"Świat według Kiepskich". Kultowy serial Polsatu po 21 latach zniknie z ekranu? Nie będzie już nowych odcinków przygód Ferdka, Halinki i Paździocha?

Czarne chmury zbierają się nad serialem "Świat według Kiepskich". Wiele wskazuje na to, że dalsza produkcja serialu została zakończona! Sprawdźcie szczegóły!

Multimedia

KONIEC "ŚWIATA WEDŁUG KIEPSKICH"?

O końcu "Świata według Kiepskich" poinformował "Fakt". Właśnie tam Marzena Kipiel-Sztuka, która od 21 lat wcielała się w postać Halinki Kiepskiej wyznała:

Nie nagrywamy i nie znamy daty ewentualnych zdjęć, więc prawdopodobnie to koniec. Szkoda, bo to była fajna przygoda. Dzięki Halince zyskałam popularność, a ona była jak moja druga skóra.

Telewizja Polsat jeszcze nie zajęła stanowiska w tej sprawie, ale fani "Świata według Kiepskich" już lamentują nad końcem ich ulubionego serialu. Oczywiście słowa Marzeny Kipiel-Sztuki mogą oznaczać również, że nowe odcinki kultowego sitcomu zostaną zrealizowane z opóźnieniem, ale plotki o końcu "Kiepskich" pojawiały się już od jakiegoś czasu. Jeszcze częściej o tym się mówiło, gdy telewizja Polsat na swojej antenie emitowała powtórki serialu, a nowe odcinki... po cichu trafiły na platformę Ipla.

Halinka chce "naprawić" Ferdka! Oskar będzie go kontrolował przy pomocy chipa?!Zobacz więcej

Przypomnijmy, że telewizja Polsat nadawała "Świat według Kiepskich" od marca 1999 roku. Do tej pory produkcja doczekała się ponad 555 odcinków. Gwiazda serialu przez lata byli m.in. Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Bartosz Żukowski, Barbara Mularczyk, Ryszard Kotys, Joanna Pałys, Dariusz Gnatowski oraz zmarli już Bohdan Smoleń i Krystyna Feldman.

Główną osią wydarzeń "Świata według Kiepskich" są życiowe perypetie rodziny Kiepskich i ich sąsiadów, mieszkających w starej kamienicy we Wrocławiu, na osiedlu Kosmonautów, przy ulicy Ćwiartki 3/4. Bohaterowie starają się zdobyć pieniądze najmniejszym nakładem sił tak, żeby "zarobić, a się nie narobić". Głową rodziny Kiepskich jest Ferdynand (Andrzej Grabowski) - leniwy mężczyzna w średnim wieku, który za wszelką cenę unika każdej pracy, a jego ulubionym zajęciem jest oglądanie telewizji i picie piwa. Razem z żoną Haliną (Marzena Kipiel-Sztuka), która utrzymuje całą rodzinę, ma dzieci - córkę Mariolę (Barbara Mularczyk) oraz syna Waldusia (Bartosz Żukowski). W domu Kiepskich mieszkała także babka Rozalia (Krystyna Feldman), matka Haliny, która często wchodziła w konflikty z Ferdkiem, nazywała go "kanalią". Babka zmarła w 2007 roku.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • *** (gość)

  Niech już to badziewie się skończy. Cofa mi się wczorajszy obiad , gdy to g...no oglądam 🤢🤮

  27.07.2021 18:13
 • Pan Jan (gość)

  To chyba dobra decyzja bo serial już tak nie bawił jak za dawnych lat.

  27.08.2020 19:21
 • Lament (gość)

  Będzie mi brakować ferdusia

  23.06.2020 01:46
 • Bart (gość)

  Jestem fanem od samego początku. Serial wciąż mnie cieszy jednak uważam, że już czas koniec. jako scenarzysta "dałbym" Ferdkowi emeryturę lub rentę (nie wiem za co?) i pożegnałbym widzów.

  21.06.2020 19:04

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×