Śmierć w tureckich serialach - ci bohaterowie musieli umrzeć! Jak wyglądały ich ostatnie chwile na ekranie?

W tureckich seriali nie brak dramatów i tragedii, w tym śmierci - nawet głównych bohaterów! Którzy musieli umrzeć? Jak wyglądały ich ostatnie chwile? Sprawdź w galerii, jak wyglądały ich ostatnie chwile.

Multimedia

Śmierć w tureckich serialach

Tureckie seriale są uwielbiane w Polsce i nic dziwnego - wiele się w nich dzieje! Niestety nie brak w nich wielu dramatów, w tym śmierci bohaterów. Nawet tych, którzy grają bardzo ważne, główne role!

Tureckie seriale, które zdobyły światową sławę. Oto najpopularniejsze produkcjeZobacz więcej

Bardzo wielu bohaterów musieliśmy pożegnać w serialu "Wspaniałe stulecie"- nieznane choroby, zabójstwa, wojny - to tylko niektóre z przyczyn śmierci postaci. Wielkim dramatem było także nieszczęśliwe zakończenie serialu "Wieczna miłość" - śmierć na polu minowym głównych bohaterów było dla wszystkich szokiem.

Czasem jednak scenarzyści musieli wprowadzić śmierć bohatera, bo grający go aktor chciał odejść z produkcji. Tak było na przykład w serialu "Przysięga".

Najlepsze tureckie seriale kostiumowe i dramaty historyczne. Podpowiadamy, co warto oglądaćZobacz więcej

W naszej galerii zebraliśmy niektóre przykłady śmierci bohaterów w tureckich serialach. Jak wyglądały ich ostatnie chwile? Zobacz!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Ula (gość)

  Reyhan to kurwa i podrywa mężczyzn na planach filmowych

  21.11.2022 02:12
 • Baba z insta (gość)

  Reyhan kobieta kosmita

  17.11.2022 17:22
 • Olgierd (gość)

  Jebać Reyhan suke, nasrałbym jej na grób

  17.11.2022 17:02
 • Barbara (gość)

  Reyhan to najgorszy człowiek na świecie, obrzydliwa osoba, straszna wręcz. Fajnie, że będzie sezon 5 bez Narin i Kemala bo są nudni. Współczuje osobą, które wierzą w artykuły Adrianny S przepełnione kłamstwami i są bezmózgimi fankami Reyhan (szatana). Pozdrawiam osoby, które są normalne i oglądają oryginalną wersję.

  17.11.2022 14:11
 • Aron (gość)

  Pasztet zasrany Reyhan dziwka nigdy nie była w ciąży i nie była z Emirem tylko się puszcza (zresztą tak samo jak w jej realnym prawdziwym życiu), obejrzycie oryginał

  16.11.2022 13:50
 • 👹 (gość)

  Reyhan nigdy nie była w ciąży, jest bezdzietna, nie miała męża, miała pełno partnerów seksualnych i chce zabić Tarhunów

  15.11.2022 19:12
 • X (gość)

  Reyhan to kurwa zasrana pizda ułomna z bardzo bardzo bardzo grubym ryjem obrzydliwym, zoperowanym i plastikowym, ma pełno tapety na tym swoim świńskim ryju przez co wygląda jak zmutowany kret, a bez makijażu wygląda jak chłopak z grubą twarzą. Maszkara obleśna, dziwka, suka puszczalska, podrywa facetów na planach filmowych, nie umie grać nawet świnia zajebana, ona nie jest matką Yigita, przerabiacie serial i zmieniacie scenariusz kłamiecie.

  15.11.2022 19:07
 • Odp do Bzb (gość)

  Wreszcie ktoś mądry, pozdrawiam baaardzo Panią/Pana

  15.11.2022 19:04
 • Bzb (gość)

  Dobrze, że Reyhan odeszła Niech nie wraca

  07.08.2021 00:10

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×