"Świat według Kiepskich". Marzena Kipiel-Sztuka nie ma łatwego życia. Pochowała trzech mężów. Teraz ledwo wiąże koniec z końcem?

Marzena Kipiel-Sztuka, czyli uwielbiana przez widzów Halinka z serialu "Świat według Kiepskich" wiele w życiu wycierpiała. Aktorka była trzy razy zamężna, mężczyźni jej życia odchodzili z powodu chorób. Kipiel-Sztuka miała także spore problemy finansowe, o czym niedawno opowiadała w mediach.

Multimedia

Marzena Kipiel-Sztuka nie ma łatwego życia

Marzena Kipiel-Sztuka od ponad 20 lat jest gwiazdą serialu "Świat według Kiepskich", w którym wciela się w postać Halinki Kiepskiej. Aktorstwo nie było jej pierwszym wyborem. Kipiel-Sztuka skończyła technikum budowlane w Legnicy, a przez pewien czas pracowała jako suflerka w Teatrze im. Aleksandra Fredry w Gnieźnie i sprzątaczka w Niemczech. Popularność przyszła do niej w 1999 roku, właśnie dzięki roli w polsatowskim sitcomie.

Panieńskie nazwiska gwiazd. Kiedyś właśnie tak się nazywały! Zobacz więcej

Marzena Kipiel-Sztuka pochowała trzech mężów

W życiu prywatnym nie zawsze układało się po jej myśli. Niewielu wie, że Marzena Kipiel-Sztuka pochowała trzech mężów. Jej pierwszy mąż - Konrad Sztuka zmarł z powodu choroby nowotworowej w 2015 roku. Mariusz Piesiewicz, operator serialu "Świat według Kiepskich" zostawił dla niej żonę i dzieci. Ich związek zakończył się tragicznie. Mężczyzna w 2005 roku dostał na planie serialu wylewu. Miał zaledwie 44 lata.

Aktorka pożegnała także trzeciego męża - Przemysława Buksakowskiego, który walczył z chorobą alkoholową. Mężczyzna odszedł w 2009 roku, na chwilę przed ich trzecią rocznicą ślubu.

Marzena Kipiel-Sztuka w jednym z wywiadów przyznała, że ciągle nosi żałobę po mężach.

Ból nie mija. Ciągle noszę żałobę po partnerach. Ale staram się żyć dalej – przyznała kilka lat temu w rozmowie z magazynem "Świat&Ludzie".

Aktorka nie doczekała się potomstwa. Wciąż ma jednak nadzieję, że uda jej się znaleźć odpowiedniego partnera. Niedawno gwiazda serialu "Świat według Kiepskich" wyznała, że ma problemy finansowe i zmaga się z depresją.

Właśnie prosto w oczy patrzy mi mój pies. Wygląda ślicznie, więc czuję się dobrze. Ale poza tym mam depresję i dokucza mi samotność. Przy okazji apeluję do wszystkich, którzy mają podobne problemy, żeby głośno o tym mówili i zgłaszali się po pomoc. Połowę dnia przesypiam, a z domu wychodzę głównie z psem na spacer - cytuje jej słowa Plejada.

Marzena Kipiel-Sztuka finansowo wisi nad przepaścią! "W grudniu nie będę już miała z czego żyć"Zobacz więcej

Marzena Kipiel-Sztuka 19 października 2021 r. skończyła 56 lat. Życzymy jej dużo zdrowia, miłości, ciepła i sił!

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
 • Fan ŚWK-skich (gość)

  Po burzy zawsze przychodzi słońce.

  21.10.2021 18:46
 • GT (gość)

  Tak a świstak siedzi i zawija gówno w sreberka...

  20.10.2021 22:44
 • Nika (gość)

  Nie zazdroszczę jej. Nie ma kobieta łatwo w życiu. Pochować jedną ukochaną osobę to dramat a trzy ?

  20.10.2021 21:37
 • Kuba (gość)

  P. MARZENO będzie lepiej niech się pani trzym powodzenia 👍👍👍👍👋👋👋👋

  20.10.2021 16:33

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×