"Świat według Kiepskich". Marzena Kipiel-Sztuka ma nową pracę! Gdzie teraz będzie można oglądać słynną aktorkę?

Marzena Kipiel-Sztuka przez lata była jedną z ikon "Świata według Kiepskich". Gdy zapadła decyzja o zakończeniu emisji kultowego sitcomu, aktorka straciła główne źródło utrzymania. Na szczęście dostała już angaż do kolejnej roli. Gdzie teraz będzie można ją oglądać?

Multimedia

"Świat według Kiepskich" to jeden z najpopularniejszych seriali komediowych w naszym kraju. Był on emitowany na antenie telewizji Polsat od 16 marca 1999 roku. Przez ponad dwie dekady, serial dorobił się milionów fanów, a cytaty, które się tam pojawiały zna dziś cała Polska. Niestety po ponad 20 latach emisji, zapadła decyzja o zaprzestaniu kręcenia kolejnych odcinków "Świata według Kiepskich".

Marzena Kipiel-Sztuka zdradziła przyczynę zakończenia serialu? Wymowne słowa aktorkiZobacz więcej

Marzena Kipiel-Sztuka ma nową pracę! Gdzie teraz będzie można oglądać słynną aktorkę?

Ostatnio sporo się mówiło na temat fatalnej sytuacji finansowej odtwórczyni postaci Halinki Kiepskiej, Marzeny Kipiel-Sztuki. Aktorka nie ukrywała, że rola w "Świecie według Kiepskich" była jej głównym źródłem utrzymania. Okazuje się jednak, że szczęście postanowiło się do niej w końcu uśmiechnąć, bowiem otrzymała angaż do nowej produkcji. Ma to być rola w reklamie kancelarii prawnej.

Już za kilka dni będę w Warszawie. Jadę na sesję zdjęciową do znajomych fotografów. Zajrzyjcie też niedługo do Internetu. Będzie mnie można zobaczyć w reklamie kancelarii prawnej. To niespodzianka. Ciekawa jestem reakcji internautów — wyznała Faktowi Marzena Kipiel-Sztuka.

Zobacz galerię

Teresa Lipowska ubolewa nad zmianami w serialu. „To już nie jest saga rodu Mostowiaków”Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Ela (gość)

    Chciała bym żeby była Pani twarzą PiS bo to najbardziej wiarygodna partia życzę Pani tego o Marzenko

    01.07.2022 19:40

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×