"Świat według Kiepskich". Michał Koterski dołącza do obsady! Kogo zagra? [CO SIĘ WYDARZY?]

Dotychczas Michał Koterski znany był widzom Polsatu z serialu „Pierwsza miłość”, w którym wciela się w charyzmatyczną postać Henryka „Kaśki” Saniewskiego. Niebawem będzie można podziwiać go w kolejnej kultowej produkcji.

Multimedia

Zdjęcia do 27. sezonu „Świata według Kiepskich” są w toku. Na planie obok Ferdynanda (Andrzej Grabowski) i Halinki (Marzena Kipiel-Sztuka) jest m.in. Misiek Koterski, który już kilkakrotnie pojawiał się w tej produkcji. Jaką rolę odegra tym razem?

Metamorfoza Ferdka i ślubne plany w nowych odcinkach. Kiedy premiera? [CO SIĘ WYDARZY, ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Michał Koterski w mediach społecznościowych pochwalił się zdjęciem z planu „Świata według Kiepskich”, które opatrzył wymownym podpisem #kręcimy #gościnne #występy #cudowni #ludzie #super #zabawa #kultowe #seriale #sama #radość. Aktor pozował do zdjęcia z Halinką Kiepską, czyli Marzeną Kipiel-Sztuką.

Fani są zachwyceni i liczą na to, że Koterski na dłużej zagości w uwielbianym przez widzów serialu. Super byś się nadał na męża serialowego Mariolki, Szkoda, że tylko gościnnie, ech, fajnie by było, jakby wymyślili dla Pana jakąś stałą postać - piszą widzowie w komentarzach. Czy ich marzenie się spełni? Odpowiedź już w jesiennych odcinkach „Świata według Kiepskich”!

Zobacz galerię

Tak było na planie poprzedniej serii...

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×