"Stróż prawa" sezon 2, odcinek 13. Nowa misja oznacza konieczność zmierzenia się z wojennymi wspomnieniami

Czas na 13. odcinek 2. sezonu cenionego serialu "Stróż prawa". Będzie się działo! Sprawdźcie, co wydarzy się w 13. odcinku 2. sezonu "Stróża prawa"!

Multimedia

"Stróż prawa 2" odcinek 13, dzisiaj, 22.09.2022 godz. 21:30

W następstwie narodowej tragedii Corcoran jest tak samo zszokowany jak reszta społeczeństwa. Razem z równie przybitymi doktorem Freemanem i Robertem Morehousem po raz kolejny postanawiają włączyć się w służbę narodowi. Dla trojga przyjaciół ta misja oznacza konieczność zmierzenia się z wojennymi wspomnieniami.

Drugi sezon pasjonującego serialu, którego bohaterem jest nieustraszony policjant irlandzkiego pochodzenia, przemierzający najbardziej niebezpieczne zaułki Nowego Jorku. Ameryka, lata sześćdziesiąte XIX wieku. Pochodzący z irlandzkiej rodziny policjant Kevin Corcoran (Tom Weston-Jones), były bokser i weteran wojny secesyjnej, powraca do Nowego Jorku. Mężczyzna walczy ze swoimi demonami i stara się odnaleźć w nowej rzeczywistości. Próbuje pogodzić się ze zdradą żony i najlepszego przyjaciela.

Połączenie dramatu historycznego, westernu i trzymającego w napięciu kryminału. To także opowieść o tajemnicach Nowego Jorku sprzed 150 lat. Produkcja przykuwa uwagę posępnym nastrojem i sugestywnym obrazem epoki. Fabuła rozwija się w szybkim tempie, obfituje w zagadki, sceny przemocy i nieoczekiwane zwroty akcji. Pomysłodawcami serialu są trzykrotny zdobywca Emmy Tom Fontana (seriale St. Elsewhere, Wydział zabójstw: Baltimore) i nominowany do Oscara za scenariusz filmu Czekając na wyrok Will Rokos. Produkcja spotkała się z ciepłym przyjęciem krytyków _ porównywano ją m.in. z Gangami Nowego Jorku i serialem Deadwood. Pierwsze odcinki nowego sezonu wyreżyserowała Larysa Kondracki (Niewygodna prawda). W główną rolę ponownie wciela się Tom Weston-Jones (seriale Tajniacy, Świat bez końca).

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×