"Stróż prawa" sezon 2, odcinek 7. Matthew szuka przyczyny epidemii w Five Points

Czas na 7. odcinek 2. sezonu cenionego serialu "Stróż prawa". Będzie się działo! Sprawdźcie, co wydarzy się w 7. odcinku 2. sezonu "Stróża prawa"!

Multimedia

"Stróż prawa 2" odcinek 7, czwartek, 1.09.2022 godz. 21:30 na kanale Epic Drama - sprawdź program tv

Kevin w dalszym ciągu próbuje rozwikłać zagadkę morderstwa, ale Donovan zniechęca go do kontynuowania śledztwa. Morehouse traci intratną propozycję finansową, w wyniku czego zostaje zmuszony do poproszenia ojca o pomoc. Matthew Freeman szuka przyczyny epidemii w Five Points. Ciężarna Ellen odwiedza Evę, która twierdzi, że Corcoran jest ojcem jej dziecka. Następnie udaje się do domu doktora Freemana, gdzie wyjawia Sarze i Hattie, że nie widziała Kevina od dawna i prawdopodobnie nie zniosłaby wychowywania dziecka samotnie. Niebawem Sara mówi Kevinowi o ciąży Ellen. Policjant spieszy do domu, gdzie zastaje tragedię.

Drugi sezon pasjonującego serialu, którego bohaterem jest nieustraszony policjant irlandzkiego pochodzenia, przemierzający najbardziej niebezpieczne zaułki Nowego Jorku. Ameryka, lata sześćdziesiąte XIX wieku. Pochodzący z irlandzkiej rodziny policjant Kevin Corcoran (Tom Weston-Jones), były bokser i weteran wojny secesyjnej, powraca do Nowego Jorku. Mężczyzna walczy ze swoimi demonami i stara się odnaleźć w nowej rzeczywistości. Próbuje pogodzić się ze zdradą żony i najlepszego przyjaciela.

Połączenie dramatu historycznego, westernu i trzymającego w napięciu kryminału. To także opowieść o tajemnicach Nowego Jorku sprzed 150 lat. Produkcja przykuwa uwagę posępnym nastrojem i sugestywnym obrazem epoki. Fabuła rozwija się w szybkim tempie, obfituje w zagadki, sceny przemocy i nieoczekiwane zwroty akcji. Pomysłodawcami serialu są trzykrotny zdobywca Emmy Tom Fontana (seriale St. Elsewhere, Wydział zabójstw: Baltimore) i nominowany do Oscara za scenariusz filmu Czekając na wyrok Will Rokos. Produkcja spotkała się z ciepłym przyjęciem krytyków _ porównywano ją m.in. z Gangami Nowego Jorku i serialem Deadwood. Pierwsze odcinki nowego sezonu wyreżyserowała Larysa Kondracki (Niewygodna prawda). W główną rolę ponownie wciela się Tom Weston-Jones (seriale Tajniacy, Świat bez końca).

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×