śopw 8

„Ślub od pierwszego wejrzenia 8”. Nowa relacja Justyny Hołubowicz rozkwita? Postanowiła wybrać się na urlop i nie jedzie tam sama!

Justyna Hołubowicz była uczestniczką ostatniej, 8. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Niestety jej małżeństwo z Przemkiem skończyło się fiaskiem. Od pewnego czasu Fani Justyny podejrzewają, że w jej życiu pojawił się ktoś nowy. Jej ostatnia aktywność na Instagramie zdaje się to tylko potwierdzać.

22.01.2023Ślub od pierwszego wejrzenia

„Ślub od pierwszego wejrzenia 8”. Marta Milkiewicz sporo schudła. 38-latka pozuje w bieliźnie i prezentuje efekty przemiany!

Jeżeli oglądaliście program „Ślub od pierwszego wejrzenia 8”, to Marty Milkiewicz przedstawiać wam nie musimy. Uczestniczka tvnowskiego show już jakiś czas temu sygnalizowała, że mocno wzięła się za siebie, ale już wiadomo, że w ostatnich miesiącach sporo schudła! Teraz pozuje w bieliźnie i prezentuje efekty przemiany!

04.01.2023Ślub od pierwszego wejrzenia

„Ślub od pierwszego wejrzenia 8”. Marta Podbioł żałuje udziału w programie? Nie spodziewała się tego, co ją spotka?

Od czasu nagrań do programu „Ślub od pierwszego wejrzenia 8” minął prawie rok. Od tego czasu życie uczestników tvnowskiego show bardzo mocno się zmieniało. Dowodem na to jest Marta Podbioł, która nie tylko przeszła metamorfozę, ale także zdecydowała się na wywiad, w którym wyznaje, czy żałuje udziału w show!

30.12.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

„Ślub od pierwszego wejrzenia 8”. Justyna Hołubowicz zakochana? Pochwaliła się zdjęciem z tajemniczym mężczyzną! To jej nowa miłość?

Justyna Hołubowicz była uczestniczką ostatniej, 8. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Niestety nie może ona zaliczyć swojej przygody z programem do udanych, gdyż jej małżeństwo z Przemkiem skończyło się fiaskiem. Czyżby jednak teraz w życiu Justyny pojawił się ktoś wyjątkowy? Jej ostatnie zdjęcie z tajemniczym mężczyzną daje wiele do myślenia!

27.12.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

„Ślub od pierwszego wejrzenia 8”. Dramat Marty Milkiewicz. 38-latka obecnie przeżywa wyjątkowo ciężkie chwile. „Ostatnie wydarzenia były dla mnie naprawdę trudnym doświadczeniem”

Choć 8. edycja „Ślubu od pierwszego wejrzenia” już za nami, to widzowie nadal mocno interesują się życiem uczestników show. Okazuje się, że jedna z nich, Marta Milkiewicz, od czasu zakończenia programu przechodzi przez wyjątkowo trudny czas. „Miałam z tego powodu bardzo wiele przykrości” - przyznaje ze smutkiem. Co takiego się stało?

16.12.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

„Ślub od pierwszego wejrzenia 8”. Przemysław Wereszczyński schudł 13 kilogramów! Krytyczne uwagi Justyny zmotywowały go do przemiany?

Chociaż program „Ślub od pierwszego wejrzenia 8” zakończył się kilka tygodni temu, to jego uczestnicy wciąż budzą emocje wśród widzów. Teraz na ustach wszystkich jest Przemysław Wereszczyński, który od czasu zdjęć do programu przeszedł sporą metamorfozę! Mężczyzna teraz zdradził, ile kilogramów udało mu się schudnąć i jak tego dokonał. Krytyczne uwagi Justyny zmotywowały go do przemiany?

16.12.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

„Ślub od pierwszego wejrzenia 8”. Justyna Hołubowicz jest zakochana? Pochwaliła się kwiatami i mówi wprost: „Niespodziewana miłość”

Justyna Hołubowicz była uczestniczką ostatniej, 8. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Niestety nie może zaliczyć swojej przygody z programem do udanych, gdyż jej małżeństwo z Przemkiem skończyło się fiaskiem. Czyżby jednak teraz w życiu Justyny pojawił się ktoś wyjątkowy? Jej ostatnie zdjęcie daje wiele do myślenia!

14.12.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

„Ślub od pierwszego wejrzenia 8”. Patryk Aniśko pochwalił się swoją nową ukochaną. Beata zachwyca urodą!

Program „Ślub od pierwszego wejrzenia 8” mocno rozczarował widzów. Nie dość, że żadna z par nie wytrwała w małżeństwie, to jeszcze ulubieńcy widzów, czyli Marta Milkiewicz i Patryk Aniśko, nie rozstali się w dobrych stosunkach i od czasu do czasu sobie dogryzają. Teraz Patryk postanowił pochwalić się swoją nową ukochaną. Beata zachwyca urodą!

14.12.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

„Ślub od pierwszego wejrzenia 8”. Justyna i Marta skonfrontowały się z Przemkiem i Patrykiem! Nie obyło się bez złośliwości!

Na antenie „Dzień Dobry TVN” doszło do dość zaskakującego spotkania uczestników programu „Ślub od pierwszego wejrzenia 8”. Do studia w Warszawie przyjechały Marta Milkiewicz oraz Justyna Hołubowicz, które miały szansę skonfrontować się ze swoimi wkrótce byłymi mężami, Przemkiem Wereszczyńskim i Patrykiem Aniśko. Wygarnęli sobie wszystko na wizji?

11.12.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

„Ślub od pierwszego wejrzenia 8”. Marta przerywa milczenie. Wydała oświadczenie! „Patryk kłamał na temat prawdziwych okoliczności naszego rozstania”

Nie milkną echa po finale 8. edycji programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Jedna z najbardziej popularnych i pozornie najlepiej dobranych par - Marta i Patryk - nieoczekiwanie się rozstała. Na kobietę wylała się lawina hejtu za jej słowa o planach na przyszłość. Uczestniczka programu postanowiła wydać oświadczenie, które rzuca zupełnie nowe światło na okoliczności rozpadu jej związku. W kierunku Patryka padły mocne słowa!

07.12.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×