"Stróż prawa" sezon 2, odcinek 9. Doktor Freeman namawia Morehouse'a do połączenia sił w trosce o miasto

Czas na 9. odcinek 2. sezonu cenionego serialu "Stróż prawa". Będzie się działo! Sprawdźcie, co wydarzy się w 9. odcinku 2. sezonu "Stróża prawa"!

Multimedia

"Stróż prawa 2" odcinek 9, czwartek, 8.09.2022 godz. 21:30 na kanale Epic Drama - sprawdź program tv

Po powrocie na posterunek Kevin zdumiewa się, gdy odkrywa, że bliska mu osoba została aresztowana. Próbując uwolnić przyjaciela, Corcoran zwraca się z prośbą o pomoc do przełożonych. Generał Donovan jest pochłonięty nadchodzącymi zmianami. Tymczasem doktor Freeman namawia Morehouse'a do połączenia sił w trosce o miasto.

Drugi sezon pasjonującego serialu, którego bohaterem jest nieustraszony policjant irlandzkiego pochodzenia, przemierzający najbardziej niebezpieczne zaułki Nowego Jorku. Ameryka, lata sześćdziesiąte XIX wieku. Pochodzący z irlandzkiej rodziny policjant Kevin Corcoran (Tom Weston-Jones), były bokser i weteran wojny secesyjnej, powraca do Nowego Jorku. Mężczyzna walczy ze swoimi demonami i stara się odnaleźć w nowej rzeczywistości. Próbuje pogodzić się ze zdradą żony i najlepszego przyjaciela.

Połączenie dramatu historycznego, westernu i trzymającego w napięciu kryminału. To także opowieść o tajemnicach Nowego Jorku sprzed 150 lat. Produkcja przykuwa uwagę posępnym nastrojem i sugestywnym obrazem epoki. Fabuła rozwija się w szybkim tempie, obfituje w zagadki, sceny przemocy i nieoczekiwane zwroty akcji. Pomysłodawcami serialu są trzykrotny zdobywca Emmy Tom Fontana (seriale St. Elsewhere, Wydział zabójstw: Baltimore) i nominowany do Oscara za scenariusz filmu Czekając na wyrok Will Rokos. Produkcja spotkała się z ciepłym przyjęciem krytyków _ porównywano ją m.in. z Gangami Nowego Jorku i serialem Deadwood. Pierwsze odcinki nowego sezonu wyreżyserowała Larysa Kondracki (Niewygodna prawda). W główną rolę ponownie wciela się Tom Weston-Jones (seriale Tajniacy, Świat bez końca).

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×