ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 6". Synek Anety i Roberta Żuchowskich skradł uwagę wszystkich! "Mistrz pierwszego planu"

Aneta i Robert Żuchowscy to para, która dowodzi, że eksperci w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" wiedzą, co robią. Wciąż są razem, a ich miłość rośnie z dnia na dzień - tak jak ich synek Mieszko. Szczęśliwi rodzice pokazali zdjęcia z rodzinnej wycieczki. Całą uwagę fanów pary skradł maluch, którego mimika urzekła wszystkich!

16.08.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 6". Julia Gołębiowska na odważnym zdjęciu! Mocno eksponuje biust i pokazuje, jak bardzo schudła! Przemiana robi wrażenie!

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to jeden z najpopularniejszych i najbardziej kontrowersyjnych programów na antenie telewizji TVN. Jedną z bohaterek 6. edycji "ŚOPW" była Julia Gołębiowska, która od czasu emisji show przeszła ogromną metamorfozę! Sporo schudła i nie przypomina dawnej siebie! Teraz rozgrzała Internautów odważnym kadrem, na którym mocno eksponuje biust!

13.08.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 4". Oliwia Ciesiółka faktycznie utrudniała Łukaszowi kontakty z synem? Kobieta postanowiła wyznać prawdę na ten temat

Co jakiś czas w mediach jest głośno o byłych uczestnikach 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" - Oliwii Ciesiółce i Łukaszu Kuchcie. Para po ogłoszeniu swojego rozstania, miała mieć problem z porozumieniem się w kwestii opieki nad ich dzieckiem. Oliwia postanowiła odnieść się do plotek pojawiających się na ten temat.

12.08.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Jacek skomentował swoje zaręczyny z partnerką. Czy wszystko poszło zgodnie z planem? "Emocje przeszły, gdy przyjęła oświadczyny"

Jacek Wojciechowski, który występował w 1. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", niedawno podzielił się radosną nowiną. Partnerka, którą udało mu się poznać po zakończeniu programu, przyjęła jego oświadczyny. Teraz były uczestnik ślubnego show postanowił opowiedzieć o szczegółach związanych z zaręczynami. Czy wszystko poszło tak, jak sobie to zaplanował?

07.08.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 5". Kamil Węgrzyn zakochany? Uczestnik ślubnego show opowiedział o swojej nowej relacji! "Niedawno ktoś pojawił się w moim życiu"

Kamil Węgrzyn był jednym z bohaterów 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Choć nie udało mu się znaleźć miłości w programie, to wszystko wskazuje na to, że niedawno pod tym względem szczęście się do niego w końcu uśmiechnęło. W jednym z najnowszych wywiadów Kamil opowiedział o tym, że udało mu się kogoś poznać. Co wiadomo na temat jego wybranki?

04.08.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 2". Krzysztof i Paulina wrócili do siebie? Wybrali się na wspólne wakacje!

Krzysztof Zrobek i Paulina Brzoza to bohaterowie 2. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Ich relacja była pełna wzlotów i upadków, kolejnych rozstań i ponownych prób bycia razem. Teraz Krzysztof i Paulina są rodzicami, jednak jeszcze parę miesięcy temu nic nie wskazywało na to, że chcą do siebie wrócić. Jak obecnie wygląda sytuacja?

02.08.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Jacek Wojciechowski oświadczył się ukochanej! "Plan wyszedł bardziej niż idealnie"

Jacek Wojciechowski wystąpił w 1. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Niestety - nie znalazł tam miłości. Strzała Amora trafiła go dopiero po zakończeniu emisji programu TVN. Od pewnego czasu informował, że jest szczęśliwie zakochany a jego relacja z ukochaną rozkwita. I to jak! Właśnie poinformował swoich fanów, że oświadczył się swojej ukochanej!

02.08.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 3". Niepokojące słowa Martyny Końcy. Jeszcze niedawno cieszyła się ciążą, a teraz... "Życie już nie raz rzucało kłody pod nogi"

Martyna Końca była jedną z bohaterek 3. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Jakiś czas temu ogłosiła, że wraz z poznanym po zakończeniu programu partnerem spodziewa się dziecka i od tego czasu z radością relacjonowała przebieg ciąży w mediach społecznościowych. Jednak ostatni wpis uczestniczki ślubnego show brzmi wyjątkowo niepokojąco. Wiadomo, co jest tego przyczyną?

28.07.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 3". Martyna Końca pochwaliła się ciążową sesją zdjęciową! Dzień porodu zbliża się wielkimi krokami

Martyna Końca była jedną z bohaterek 3. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Jakiś czas temu ogłosiła, że wraz z poznanym po zakończeniu programu partnerem spodziewa się dziecka. Teraz uczestniczka ślubnego show TVN postanowiła pochwalić się efektami najnowszej sesji zdjęciowej, na której dumnie eksponowała swój ciążowy brzuszek. Co ciekawe, zdjęcia wykonała jej siostra. Jak wyszło?

27.07.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×