrzenia” cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze strony widzów i wciąż znajdują się śmiałkowie gotowi na udział w eksperymencie, to liczba par, której udaje się stworzyć udane małżeństwo po programie, jest skandalicznie niska. Przykładów jest niewiele, m.in. Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak czy Aneta i Robert Żuchowscy. Teraz obydwie pary... spotkały się na luksusowych wakacjach!

17.12.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

„Ślub od pierwszego wejrzenia 8”. Justyna Hołubowicz jest zakochana? Pochwaliła się kwiatami i mówi wprost: „Niespodziewana miłość”

Justyna Hołubowicz była uczestniczką ostatniej, 8. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Niestety nie może zaliczyć swojej przygody z programem do udanych, gdyż jej małżeństwo z Przemkiem skończyło się fiaskiem. Czyżby jednak teraz w życiu Justyny pojawił się ktoś wyjątkowy? Jej ostatnie zdjęcie daje wiele do myślenia!

14.12.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

„Ślub od pierwszego wejrzenia 3”. Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak rozstali się? To zdjęcie wszystko wyjaśnia!

„Ślub od pierwszego wejrzenia” to jeden z najpopularniejszych programów w polskiej telewizji. Mimo, że niewiele par jest w stanie przetrwać eksperyment, jest kilka związków, które narodziło się dzięki temu programowi. Jeden z nich tworzą Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak, jednak ostatnio pojawiały się plotki, że między tą dwójką jest kryzys. Jaka jest prawda? Najnowsze zdjęcie Anity sporo wyjaśnia!

11.12.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

„Ślub od pierwszego wejrzenia 8”. Marta przerywa milczenie. Wydała oświadczenie! „Patryk kłamał na temat prawdziwych okoliczności naszego rozstania”

Nie milkną echa po finale 8. edycji programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Jedna z najbardziej popularnych i pozornie najlepiej dobranych par - Marta i Patryk - nieoczekiwanie się rozstała. Na kobietę wylała się lawina hejtu za jej słowa o planach na przyszłość. Uczestniczka programu postanowiła wydać oświadczenie, które rzuca zupełnie nowe światło na okoliczności rozpadu jej związku. W kierunku Patryka padły mocne słowa!

07.12.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×